חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

ילדי בנק הזרע והביציות

ילדי בנק הזרע והביציות.
מהם ההשלכות להתערבות המדע? ברצוני להבהיר שהמאמר שכתבתי בא להציג אפשרות נוספת, לכולנו הזכות לבחור ולתכנן את חיינו כרצוננו.
בנק הזרע והביציות מאפשר לאגור בתוכו זרע וביציות מאנשים שתורמים מסיבה שבעיקרה היא כלכלית, התרומה מאפשר למי שבמצוקה בריאותית כזו או אחרת ואינו יכול להביא ילדים ו/או למי שרוצה ליצור לעצמו מציאות של חד הורה, זוגית מאותו המין, ומשפחה מסוימת אחרת שהיא שונה מהמציאות הטבעית שהיא זוגיות בין גבר ואישה עם ילדים, ובכך המדע מאפשר להם את היכולת להביא ילד/ים לעולם.
המדע שחקר את הגוף הפיזי האנושי הביא עימו ידע רב, שמאפשר את ביצוע ההפריה באופן מלאכותי, מה שמאפשר הבאת ילדים שלא כדרך הטבע בכול מיני וריאציות.
את צבירת הידע שאפשר למדע להגיע להישגים רבים בתחום ההפריה על מגוון האפשרויות אפשרו המדענים.
היכן מתחילה הבעיה? הבעיה מתחילה היכן שהמדענים ערבבו בין מציאות לדמיון.
כלומר, מרגע שמנתקים בין ההליך הטבעי האבולוציוני לרבייה ולהתרבות, ויוצרים הליך שמנותק מההליך הטבעי נכנסים לעולם האשליות.
אפשר להיעזר במדע ובטכנולוגיה למקרים שבהם יש בעיה בריאותית, ורצוי.
ככה קרה שעם השינוי שהביא המדע בעזרת המדענים לאנושות הוא יצר את עולם האשליות בקרב האוכלוסייה.
שינוי זה גורם לבלבול ולסבל לכול המעורבים בדבר, אם במודע או שלא במודע.
הבלבול הוא לילדים עצמם שאינם יודעים מי האבא ו/או האימא הביולוגים שלהם.
הבלבול הוא להורה אם זה האבא או האימא שיצרו ילד ללא בן/בת זוג.
הבלבול הוא למבנה הזוגיות של זכר ונקבה שהתפרקה, הבלבול הוא לתא המשפחתי ששונה, הבלבול הוא לשושלת ההמשך.
הבלבול הוא לחברה, לאנושות, בסדר שבהליך ששונה מההליך האבולוציוני לרבייה והתרבות.
הנזק שנוצר הוא בעיקרו עקב הבלבול בסדר התודעתי, סדר שליווה אותנו ושבזכותו שרדנו, שדרגנו, והגענו לאן שהגענו מבחינה התפתחותית בתהליך האבולוציה שעברנו והגענו עד לעצם היום הזה.
במאמר זה ברצוני לשתף בכמה מהתובנות שהגעתי אליהן במהלך התהליך שעברתי אני עם עצמי, תהליך למודעות עצמית והתפתחות אישית שקשור גם לנושא זה.
נולדתי לזוג הורים ביולוגים שמלווים אותי מאז שנולדתי ועד עצם היום הזה, כלומר שמלווים אותי כחמישים שנה לערך.
במשך חמישים השנים שאני חי ושאני בקשר עם הורי, התאפשר לי להבין עד כמה למדתי, ועד כמה עדין יש לי עוד הרבה מה ללמוד על עצמי דרכם.
הצורך בהורים ביולוגים שמלווים את חיי היא לשם החקירה, הלמידה, וההתפתחות האישית שלי.
הצורך בהורים ביולוגים שיצרו את מי שאני, מאפשרים לי את ההשתקפות למי שאני בכלל, כיוון שבעיקר דרכם אני יכול לראות את עצמי, כי הם אלו שיצרו אותי, כי דרכם בניתי לעצמי את אישיותי, מה שמאפשר לי לתקן ולשפר את אישיותי.
הצורך הוא גם בבניית השושלת שבנתה את עצמה והגיע מבחינה התפתחותית לאן שהגיע.
ללא הקשר וללא ההקשרים, אם זה מבחינה משפחתית ואם זה מבחינת השושלת, אין את היכולת למודעות עצמית והתפתחות אישית, הכול נעצר, הכול נבלם.
מסקנה: רצוי ליישם את הסדר התודעתי הטבעי לשם הרבייה וההתרבות, שליווה אותנו לאורך כל תהליך האבולוציה, אם רוצים לשרוד ולממש את מהות ומטרת החיים מהבחינה האבולוציונית.
סיכום: המדענים שיצרו את המדע והביאו את האנושות להישגים מרשימים, ואפשרו לנו להיחשף לידע רב, ובכך יכולנו לחקור וללמוד על עצמנו, אפשרו לאנשים להיחשף לאלטרנטיבות אחרות הקיימות מהסדר הטבעי, האבולוציוני, בנושא הרבייה וההתרבות, סדר שאפשר לנו לשרוד ולהגיע עד לעצם היום הזה.
מגוון האפשרויות לרבייה והתרבות שלא כדרך ההליך האבולוציוני גרם לבלבול.
בלבול זה בסדר התודעתי גרם לכך שאנשים יצרו לעצמם תא משפחתי שונה מהתא המשפחתי שהוא גבר עם אישה שמבאים ילדים לעולם.
המסר במאמר: ילד רצוי שתהיה לו משפחה עם הורים ביולוגים, ולהיות בקשר עם הוריו וללמוד דרכם על השושלת של משפחתו, וללמוד דרכם ולחקור וזאת כדי ללמוד על עצמו, לשם שיפור המודעות העצמית וההתפתחות האישית והאישיותית שלו, כי רק דרכם הוא יכול לקבל את ההשתקפות, כי הם אלו שיצרו אותו.