חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית פל. 052-2798272

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית פל. 052-2798272
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

תעודת זהות

תעודת זהות.
מהי תעודת זהות? תעודת הזהות זהו מסמך רשמי, מסמך המעיד שהאוחז בה חי במדינה מסוימת ובאופן חוקי, מספר הזהות ניתן ברגע רישום לידתנו.
בתעודת הזהות נמצאים כול הפרטים האישיים שלנו כמו, שם ושם משפחה, שמות הורינו, תאריך הלידה, מקום הלידה, הלאום, מין, תמונה, מספר זהות.
לתעודת הזהות מצורף ספח ובו הפרטים הבאים, כתובת מגורים, מצב אישי, אזרחות, שמות קודמים, שם בן/בת הזוג + מספר הזהות, פרטים אישיים על הילדים.
ברוב אם לא בכול המדינות בעולם, מחייבים על פי חוק שיהיה לאזרח תעודת זהות.
ישנן מדינות שמחייבות את האזרח לשאת את תעודת הזהות איתו, וישנן מדינות שהאזרח לא חייב לשאת אותה איתו.
אני לא יודע מי המציא את תעודת הזהות, ומתי החל כול התהליך הזה של הנפקת תעודות הזהות לאזרחי המדינות, שהתפשט לכל או לרוב מדינות העולם, אבל כמה דברים אני כן מבין מעצם ההמצאה של תעודת הזהות, שהעיקרי שבהם הוא שנשלל מאיתנו החופש.
הרצון של השולט לשלוט באזרח הנשלט.
הרצון של השולט לדעת כמה שיותר על האזרח הנשלט.
הרצון של השולט לפקח אחרי האזרח הנשלט.
הרצון של השולט להתאים את זהותו של האזרח לאידיאולוגיה ולטריטוריה המוכתבת והשולטת.
הרצון של השולט להגביל ולשלול את חירותו של האזרח הנשלט.
תינוק בא לעולם ועוד לפני שיש לו שם כבר יש לו מספר תעודת זהות.
לכן, אין באפשרותנו לבחור ולהחליט בעצמנו על עצמנו, אלא קובעים בעבורנו וזו שלילת החופש, החרות, והבחירה שלנו לקבוע לעצמנו ובעצמנו ומתוך הבנה את זהותנו.
אורח חיים שיש בו שולט ונשלט ולא משנה איך נקראת השיטה, יוצר מציאות שבה האזרחים, אם במודע או שלא במודע מרגישים רדופים.
אזרחים שמרגישים רדופים מתאימים את אורח החיים שלהם לשיטה, ולכן הם מתנהגים בהתאם לפחדים שבהם.
אנשים שמרגישים רדופים יבנו את אישיותם בהתאם, ולכן הם יהיו אגואיסטים, אינטרסנטים ומניפולטיביים.
מי שנולד במדינה מסוימת הוא אינו יכול לחיות במדינה אחרת, אלא אם כן הוא בעל תעודת זהות נוספת.
כתוצאה מכך נשלל החופש והחרות ממי שרוצה לבחור לעצמו היכן לחיות בעולם, מה שלא מאפשר אחדות.
מסקנה: תעודת הזהות היא מסמך, המשייכת ומבדילה אותנו לקבוצה מסוימת אחרת, השונה מקבוצות אחרות בעולם.
סיכום: שלב מתקדם יותר בהתפתחות האנושית יהיה, כאשר לא יהיה לנו את הצורך בתעודת זהות שמשקפת את נטילת החופש והחרות מהאזרח, לא יהיה את הצורך לשלוט באזרח, לא יהיה את הצורך לקטלג את האזרח ולשייך אותו לאידיאולוגיה כזו או אחרת, אבל בעיקר לא יהיה את הצורך בהפרדה לקבוצות, מצב שיוצר את הגזענות בעולם.
המסר במאמר: מי שמודע לזהותו האמיתית לא צריך תעודה לשם כך.
אבל עד שנגיע לרמת מודעות והתפתחות מתקדמת זו יש לשמור על החוק.