חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

הישרדות

הישרדות.
מה משקפת התוכנית הישרדות? הישרדות היא תוכנית ריאליטי, שבה עשרים נבחרים מתמודדים על פרס בסך כמיליון שקלים.
התוכנית נעשית בתנאי שטח קשים למחייה והישרדות, ולכן על המתחרים להתאים את עצמם לאורח החיים הקשה והחדש.
בתוכנית המתחרים שמתחרים, אם הם מודעים לכך או שלא הם חושפים את אישיותם, גם אם הם חושבים שהם משחקים את המשחק, אבל גם כשמשחקים את המשחק, הדמות משקפת את אישיותו של המתחרה.
פירוש המילה ריאליטי זו מציאות.
תוכנית הריאליטי שנקראת הישרדות, כמו תוכניות רבות אחרות, שבה המתחרים מתחרים על הפרס, משקפת את המציאות שבה אנחנו כחברה חיים.
בשביל להשיג את הפרס הכספי המתחרים עושים את כול שביכולתם, וזאת כדי לזכות בפרס הנכסף.
כלומר, המתחרים מוכנים לשקר, להיות אגואיסטים, אינטרסנטים ומניפולטיביים ואף כוחניים.
תוכניות הריאליטי הם תוכניות שבהם המתכננים קובעים את אופי התוכנית והמתחרים שמתחרים מציגים את עצמם.
ישנם מתחרים שטוענים שבתוכנית שבה הם השתתפו הם שיחקו את המשחק, ולכן הדמות שהם הציגו זו לא הדמות האמיתית שלהם.
אבל, הדמות שהמתחרים הציגו בתוכנית שבה הם השתתפו, זו דמות אחת מתוך מגוון רחב של דמויות באישיותם, ולכן גם אם המתחרים טוענים שהדמות היא לא הם, רצוי שידעו שהדמות היא כן הם, כי הם אלו שהציגו את אותה הדמות בתוכנית.
בן אנוש במודע לא יתנתק מזהותו האמיתית וישחק כדמות שהיא לא הוא, כי במידה והוא יעשה זאת הוא יגרום לעצמו קונפליקט, לנזק בריאותי.
להתנתק מהזהות האמיתית משמעותו ליצור דמות דמיונית בעולם דמיוני.
חשוב להבין שמציאות דמיונית היא לא מציאות אמיתית.
תוכניות הריאליטי שפירושן תוכניות המציאות וכך הם באמת, כלומר ברמת המודעות שלנו כחברה, בשלב זה של תהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית, התוכניות משקפות את אישיותנו ואת המציאות שיצרנו לעצמנו בהתאם, ושבה אנחנו נמצאים וחיים.
כלומר, אם המתחרים מוכנים לשקר, להיות אגואיסטים, אינטרסנטים ומניפולטיביים ואף כוחניים בשביל לזכות בפרס הכספי, אז זוהי אישיותם, וזו המציאות שבה הם נמצאים וחיים.
אין כמו תוכניות הריאליטי כדי לשקף את המציאות החברתית כיום.
המציאות החברתית שבה אנשים מוכנים לשקר, להיות אגואיסטים, אינטרסנטים ומניפולטיביים ואף כוחניים, משקפת את השיטה הקפיטליסטית, שבה הכסף הוא האמצעי מחיה והישרדות, וכדי להשיגו אפשר לעשות הכול, ובמקרה הקיצוני ביותר גם לרצוח.
התוכניות הריאליות משקפות את השיטה הקפיטליסטית.
בשיטה הקפיטליסטית השגת הכסף היא בעדיפות ראשונה.
כלומר, הכסף חשוב יותר מהכול, וזו ההתייחסות בשיטה הקפיטליסטית.
ואין דוגמה טובה יותר מלהסתכל על התוכנית ולהבין.
השיטה הקפיטליסטית היא אחת השיטות האכזריות ביותר שהמציא בן האנוש, בשביל להשיג את הכסף ישנם אנשים שמוכנים לעשות הכל, לשקר, לגנוב, לשדוד, לתחמן, לרמות, לנצל, להרוג ואף לרצוח, והיא שיטה שאותה המציא בן האנוש שאישיותו היא אגואיסטית, אינטרסנטית ומניפולטיבית.
בשיטה הקפיטליסטית אין הרמוניה חברתית, כי ישנם אנשים שהם: עשירים ועניים, רעבים ושבעים, בעלי בית וכאלה שאין להם בית, אנשים שיש באפשרותם להשתמש במערכת הבריאות וכאלה שלא, אנשים עובדים ואנשים מובטלים, אנשים שיכולים להשיג עורכי דין יקרים שייצגו אותם במערכת המשפט וכאלה שלא זוכים לכך, והרשימה היא ארוכה.
השיטה הקפיטליסטית יוצרת שוק של עבדים, ויוצרת ארגוני פשע.
השיטה הקפיטליסטית לא מאפשרת אורח חיים רגוע ושלוו, שיכול לאפשר לנו להיות בריאים יותר.
תוכניות הריאליטי משקפות את מגוון האנשים הקיימים אצלנו בחברה.
מסקנה: תוכניות הריאליטי משקפות את אישיותנו כחברה, שיצרה לעצמה מציאות שבבסיסה קיימת השיטה הקפיטליסטית שבה הכסף הוא לפני בן האנוש, וכדי להשיג את הכסף אפשר להיות שקרן, גנב, אגואיסט, אינטרסנטי ומניפולטיבי.
סיכום: בן האנוש יכול להמציא אין סוף תוכניות ריאליטי, אבל חשוב לזכור שכול אותם התוכניות הן תוצאה של רמת המודעות של בן האנוש בשלב זה של תהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות שלו.
דרך תוכניות הריאליטי אפשר ללמוד הרבה על אותם המתחרים, אם לצופה יש את היכולת ללמוד ולהבין את אישיותו, דרך אישיותם של המתחרים ובכך לתקן ולשנות את אישיותו, אז מבחינה אישית וגם מבחינה חברתית התקדמנו לשלב התפתחותי מתקדם יותר ובמידה ולא, אז אנחנו עדיין לא הבנו את הטעויות שלנו, ולכן אנחנו חוזרים עליהן.
המסר במאמר: השיטה הקפיטליסטית שבה הכסף הוא האמצעי מחייה והישרדות היא אחת משיטות האכזריות ביותר שהמציא בן האנוש שמשקפת את אישיותו.
שלב התפתחותי מתקדם יותר, זהו שלב שבו לא יהיו שיטות, אלא הבנה של בן האנוש לזהותו האמיתית ולמהות ומטרת חייו, הן מהבחינה האבולוציונית, אבל בעיקר מהבחינה הרוחנית.
עצם ההבנה לאותם נושאים שציינתי, אולי יגרום לנו לרצות בעצמנו ליצור מציאות שהיא רגועה ושלווה שבה אנחנו נתרום את חלקנו לקהילה בחינם, ונקבל את כול מבוקשנו מהחברה בחינם.
כלומר, שלב התפתחותי מתקדם יותר, זהו שלב של ביטול השיטה הקפיטליסטית, אבל מציאות חדשה זו יכולה להתרחש רק אחרי שנתקן את אישיותנו.
כלומר, לא ניתן יהיה לשנות שיטת מחיה ורק אחר כך לשנות את אישיותנו, זה לא יכול לעבוד בסדר הזה.
    

אין תגובות: