חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

פולחן רגשי

פולחן רגשי.
מהו הפולחן הרגשי? הפולחן הרגשי הוא צורך בנזקקות רגשית בשלב זה של תהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית שלנו להרגיש את הרגשות בעיקר החיוביים.
שלב שבו חיפשנו והמצאנו ומצאנו לעצמנו את האמצעים הטקסיים הפולחנים הרגשיים, וזאת כדי להשתחרר בעיקר מאותם הרגשות השליליים הפנימיים שבנו שגורמים לנו להרגיש איתם רע, ולעבור לאותם רגשות חיוביים שגורמים לנו להרגיש איתם טוב.
המצאנו ויצרנו לעצמנו את טקסי הפולחן הרגשי בכול תחום ותחום בחיינו.
כדי להבין מהו פולחן רגשי, רצוי שנבין את המטרה הסופית שאליה אנחנו שואפים להגיע בסוף תהליך ההתפתחות האבולוציונית שלנו, כלומר עלינו להבין מה מהות עצם קיומנו ומטרת חיינו.
בשלב מסוים בתהליך שעובר על כוכב הלכת שהוא ביתנו, נוצרו להם התנאים המאפשרים את התפתחות האורגניזם החי.
להתפתחות האורגניזם יש מהות ומטרה אבולוציונית, שאליה האנרגיה שואפת להגיע בסוף כול התהליך, כלומר ליעד מסוים.
היעד שאליו גם אנחנו שואפים להגיע הוא לצאת מהדפוס האינסטינקטיבי שאיתו נולדנו וההתנהגות האוטומטית שאיתה חיינו, ולעבור תיקון, לעבור שינוי אישיות, לעבור טרנספורמציה למודעות עצמית.
כלומר, המטרה שלשמה אנחנו חיים היא להיות מודעים לעצמנו ולעצם קיומנו ונצחיים, הן מהבחינה האבולוציונית עם ובעזרת הגוף הפיזי שלנו, הן מהבחינה הקוסמית כתודעה לאחר התרחשות תופעת המוות כתוצאה מסיום העידן הנוכחי על כוכב הלכת, והן מהבחינה הרוחנית כנשמה.
בשלב הראשון להתפתחותנו חיינו מתוך אינסטינקט ללא היכולת שלנו להיות מודעים לעצמנו ולעצם קיומנו, אבל בעיקר לא הרגשנו, כלומר לא יצרנו בתוך גופנו את הרגשות השליליים והחיוביים.
בשלב השני להתפתחותנו בראשיתו התחלנו לגלות את עצמנו ואת עצם קיומנו והתחלנו להיות מודעים יותר למעשינו, וכמו כול שינוי וכניסה לתחילת תהליך חדש פחדנו, נבהלנו והתבלבלנו מעצמנו, בעיקר בגלל חוסר ההבנה לשאלה, מי אנחנו ומה מהות ומטרת החיים שלנו, בשלב זה ייצרנו בגופנו את הרגש שגורם לנו לפחד, מעצם ההשתקפות שנוצרה בחיינו על עצם קיומנו.
בשלב השלישי להתפתחותנו חיפשנו אמצעי כלשהו להשתחרר מאותם הפחדים שבנו שמהם סבלנו, ואז יצרנו לעצמנו באמצעות טקסי הפולחן הרגשי, שהיו אז ושקיימים עד עצם היום הזה אך שונים, אמצעים להשתחרר מאותו רגש שגורם לנו להרגיש פחד, ויצרנו בגופנו את הרגש שגורם לנו להרגיש טוב, וכך התחלנו ליהנות לשמוח ולאהוב.
השלב הרבעי להתפתחותנו יהיה כאשר נלמד להיות רגועים, כלומר לא נייצר את הרגשות השליליים והחיוביים הפנימיים שבנו, ולכן לא נצטרך את טקסי הפולחן הרגשי, כי גופנו יהיה מכוון ומותאם להפעלה ולתפקוד בריא, כי זוהי זהותנו.
שלב זה יאפשר לנו להיות רגועים, רציונליים, שמתייחסים למהות ומטרת החיים באופן ענייני.
מהם אותם הרגשות הפנימיים שבנו? הרגשות הפנימיים שבנו גורמים לנו להיות ולחיות במצב של הזיה רגשית טובה או רעה.
כלומר, הרגשות הפנימיים הם סמים, והגוף הוא בית חרושת לייצורם של אותם הסמים, שאותם אנחנו מכנים אותם רגשות.
כתוצאה מהרגשות הפנימיים שגורמים לנו להזיה, אנחנו יוצרים מציאויות שהן אשליה.
כתוצאה מאותם הרגשות התנתקנו מהאני העצמי שלנו, מזהותנו האמיתית, ולכן היכולת שלנו לפרש את המציאות האמיתית שבה אנחנו נמצאים וחיים נעשית אצלנו באופן שגוי.
כמה דוגמאות שמאפשרים את הפולחן רגשי, כמו שציינתי הפולחן הרגשי קיים בכול תחום ותחום בחיינו.
בכול ענפי הספורט התחרותי, הדתות, הכתות, מלחמות, פוליטיקה, אידיאולוגיות שאינן תואמות את המציאות האמיתית, אוכל, זוגיות, יחסי מין, מערכות יחסים, קריירה, קונצרטים, סרטים, תיאטרון, עשית כסף, טיולים, אקסטרים ועוד.
אנחנו חיים את חיינו בנדנדה רגשית, בזיגזג הרגשי, באמצעות טקסי הפולחן הרגשי, שנע בין הרגשות השליליים שגורמים לנו להרגיש רע איתם כמו, פחד, חרדה, דיכאון, כעס, לחץ, צער, עצב ועוד, לבין הרגשות החיוביים שגורמים לנו להרגיש איתם טוב כמו אהבה, אושר, צחוק, שמחה, הנאה, יצר מיני ועוד.
הרגשות הפנימיים שבנו הם הגורם העיקרי לכך שאנחנו נחלשים, כתוצאה מכך להיחלשות המערכת החיסונית, למחלות, לכול אותן התופעות הפיזיולוגיות, לבלאי של הגוף, הזדקנות ואף למוות.
הרגשות הפנימיים שבנו הם בשליטתנו, ולכן ניתן להתנתק מהם במודע ולא מתוך הדחקה, ובאפשרותנו לא לייצר ולהיגמל מאותם סמים, שגורמים לנו למצבי הזיה וליצירת מציאויות שהן אשליה.
רצוי לזכור שלגוף יש את היכולת לשנות את האישיות, לרפא, לתקן, לחדש, לנקות ואף לבנות את עצמו, אך רצוי להבין איך להפעיל, להזין, ולתחזק אותו.
רק בן האנוש בעצמו, מתוך הבנה, רצון, ובנית היכולת לשינוי הרגלים שגויים, יכול לבצע לעצמו את השינוי.
מסקנה: טקסי הפולחן הרגשי מאפשרים לנו את הזיגזג הרגשי, את הנדנדה הרגשית, שנעה בין הרגשות החיוביים והשליליים.
סיכום: בשלב מסוים בתהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית שלנו, התחלנו את התהליך שלנו למודעות עצמית, שלב זה הפחיד ובלבל אותנו.
לכן, חיפשנו את הדרך שתאפשר לנו להשתחרר מרגש הפחד ושאר הרגשות השליליים, ולהרגיש את הרגשות החיוביים, האמצעי שיצרנו לעצמנו למימוש המטרה והיציאה בעיקר מהרגשות השליליים נקרא טקס הפולחן הרגשי.
המסר במאמר: הרוגע הפנימי מאפשר לנו לנטרל את התלות מהצורך והנזקקות הרגשית שלנו לטקס פולחן רגשי, אבל הכי חשוב שהרוגע הפנימי מאפשר לנו להתחבר לאני העצמי, לזהותנו ולמציאות האמיתית ולהיות שפויים ובריאים יותר.


אין תגובות: