חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

בצורת באזורינו

בצורת באזורינו.
למה יש בצורת באזורינו? בצורת היא תקופה ממושכת של חוסר בגשמים.
בשנים האחרונות לא יורדים כמויות הגשמים העונתיים שצרכים לרדת באזורינו.
לכך צריכה להיות סיבה מעבר לשינויים הקוסמיים שמשפיעים והשינוי שעובר הכוכב שלנו, והיא הזיהום שבני האנוש יוצרים אם זה באוויר, בים וביבשה, שפוגע בעולם שבו אנחנו חיים.
הזיהום פוגע ומשפיע גם על שינוי מזג האוויר העולמי הקבוע יחסית המחולק למחזוריות כעונות השנה, ולכך יש גם השפעה על אזורנו.
באזור שלנו אנשים גם במסגרת החוק מזהמים את האוויר ומשחררים אנרגיה שמזהמת את האטמוספרה, וגם מזהמים את הים התיכון בכך שמזרימים ומשליכים אליו חומרים מזהמים.
אם כקהילה אנחנו מזהמים ונמשיך לזהם את הים התיכון שמימנו יתהוו העננים יגרום הדבר לכך שפחות ופחות עננים יתהוו.
נכון להיום כתוצאה מכך ענני הגשם שאמורים להתהוות ולהגיע לאזורינו מכיוון מערב הולכים ומתמעטים.
בעולם מתוקן ולא מזוהם ענן שזה סוג של אנרגיה יתהוו ויושפע מאנרגיה אחרת שמשפיעה על כיוון תנועתו, וגורמת לכך שהענן נע ממקום אחד למקום אחר, מקום שבו הענן מוריד גשם.
אם בני האנוש משנים את סוג האנרגיה, בכך שהם משחררים לאטמוספרה אנרגיה שמזהמת, הענן שצריך להתהוות ולהגיע ישנה את מסלולו ו/או לא יגיע ו/או לא יוריד גשם.
מסקנה: אחת הסיבות לבצורת כיום באזורינו, במקביל להתחממות הגלובלית היא בעיקרה תוצאה ישירה של זיהום האטמוספרה באזורנו וזיהום הים התיכון, שלא מאפשר לעונות השנה להיות יציבות, יחסית.
סיכום: הבצורת באזורנו שאנו עדים לה בשנים האחרונות היא תוצאה ישירה לאורח חיים שגוי שלנו, לכן אם ברצוננו לחיות בהרמוניה עם הטבע ולא לסבול, עלינו להבין את הטעויות שאנחנו עושים, לבנות את הרצון ולשנות את ההרגלים השגויים בחיינו, ובכך נמנע את הבצורת הבאה.
לכוכב הלכת שלנו יש את היכולת לתקן את עצמו להתחדש ולחזור למחזוריות של עצמו בתקופה שנגרם השינוי כתוצאה ממעשינו, אך רצוי לאפשר לו לבצע זאת, בכך שנשתנה ונשנה את אורח החיים המזהם שלנו.
המסר במאמר: הבצורת באזורינו היא תוצאה ישירה של זיהום האטמוספרה לאורך מישור החוף וזיהום הים התיכון, ולכן רוב הגשמים שצרכים לרדת באזורנו תקועים באירופה ששם מזג האוויר קר וגשום מעונות עברו.
לאילו הטוענים שלזיהום כוכב הלכת שלנו אין כול קשר לשינויי האקלים בעולם, אז אם בן האנוש מזהם והזיהום פוגע בבריאותו, אז קיימת גם השפעה על כוכב הלכת שלנו, כלומר אם הזיהום פוגע בבן האנוש, אז הזיהום פוגע גם בכוכב הלכת שלנו.