חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

המתת חסד

המתת חסד.
איך רצוי להתייחס להמתת חסד? בהמתת חסד המטרה היא להפסיק את סבלו של בן האנוש שחולה, ולאפשר לו למות אם ברצונו בכך.
ישנם עוברים, תינוקות, ילדים, נערים, מבוגרים וזקנים, שעקב מצב בריאותי לא תקין שהם נקלעו אליו, הם יחיו את חייהם באופן ודאי בסבל רב.
לכן, רצוי לאפשר לאותם האנשים שהחליטו לעצמם ובעצמם על המתת החסד, לעזור להם בביצוע ומימוש רצונם למות.
במקרה של עוברים ותינוקות, רצוי לאפשר להורים, לאחר שהוסבר להם מצב העובר או התינוק להחליט בעצמם על המתת חסד.
במקרה של ילדים ונערים, רצוי לאפשר להורים, לאחר שהוסבר להם מצבו הבריאותי של הילד או הנער להחליט על המתת חסד.
במקרה של מבוגרים וזקנים, רצוי לאפשר להם להחליט לעצמם ובעצמם, לאחר שהוסבר להם מצבם הבריאותי על המתת החסד.
במידה ובן האנוש אינו יכול להחליט בעצמו בגלל מצבו הבריאותי, והרופאים טוענים שמצבו הבריאותי אינו ניתן לריפוי ו/או לתיקון ,רצוי לאפשר למשפחתו להחליט על המתת החסד.
לכן, רצוי שכול עוד שאנחנו בריאים, להחליט ולקבוע לעצמנו ובעצמנו, מה היינו רוצים למקרה שבו לא נוכל להחליט עקב מצבנו הבריאותי.
כלומר, רצוי לאפשר לכל אחד/ת להיות האחראים הבלעדיים על מותם, ולאפשר להם להחליט על רצונם למות, ולא לכפות עליהם דעה אחרת שאינה מקובלת עליהם.
מסקנה: זכותו של כל בן אנוש להחליט ולתכנן את חייו ואת מותו, ולכן רצוי לאפשר את חופש ההחלטה על גופו הפיזי בעצמו, וזאת במידה ויש לו את היכולת לתקשר עם הסובבים אותו.
סיכום: המתת חסד נועדה להפסיק את סבלו של החולה ולאפשר לו למות.
חיים שמלובים בסבל, הם חיים שגורמים לחולה להיות אומלל בחייו, דבר שלא מאפשר לו לתפקד ולחיות חיים רגילים, ולכן חשוב לאפשר לו להחליט בעצמו על גופו הפיזי את המתת החסד.
כמובן שהכול רצוי שיעשה בהסכמה ועל פי החוק, ואם החוק אינו תואם רצוי לשנותו.
המסר במאמר: רצוי לאפשר את החופש המוחלט בנושא המתת החסד, ולאפשר לכל אחד/ת לקחת אחריות על חייהם וגם על מותם.

  

אין תגובות: