חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית פל. 052-2798272

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית פל. 052-2798272
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

תסמונת טורט

תסמונת טורט.
ממה נובעת תסמונת טורט? הגוף שלנו הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון ושאר בעיות האישיות הקיימות בנו שכוללות גם את תסמונת טורט.
כלומר, הסיבה לתופעה הפיזיולוגית שמכונה טורט שמלווה בטיקים שיוצר דפוס התנהגות רגשי שחוזר על עצמו מפעם לפעם באופן תדיר ושיוצר עיוות התנהגותי שמלווה לפעמים בדיבור לא ענייני, הסיבה היא הרגשות הפנימיים החיוביים והשליליים שמשקפים חוסר רוגע פנימי כשהגורם לתופעה הוא טראומה שחווה בעל התסמונת בעברו.
מה כוללים בתוכם הרגשות הפנימיים שבנו? הרגשות הפנימיים שבנו כוללים בתוכם את הרגשות החיוביים והשליליים.
הרגשות החיוביים כוללים בתוכם את רגש האהבה, אושר, צחוק, שמחה, הנאה, יצר מיני ועוד.
הרגשות השליליים כוללים בתוכם את רגש הפחד, חרדה, דיכאון, כעס, עצב, צער ועוד.
הרגשות הפנימיים שבנו החיוביים והשליליים מנתקים אותנו מהאני העצמי שלנו והם שיוצרים בנו את דפוס ההתנהגות הרגיש, האמוציונאלי והלא ענייני והם שיוצרים את הנדנדה, הזיגזג הרגשי שבגללם אנחנו נעים בין הרגשות החיוביים לשליליים ולהפך שמלווה בקונפליקט, ניגוד, פיצול אישיותי.
מהו הרוגע הפנימי? הרוגע הפנימי מחבר אותנו לאני העצמי, לזהותנו האמתית והוא מתאפשר לנו ללא ייצור והפעלת הגוף באמצעות הרגשות החיוביים והשליליים, ניתן להגיע לשלב התפתחותי זה מתוך הבנה, רצון ובנית היכולת הפיזיולוגית לכך אך רצוי שלא להדחיק את הרגשות כי אז הם עדיין קיימים, מצב שמאפשר את ההתנהגות הרגועה, הרציונלית והעניינית שמאפשר לנו את הבהירות את השפיות.
מהי טראומה? טראומה או טראומות נוצרות עקב אירוע או אירועים שחווינו בעברנו שבאמצעותם התחברנו והרגשנו לרוב בעוצמה את הרגשות השליליים, בניגוד לדעה הרווחת שטראומה נגרמת אך ורק מהרגשות השליליים, טראומה נגרמת גם כתוצאה מאירוע שבו הרגשנו בעוצמה את הרגשות החיוביים שגרמו לנו להתנהג בהתאם לאותם הרגשות.
האם תסמונת טורט יכולה להיעלם? ניתן להעלים את תסמונת טורט מעצם זיהוי הרגש בעת התרחשות הטיקים ולקשר את הרגש שגורם לטיקים לאותו אירוע טראומטי שמלכתחילה יצר את התופעה, ברגע שבעל התופעה זכר וקישר את הרגש שגורם לתסמונת לאותו אירוע התיקון האישיותי יעשה מעצם ההרגעה של אותו הרגש, ברגע שנרגע בעל התסמונת מהרגש הסיבה לטיקים נוטרלה, זהו תהליך והתיקון מצריך תרגולת.
    

אין תגובות: