חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

ליצן רפואי

ליצן רפואי.  
מהי מטרתו של הליצן הרפואי? הליצן הרפואי עובר בעיקר בין המחלקות הרפואיות שנמצאות בבתי החולים, ומטרתו לגרום לאנשים שסובלים ממחלות למיניהן ומתופעות פיזיולוגיות להתרגש, ובכך לגרום להם להרגיש את הרגשות החיוביים שגורמים להרגשה הטובה כמו למשל, לאהוב, לצחוק, לשמוח, להיות מאושרים וליהנות.
בעיקר כוונתו ומטרתו של הליצן הרפואי היא, לגרום לחולה שלא להרגיש את אותם הרגשות השליליים שגורמים לו להרגיש רע עם עצמו, כמו לא לפחד, לא להיות בדיכאון, לא להיות בחרדה, לא להתייאש, לא לכעוס, ולא להיות עצוב ובלחץ.
כלומר, הליצן הרפואי מטרתו לגרום לכך, שהחולה לא ירגיש את הרגשות השליליים שגורמים להרגשה רעה, אלא שהחולה ירגיש את הרגשות החיוביים שגורמים להרגשה הטובה מעצם הופעתו.
אם ככה היכן הבעיה? הבעיה היא שרצוי שהחולה ילמד איך להיות רגוע.
למה? כיוון שהרוגע הפנימי מאפשר לגוף הפיזי שלנו, לתפקד ולפעול באופן מאוזן ויציב, כי כשאנחנו מתרגשים הגוף אינו מתפקד באופן מכוון, ולכן להתרגש זה לא בריא.
מצב פיזיולוגי זה של רוגע פנימי, מאפשר את השפיות, מאפשר לגוף לרפא, לתקן, לנקות, לחדש ואף לבנות את עצמו, כמובן שהרוגע הפנימי הוא נושא אחד, מתוך מגוון רחב של נושאים, שרצוי ללמוד ולהבין איך לחיות על פי הם, שמאפשרים לנו לקיים את אורח החיים הרגוע והשלוו, הבריא שקיים בו סדר ושיגרה שלהם זקוק הגוף.
נושאים כמו, רוגע, תזונה, שינה, פעילות גופנית, שמירה על טמפרטורת הגוף הפיזי, נשימות סדירות, היגיינה אישית וסביבתית, לחיות ללא לחץ של זמן, לחיות ללא בעיות הישרדות, ועוד.
מהו הרוגע הפנימי? הרוגע הפנימי הוא מצב שבו, אנחנו לא מייצרים ולא מפעילים את הגוף באמצעות הרגשות הפנימיים.
כלומר, אישיותנו אינה משתנה כתוצאה מהרגשות הפנימיים שבנו, מה שמאפשר לנו את ההתנהגות הרגועה והלא רגישה, האמוציונאלית והלא עניינית.
מהם הרגשות הפנימיים שבנו? הרגשות הפנימיים שבנו הם הרגשות החיוביים שגורמים לנו להרגיש טוב עם עצמנו, והם גם הרגשות השליליים שגורמים לנו להרגיש רע עם עצמנו.
הרגשות החיוביים שגורמים לנו להרגשה הטובה, כוללים בתוכם את רגש האהבה, אושר, צחוק, שמחה, הנאה, יצר מיני, ועוד.
הרגשות השליליים שגורמים לנו להרגשה הרעה, כוללים בתוכם את רגש הפחד, חרדה, דיכאון, כעס, לחץ, צער, עצב, ועוד.
ברמת המודעות העצמית שלנו כיום, אנחנו מייצרים, מפעילים ומתנהגים באופן רגשי, אמוציונאלי, מצב שאינו מתאים לתפקוד בריא של הגוף, וזו הסיבה העיקרית לכל אותן התופעות הפיזיולוגיות והמחלות.
אישיות רגשית זו גורמת לנו לחיות בנדנדה רגשית, בזיגזג רגשי, שנע בין הרגשות החיוביים הטובים שבנו, לבין הרגשות השליליים הרעים שבנו ולהפך.
מצב אישיותי זה גורם לנו להשתנות ולהחליף דמויות באופן תדיר שהופכות להיות התדמיות שלנו בחיי היום יום, מה שמוציא את הגוף מהתפקוד הבריא שלו הוא זקוק, כדי לחיות באופן המתאים והבריא לו.
הרוגע הפנימי, מאפשר לנו להיות מחוברים לאני העצמי שלנו, לזהותנו האמיתית, מה שמאפשר לנו את השפיות.
כאשר אנחנו רגועים ומחוברים לזהותנו האמיתית, מתאפשרת לנו היכולת לפרש באופן ברור יותר, שפוי יותר את המציאות האמיתית שבה אנחנו נמצאים וחיים.
הגוף שלנו הוא בית חרושת לייצור סמים, רק שאנחנו קוראים להם רגשות, שכתוצאה מהם אנחנו מסוממים ומתנהלים בחיינו כסהרוריים, מה שמוביל לפגיעה בריאותית.
מה כל זה קשור לליצן הרפואי? הליצן הרפואי רוצה לגרום לחולה להרגיש טוב, כשבעצם החולה רצוי שיהיה רגוע.
כלומר, הכיוון שאליו מוביל הליצן הרפואי את החולה הוא אינו בריא לחולה, כי מה שרצוי הוא שהחולה יהיה רגוע ושלא יתרגש.
מסקנה: השילוב של שתי המילים, ליצן ורפואי, מטעה.
סיכום: אחד הנושאים החשובים לבריאותנו, לשפיותנו, הוא נושא הרוגע הפנימי.
הרוגע הפנימי מאפשר לגוף הפיזי שלנו את האיזון ואת היציבות שלו הוא זקוק ושאותו הוא צריך, וזאת כדי לתקן ולרפא את עצמו בעצמו, וזאת כמובן שבנוסף לשאר מגוון הנושאים שקשורים לאורח החיים הרגוע והשלוו, הבריא.
מה שלא יכול לקרות כאשר הליצן הרפואי בהופעתו גורם לחולה להתרגש.
מסקנה: ליצן רפואי, שמטרתו לגרום לחולה להתרגש, ובכך לגרום לו להדחיק את הרגשות השליליים הרעים שהוא מרגיש, אינו עוזר לתיקון וריפוי בריאותו של החולה, כיוון שרצוי שהחולה יהיה רגוע לשם החלמתו מהמחלה או מהתופעה הפיזיולוגית שפגעה בבריאותו.
הרוגע הפנימי, זה הבסיס העיקרי להבראה ולחיים בריאים, לכן להתרגש זה לא בריא.