חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

בעלי חיים


בעלי חיים.
למה הצורך לגדל ולהחזיק בעלי חיים בשבי? כיום גידול ואחזקת בעלי חיים נעשה למען שלוש מטרות עיקריות.
גידול בעלי חיים ואחזקתם בשבי לשם הזנה, וזאת כדי לחיות ולשרוד.
גידול בעלי חיים ואחזקתם בשבי לשם הצורך והנזקקות הרגשית האישית, כדי ליהנות, לאהוב, בעיקר בגלל הפחד מהבדידות, הרצון לשליטה ועוד, גישה והתייחסות אגואיסטית ואינטרסנטית.
וגידול בעלי חיים ואחזקתם בשבי לשם ניסויים למען קידום הרפואה.
איך רצוי שתהיה הגישה לבעלי החיים? בעלי חיים ולא משנה מאיזה זן, צריכים להיות חופשים בטבע למען בריאותם, ולמען מימוש תהליך האבולוציה.
גידול ואחזקת בעלי חיים בשבי שמטרתו היא לשם האכילה, הוא צורך קיומי לאלה שזקוקים למזון מין החי כדי לחיות ולשרוד.
אבל גם אם זהו צורך קיומי, רצוי להבין איך לגדל ולהחזיק את בעל החיים בשבי, וזאת כדי שבעלי החיים יחיו עד יומם האחרון ללא כול סבל, ועד כמה שאפשר באופן החופשי והטבעי להם, ויש לאפשר להם את כול התזונה הטבעית שאותה הם צורכים וניזונים, וככול שנשאף לכך יותר אז המזון שנוכל יהיה מתאים יותר ובריא יותר לתפקוד הגוף.
הצורך והנזקקות הרגשית האישית של מי שמחליט לגדל ולהחזיק בעל חיים בשבי שנעשה לשם ההנאה והאהבה, ו/או הפחד והחרדה מהבדידות ו/או הצורך לכפות ולשלוט, לחנך ולאלף ועוד, נעשה מתוך אינטרס אגואיסטי.
מעשה זה של אחזקת בעלי חיים בשבי, נובע בגלל סיבות רבות, אך חשוב להבין את ההשלכות לכך.
הנזק שנגרם לבעל החיים שנתפס, אולף, ושמוחזק בשבי, שמאבד כתוצאה ממעשה זה את החופש ואת בני מינו גורם לו לאיבוד זהותו האמיתית של בעל החיים שנפגע בריאותית מכך ולכן הוא סובל.
ולנו המין האנושי נגרם נזק לצאצאים שלנו, שמעצם הסיפוח של בעלי חיים לתא המשפחתי, כשבעלי החיים נחשבים לחלק מהמשפחה, יכול ואף גורם לאיבוד הזהות האמיתי, ויכול אף לגרום להכחדת הציביליזציה במידה ולא נתקן את המצב הקיים כיום.
למה? תינוק, ילד, הם עדיין לא מבינים מי הם ומה הם, כלומר מהי זהותם האמיתית, ומהי המציאות האמיתית שאליה הם נולדו ובה הם נמצאים וחיים, ולכן הם צרכים ללמוד, לגדול ולהתפתח בראשית דרכם מעצם הצפייה בהוריהם ולחקות אותם, ולא בצפייה בהתנהגות בעלי החיים שמוחזקים בבית, ובכך לאפשר לילד ללמוד לפרש ולגבש לעצמו זהות משלו, כול הכנסה של בעל חיים לחיק המשפחה יכול לגרום לתינוק או לילד לפחד ולבלבול, כתוצאה מאחזקת בעל חיים בבית.
בשלב זה של תהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית שלנו, אנחנו זקוקים לפולחן רגשי.
מהו טקס פולחן רגשי? פולחן רגשי מאפשר לנו להרגיש את אותם הרגשות החיוביים שגורמים לנו להרגשה הטובה, ואת זאת אנחנו עושים כדי שלא להעצים את הרגשות השליליים שגורמים לנו להרגשה הרעה, וכדי להשתחרר מהם.
לכן, הסיבה העיקרית לצורך ולנזקקות הרגשית שלנו להחזיק בשבי, לחנך, לאלף, לתכנת, לשלוט ולגדל בעלי חיים בביתנו, נובע מסיבה רגשית, שהיא אישית, אגואיסטית ואינטרסנטית, שנעשית לשם הרגשת הרגשות החיוביים, וזאת כדי להרגיש טוב עם עצמנו, כדי שלא נשקע לאותם הרגשות השליליים, לכן בעל החיים הופך להיות קורבן לבעליו.
בטבע כול זן שומר על חיי הקהילה שלו בקנאות, ולא מכניס או מספח בעל חיים מזן אחר, וזאת כיוון שאם לא תישמר ההפרדה המוחלטת במצב האבולוציוני העדין הזה, הצאצאים יאבדו את זהותם, ולכן דור ההמשך יתבלבל ויסבול ואף יכול להיכחד.
כלומר, הרגשות, האמוציונליות, אינם מאפשרים למי שמגדל בעלי חיים למען ההנאה והאהבה והסיבות האגואיסטיות והאינטרסנטיות שלו, להבין ולהתייחס למציאות האמיתית שבה הוא נמצא וחי באופן הרגוע, הרציונלי והענייני לנושא של גידול בעלי חיים, מציאות שבה יש לחיים מהות ויש להם מטרה מוגדרת, ולכן הוא יצר לעצמו וחי במציאות שהיא אשליה.
מהו הסיכון הבריאותי? פגיעה בריאותית נובעת כתוצאה מחוסר היגיינה אישית וסביבתית, שנובעת מעצם החזקה וגידול של בעל חיים בבית.
התנהגותו של בעל חיים היא בלתי צפויה, ולכן הוא יכול לנשוך, לשרוט, להכיש, לבעוט, לפצוע ואף להרוג, ולכן בעל חיים יכול להוות סיכון בריאותי עד קיומי ועוד.
גידול בעלי חיים וניצולם כיום נעשה מתוך אינטרסים רבים כמו, למטרות מסחריות לשם הפקת רווח כספי, למטרות הימורים, כמו מרוצי סוסים, מרוצי כלבים ועוד.
למטרות צבאיות, למטרות חלל, למטרות ניסויים, למטרות הפגת הפחד והחרדה מהבדידות שמרגיש בן האנוש.
למטרות הצורך לחנך, לשלוט, ולאלף, למטרת הנאה כמו רכיבה על סוסים, גמלים ועוד.
למטרת הצורך והנזקקות להרגיש את רגש האהבה, ליהנות ולאהוב את בעל החיים.
למטרת הצורך והנזקקות לשמח ולשמוח, וגם למטרת הנחיית עיוורים, למטרת טרפיה, למטרת הפגת השעמום, למטרת צעצוע לילדים, והרשימה היא ארוכה.
התלות בניסוי בבעלי חיים יכול לקטון באופן משמעותי במידה ונשנה את אורח חיינו הלא בריא.
אורח חיים בריא שמבוסס על סדר ושיגרה, רוגע ושלווה, מאפשר את החיים הבריאים, ויכול להקטין באופן משמעותי את התלות בניסויים בבעלי החיים.
חשוב לזכור שכול ניסוי בבעל חיים ולא משנה לאיזו מטרה, תוצאותיו אינם יכולים לשקף במהותם ובמטרתם אותנו בני האנוש, וזאת בגלל שאנחנו זן שונה, זן שצריך להכיר ולהבין את עצמו בעצמו, ועל עצמו.
הלמידה וההכרות למודעות עצמית היא איך להפעיל, להזין, ולתחזק את הגוף, ובכך להיות בריאים יותר, כשהמטרה היא לצמצם באופן משמעותי ואף להפסיק להזדקק לכול אותם ניסויים בבעלי חיים.
המטרה שבשימוש בבעלי חיים לשם התרפיה והריפוי היא לא רצויה, וזאת כיוון שעלינו להבין איך להרגיע ולרפא את עצמנו בעצמנו, בעזרת בני המין שלנו, כול ניסיון להרגיע ולרפא אנשים ובמיוחד ילדים קטנים בעזרת הריגוש שמקנים להם מעצם הנוכחות שלהם לקרבת בעלי חיים, יכול לגרום להם לאיבוד האני העצמי, והזהות העצמית האמיתית שלהם, ולהתחבר מבחינה תודעתית לזהותו של בעל החיים.
אנשים והורים שלוקחים את ילדיהם לגן החיות, צרכים לזכור שזה לא גן חיות, אלא בית הסוהר לחיות ששם הן מוחזקות בשבי, כלואות בכלובים ללא האפשרות להיות חופשיים, ושכתוצאה מכך הם חיות את חייהם בסבל רב.
חשוב ללמוד ולהכיר את בעלי החיים שחיים איתנו על פני כוכב הלכת, אבל הדבר רצוי שיתבצע מרחוק ללא כול התערבות והפרעה מצידנו, ואת זאת רצוי לעשות כשהן חופשיות ובסביבתן הטבעית. 
במידה ונשמור על הפרטיות, האיזון, ונחיה בהרמוניה עם שאר בעלי החיים בטבע, נוכל להתקדם לשלב התפתחותי מפותח יותר, במידה ולא נתקן את גישתנו לבעלי החיים יכולת ההישרדות שלנו תקטן, ואף עלולה להכחיד אותנו.
המין האנושי לא יוכל להתקיים ולשרוד ללא בעלי חיים על כוכב הלכת, לכן רצוי להגן ושמור עליהם.
מסקנה: כדי לחיות ולשרוד עלינו לגדל בעלי חיים בשבי וזאת כדי לאכול.
כדי ליהנות מגידול בעלי חיים בשבי, רצוי להבין את ההשלכה הבריאותית והאבולוציונית מעצם המעשה.
כדי לגדל בעלי חיים לשם הניסויים בהם, רצוי להבין שבשלב מתקדם יותר בהתפתחות שלנו לא נצטרך לבצע בבעלי החיים ניסויים ולגרום להם לסבל רב.
סיכום: לחיים יש מהות ויש להם מטרה אבולוציונית, במידה ולא נחיה בטבע עם בעלי החיים בהרמוניה, נפגע קודם כול בעצמנו, בבריאות, בהתפתחות, וגם בבעלי החיים שמוחזקים בשבי.
אחזקת בעלי חיים לשם הצורך והנזקקות הרגשית, כדי ליהנות ולאהוב את בעל החיים, נעשה מתוך אגואיסטיות ואינטרסנטיות מה שגורם לבעל החיים לסבל.
רצוי לזכור שברגע שאוהבים, רגש האהבה הוא מורגש בגופנו, ולכן אנחנו אוהבים אך ורק את עצמנו, ולא את בעל החיים.
המסר במאמר: לכל זן יש את קהילת בני מינו שאיתם הוא לומד על עצמו על זהותו האמיתית ומתפתח, וגם על המציאות שבה הוא נמצא וחי, וזאת כדי לשרוד ולהתפתח מבחינה אבולוציונית.
כול ניסיון לצרף, לספח, לשלב, מין שאינו מאותו המין, פוגע בתהליך החקירה והלמידה וההתפתחות, מה שמוביל לפגיעה בריאותית, ואף יכול לגרום להכחדת המין, כולל גם את המין האנושי.
 

אין תגובות: