חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

החלקיק האלוהי בוזון היגס

החלקיק האלוהי בוזון היגס.
האם זו הדרך לפתור את החידה לכול? מאיץ החלקיקים
L.H.C הוא מאיץ טבעתי שהוקם ונבנה בשוויץ מתחת לאדמה, שתפקידו ליצור מודלים שיאפשרו לענות על השאלות העומדות בבסיס תורת הפיזיקה, כמו כן בניסיון להבין מה קרה זמן קצר לאחר המפץ הגדול.
בפרויקט זה משתתפים כחמשת אלפים פיזיקאים מארבעים מדינות, והושקעו בפרויקט זה כמיליארדי יורו, וזאת כדי לנסות ולבדוק את התיאוריה שהמדענים העלו.
האם זה אפשרי? אפשרי להעלות מגוון רחב של תיאוריות, וגם ניתן באמצעות אותן תיאוריות לנסות ולערוך ניסויים פיזיקאליים, וזאת כדי לנסות ולהבין את אותן התיאוריות שהועלו.
אבל, באמצעות מאיץ החלקיקים
L.H.C לא יהיה ניתן לענות על השאלות העומדות בבסיס הפיזיקה, וגם לא יהיה ניתן להבין מה קרה רגע לאחר המפץ הגדול.
למה לא ניתן יהיה להבין באמצעות מאיץ החלקיקים? התשובה היא בגלל שבן האנוש בשלב זה של תהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית שבו הוא נמצא, הוא עדיין לא הבין מהי זהותו האמיתית.
כתוצאה מרמת המודעות שבה נמצא בן האנוש בשלב זה, ההתייחסות שלו לנושא היא שגויה.
למה זה כול כך חשוב? כיוון שרק לאחר שבן האנוש יבין מהי זהותו האמיתית, הוא יוכל לפרש את המציאות האמיתית שבה הוא נמצא ושבה הוא חי באופן ברור, שפוי יותר, הן מהבחינה האבולוציונית, הן מהבחינה הקוסמית, אבל בעיקר מהבחינה הרוחנית.
כיום מנסים המדענים להבין את המפץ הגדול והיקום עוד לפני שהם מבינים את מהות ומטרת עצם קיומם כהרכב אנרגטי שהוא בעל צורה, ועוד לפני שהם מחוברים לזהותם האמיתית, מה שאינו יכול לאפשר להם להבין את המציאות האמיתית שהם חלק ממנה ובה הם נמצאים וחיים.
כלומר, סדר העדיפויות של המדענים שגוי, הם רוצים להבין את היקום עוד לפני שהם מבינים את עצמם ואת מהות עצם קיומם.
אפשר לאבחן זאת בעיקר באמצעות השפה שבה הם משתמשים ומתקשרים עם עמיתיהם למקצוע כדי לפתור את התעלומה.
כלומר, התקשרות בין המדענים נעשית באמצעות שפת המתמטיקה שהיא הבסיס לכול, שפה זו גורמת למדענים להבין את המציאות באופן אשלייתי, שפת המתמטיקה היא שפה שיוצרת מציאות דמיונית, והיא אינה השפה האמיתית להבנה.
בן אנוש שמחובר לזהותו האמיתית, הוא בן אנוש שהגוף שלו מופעל באופן מאוזן ויציב.
מה זה משנה? זה מאד משנה, כיוון שברגע שהגוף מופעל באופן מאוזן ויציב, הוא פועל באופן מכוון.
כשהגוף מתפקד ופועל באופן מכוון, בן האנוש יכול להתכוונן לכיוון הנכון באופן איסוף הנתונים, עיבודם, וההגעה למסקנה האמיתית, ובכך לאפשר את פתרון החידה למהות ומטרת החיים, העולם, היקום, והנושא הרוחני.
רצוי לזכור, שהגוף שלנו הוא גם כן סוג של אנרגיה שהיא בעלת הרכב וצורה, כלומר עצם קיומו של משהו.
לכן, חשוב להבין איך להביא את הגוף לסדר שלו הוא זקוק, כדי שיהיה בריא ולהתאים את הגוף לסביבה, ולאפשר לו להיות חלק מהכול, כלומר חלק מהיקום שבן האנוש קיים נמצא וחי בו.
ומה אז? לאחר שבן האנוש ילמד איך להפעיל, להזין, ולתחזק את גופו באופן המכוון, יתאפשר לו להבין איך להיות חלק מאותו היקום שבו הוא נמצא.
אבל , יש שלב נוסף בהתפתחות שעל בן האנוש להבין, ומה שעלינו להבין הוא שמהות והמטרת החיים היא להיות מודע ונצחי.
כלומר, המהות והמטרה של ההרכבים שנוצרו לאחר המפץ הגדול, היא לאפשר את התנאים ליצור את מצב הצבירה ביקום ובאמצעות תהליך של תיקון, טרנספורמציה, כלומר שינוי ומעבר מממצב צבירה שאין בו מודעות עצמית, לישות בעלת מודעות עצמית ונצחית.
לכן, נוצרו להן אותן האנרגיות שהן בעלות הרכב וצורה, שיאפשרו את התיקון והטרנספורמציה.
כלומר, להפוך ולהיות אנרגיה מגובשת שאינה מושפעת מסוגי האנרגיות הקיימות ביקום, שנוצרו לאחר המפץ הגדול.
אנרגיה זו שתיקנה את עצמה ועברה את הטרנספורמציה, היא אנרגיה שהביאה את עצמה למצב הצבירה שאליו שואפות ליצור את התנאים ולהגיע כול האנרגיות בעלות ההרכב והצורה הקיימות ביקום, כי היקום הוא בית חרושת לייצור ישויות מודעות ונצחיות.
אנרגיה נצחית זו הביאה את עצמה למצב הצבירה, כלומר למצב דומה שבו הייתה אותה האנרגיה שהתנפצה לה במפץ הגדול, אנרגיה שהתנפצה והיא תחזור לעצמה בסופו של התהליך שהיקום עובר, אנרגיה מגובשת זו היא ניטראלית ונקייה.
איך עושים זאת? בהמשך להתפתחות האנושית יתאפשר לבן האנוש באמצעות החיים ותהליך האבולוציה לתקן את עצמו ולעבור טרנספורמציה, שינוי אישיות, שיאפשר לו את המודעות והנצחיות גם לאחר המוות כתוצאה מסיום האפשרות לחיות על פני כוכב הלכת וגם לאחר שהיקום יעלם, כתודעה.
מי אנחנו בכלל? בן האנוש הוא הרכב אנרגטי בעל צורה מסוימת.
בן האנוש מורכב מהתודעה והגוף הפיזי, התודעה היא מי שאנחנו.
לאחר התרחשות תופעת המוות התודעה משתחררת באופן אינסטינקטיבי ועוזבת את הגוף המת.
הגוף הוא כלי, אמצעי ביולוגי שנבנה במהלך תהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית שלנו.
הגוף שהוא הכלי, האמצעי הביולוגי מאפשר את התיקון, את הטרנספורמציה, את השינוי של התודעה.
התיקון, הטרנספורמציה והשינוי של התודעה, שנעשה באמצעות הגוף משמש לתודעה כהשתקפות, כמראה, ויכול לאפשר את הנצחיות של התודעה אך ורק עם ובעזרת הגוף.
לכן, צריכה התודעה את הגוף שיאפשר לה את ההשתקפות, השתקפות שתאפשר לתודעה את המודעות העצמית והנצחיות.
ללא ידע בסיסי זה של המדענים אפשר להמציא מגוון רחב של אפשריות, ולבצע ניסויים ללא תכלית שתאפשר את פתרון החידה לעצם קיומו של היקום.
מסקנה: לתובנות בסיסיות על זהות ומהות עצם קיומנו כחלק מהיקום לא הגיעו המדענים.
לכן, המדענים המשתתפים והלוקחים חלק בניסוי, וגם אלה שמצדיקים ניסוי זה, עדיין חושבים שהם יצליחו להבין את העובדות העומדות בבסיס הפיזיקה, ומה קרה במפץ הגדול וברגע שלאחריו, וזאת עוד לפני שהם למדו להכיר את זהותם האמיתית, כלומר עוד לפני שהם הביאו את גופם לאופן שבו הוא יתפקד באופן מאוזן ויציב ויהיה מכוון לאיסוף הנתונים האמיתיים, עיבודם וההגעה למסקנות האמיתיות.
לכן, ההתבוננות רצוי שתהיה קודם כול באמצעות הסתכלות פנימית, ורק לאחר מכן חיצונית, כלומר על היקום.
בן האנוש שיידע לעשות לעצמו את הסדר הנדרש כדי להיות מכוון, שפוי, ויידע להתאים את עצמו למציאות שבה הוא נמצא ושבה הוא חי, יהיה מודע לעצמו ויוכל לפתור לעצמו את פתרון החידה הן מהבחינה האבולוציונית קוסמית, והן מהבחינה הרוחנית.
מצב זה כיום של המדענים יכול רק לאפשר להם להעלות תיאוריות רבות, ולנסות לבצע ניסויים בהתאם לתיאוריות שהם מעלים מתוך מגוון אפשרויות רחב, כלומר המדענים הלכו לאיבוד.
המדען כהרכב אנרגטי שהוא בעל צורה שואף בעצמו להגיע ולהיות במצב הצבירה של אותה האנרגיה שהתנפצה לה במפץ הגדול ולהיות מודע ונצחי, אך כיוון שהוא אינו מודע לכך הוא מחפש את התשובות מחוצה לו.
סיכום: מאיץ החלקיקים
L.H.C הוא ניסוי שאינו בכיוון הנכון, כיוון שבן האנוש עדיין אינו מתוקן, מכוון, אבל בשלב זה זוהי דרכם של המדענים להעלות תיאוריות ולבצע ניסויים, ובכך להבין שהם טעו, מה שאולי יקדם אותם להבין שקודם כול הם צרכים להתבונן בעצמם, להתחבר לזהותם, ולכוון את גופם כדי להבין מי הם בכלל כסוג של אנרגיה שהיא בעלת הרכב וצורה הקיימת בעולם וכחלק מהיקום, ולהתאים את עצמם לסדר הקיים בעולם, ביקום.
המסר במאמר: רוצים להבין מהי המציאות האמיתית, עליכם קודם כל להבין מהי זהותכם האמיתית, לא ניתן יהיה להבין זאת בסדר ההפוך, כלומר קודם כול להבין מהי המציאות האמיתית באמצעות תיאוריות וניסויים, ורק לאחר מכן להבין את הזהות האמיתית, לכן דרוש תיקון אישיות, רק אז לאחר הבנת הזהות האמיתית, הכול יכול להתבהר ולהיות מובן, ברור, שפוי יותר.