חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית פל. 052-2798272

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית פל. 052-2798272
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

חרדת הנטישה

חרדת הנטישה.
מהי חרדת הנטישה? תופעת חרדת הנטישה מתעוררת לה כאשר מישהו עוזב, נפרד, נוטש, הולך, מאיתנו.
למה זה קורה לנו? ראשית, כיוון שאנחנו יצורים מפוחדים.
הפחד עובר אצלנו בתורשה, וזאת כתוצאה מכך שאנחנו מפרשים את רגש הפחד שבנו באופן שגוי.
לכן, נוצרות להן כל אותן התופעות ההתנהגותיות האישיותיות.
איך רצוי לתרגם את רגש הפחד? רגש הוא בסך הכל חומר כימי, סם, שאנחנו מייצרים בתוך גופנו הפיזי.
הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים, רק שאנחנו קוראים להם רגשות.
הרגשות, הסמים, הם אלו שגורמים לנו להרגשה החיובית ולהרגיש טוב עם עצמנו, וגם להרגשה השלילית ולהרגיש רע עם עצמנו.
כתוצאה מהרגשות החיוביים וגם הרגשות השליליים אנחנו לא רגועים, ולכן אנחנו חיים בנדנדה רגשית, זיגזג רגשי, שנע בין הרגש הטוב שבנו לבין הרגש הרע שבנו, ולהפך.
רגש הפחד שייך לאותם הרגשות השליליים, שאיתם אנחנו מרגישים רע עם עצמנו, שיוצרים בנו קונפליקט, ניגוד, פיצול, וגם את כל אותן המחשבות שווא, הזיות, דמיונות, קולות פנימיים, הרס עצמי, ושאר בעיות האישיות.
מהו התרגום הנכון לרגש הפחד? התרגום הנכון לרגש הפחד הוא בהבנה שאת מה שאנחנו מרגישים, רק אנחנו מרגישים, כלומר רגש הפחד הוא בתוכנו, הוא קיים אך ורק בתוך גופנו הפיזי, לכן אנחנו מפוחדים אך ורק מעצמנו.
כתוצאה מחוסר ההבנה למצב שבו אנחנו מפוחדים אך ורק מעצמנו, אנחנו משליכים, מייחסים, את רגש הפחד שבנו לכל מיני גורמים שהם חיצוניים לנו או דמיוניים.
תרגום שגוי זה גורם לנו להיות מבולבלים ולהתהלך כסהרוריים בחיינו.
מה הקשר לחרדת הנטישה? הקשר הוא בכך, שכשמישהו נוטש, עוזב, נפרד מאיתנו, אינסטינקטיבית אנחנו מפוחדים, וכתוצאה מכך משליכים את חרדת הנטישה הקיימת בנו לסיטואציה שנוצרה באירוע שהתרחש ושבו היינו נוכחים ומעורבים.
אפשרי להתייחס לאירוע ברוגע, כלומר לא להרגיש את חרדת הנטישה.
מהו הרוגע הפנימי? הרוגע הפנימי הוא מצב פיזיולוגי שמאפשר לנו לא להרגיש, לא את הרגשות החיוביים וגם לא את הרגשות השליליים, מצב זה מאפשר לנו לפרש, לתרגם, את האני העצמי ואת המציאות באופן ברור יותר, שפוי יותר.
ההגעה לשלב התפתחותי מתקדם זה, יאפשר לנו להירגע מהרגשת חרדת הנטישה, ולהתייחס לכול אירוע עזיבה, נטישה, פרדה, באופן רגוע, רציונלי וענייני.
מסקנה: הגוף הפיזי שלנו הוא בית חרושת לייצור סמים, רק שאנחנו מכנים אותם כרגשות.
רגש, סם, המיוחס לחרדת הנטישה גורם לנו ליצור מציאות דרמטית ולהתנהגות שאינה רגועה.
התנהגות רגועה היא נטולת רגשות.
סיכום: כתוצאה מפרוש, תרגום, שגוי לרגשות הפנימיים שבנו, שכוללים את הרגשות החיוביים וגם את הרגשות השליליים, התנתקנו מהאני העצמי, מזהותנו ומהמציאות האמיתית.
הפרוש האמיתי לרגשות הפנימיים שבנו, רצוי שנתייחס למה שקורה בתוכנו בלבד, ולכן רצוי שלא לייחס אותם לכול מיני גורמים שהם חיצוניים לנו.
במקרה של חרדת הנטישה, גם אם מישהו עוזב, נוטש, נפרד או הולך מאיתנו עלינו לשמור על הרוגע הפנימי וזו התייחסות שפויה.
המסר במאמר: חרדת הנטישה אינה קשורה לשום גורם חיצוני כלשהו, אלא לרגש פנימי שעלינו ללמוד איך להפסיק את ייצורו ולהירגע ממנו.
     

אין תגובות: