חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

חלומות

חלומות.
מהו חלום? חלום הוא מצב תודעתי שמתרחש בין מצב של ערות לבין מצב של שינה, ובין מצב של שינה לבין מצב של ערות.
למה? כדי להבין למה מתרחש החלום רצוי להבין במספר נושאים עיקריים הקשורים לנושא החלומות כמו, ממה מורכב בן האנוש? מה מטרת השינה? מהו אורח חיים רגוע ושלוו?
ממה מורכב בן האנוש? בן האנוש מורכב מהתודעה והגוף הפיזי, התודעה היא מי שאנחנו, התודעה היא אנרגיה כדורית.
המוח הוא איבר המקשר בין הגוף לבין התודעה, כשהמוח תפקידו לתרגם שדרים אנרגטיים שמשודרים מהתודעה לגוף, ולהמיר שדרים שמשודרים מהגוף באמצעות המוח לתודעה, כשהתודעה אחראית על הפיקוח, השליטה, והבקרה על הגוף.
הגוף הוא כלי ביולוגי, אמצעי ביולוגי, שנבנה בתהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית שלנו.
בעת התרחשות תופעת המוות, התודעה משתחררת באופן אינסטינקטיבי ועוזבת את הגוף המת.
כלומר, התודעה קולטת באמצעות שדרים אנרגטיים שמגיעים מהמוח את הגוף ואת המציאות שבה אנחנו נמצאים וחיים, שמומרת באמצעות המוח לשדרים אנרגטיים שנקלטים בתודעה, אנרגיה זו נקלטת בתוך התודעה ודומה לסרט שהוא תלת מימד, כהולוגרמה, ולכן החלום שאנחנו חולמים אנחנו קולטים אותו כסרט שהוא בתלת מימד.
מה מטרת השינה? השינה זהו דפוס פעולה שמאפשר לגוף להיטען אנרגטית.
אנחנו זקוקים וצרכים את השינה, כי ללא שינה לא נוכל להיטען אנרגטית, וכתוצאה מכך נצבור עייפות עד כדי תשישות שיכול להוביל אף למוות, כלומר ללא שינה אנחנו מתרוקנים אנרגטית.
הגוף דומה לקבל אלקטרוני שברגע שהוא טעון חשמלית ניתן לעבוד איתו והוא מספק חשמל לרכיבים שזקוקים, ואילו כאשר הקבל מתרוקן הוא אינו יכול לספק חשמל לרכיבים שלהם הוא צריך לספק חשמל, מצב כזה מפסיק את פעולת המכשיר, וכך גם עם הגוף.
כשאנחנו ישנים המטרה היא להיכנס למצב של הרפיה עמוקה כדי להיטען אנרגטית.
טעינה אנרגטית מלאה מאפשרת את הפעלת הגוף באופן תקין בעת ערות, ולשם כך אנחנו צרכים וזקוקים לשינה.
כמובן שנושא השינה הוא נושא אחד מתוך מגוון רחב של נושאים לאורח חיים בריא.
מהו אורח חיים בריא? אורח חיים בריא משקף חיים רגועים ושלווים שקיים בהם סדר ושיגרה שלו זקוק הגוף.
אורח חיים רגוע ושלוו מאפשר את החיים הבריאים שהם נטולי סבל אנושי, אבל בעיקר מאפשרים לנו את השינה הרצופה שהיא ללא הפרעות שגורמות לנו להתעורר מהשינה, מצב שגורם לנו לחלום.
רוגע ושלווה הם שתי מילים, ולכול מילה המשמעות שלה.
רוגע הוא מצב שבו הגוף מתפקד ופועל ללא ייצור הרגשות הפנימיים החיוביים והשליליים.
כאשר הגוף מתפקד ופועל ללא ייצור הרגשות החיוביים והשליליים הוא פועל באופן מאוזן ויציב, כלומר מכוון.
חינכו, תכנתו, אילפו אותנו שיש ושצריך לחיות ולהפעיל את הגוף עם ייצור הרגשות החיוביים שגורמים לנו להרגשה הטובה כמו, אהבה, אושר, שמחה, צחוק, הנאה, יצר מיני ועוד, והעיקר שלא נחיה עם הרגשות השליליים שגורמים לנו להרגשה הרעה כמו פחד, חרדה, דיכאון, כעס, לחץ, צער, עצב ועוד.
אבל ישנו מצב נוסף שבו הגוף יכול לתפקד ולפעול ללא ייצור הרגשות החיוביים והשליליים וזהו הרוגע הפנימי.
מי שרגוע מחובר לעצמו, לזהותו האמיתית, מה שמאפשר לו לפרש באופן שפוי את המציאות האמיתית שבה הוא נמצא וחי.
הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות, רגשות שגורמים למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, ושאר בעיות האישיות.
השלווה משלימה את הרוגע הפנימי והיא מכילה בתוכה מגוון רחב של נושאים כמו, תזונה, שינה, פעילות גופנית, היגיינה אישית וסביבתית, נשימות סדירות, שמירה על טמפרטורת הגוף, לחיות ללא לחץ של זמן, חיים שהם ללא בעיות הישרדות, שמירה על הגוף מפני פגעי החיים והטבע ועוד.
מה כול זה קשור לחלומות? ברגע שאנחנו הולכים לישון ומתחילים את תהליך ההרפיה הפיזית לשם השינה שמאפשרת לנו את הטעינה האנרגטית, השדרים האנרגטיים שמוקרנים לתודעה משתבשים, ולכן נוצרת בתודעתנו מציאות מעוותת שאנחנו מכנים אותה חלום עד הכניסה למצב של הרפיה, שינה, ואז החלום נגמר, כשלרוב הוא פחות ברור לנו.
כאשר אנחנו יוצאים מההרפיה, השינה, מתקבלת בתודעתנו מציאות מעוותת שאנחנו מכנים אותה חלום עד לשלב הערות ואז החלום נגמר, כשלרוב הוא ברור לנו.
למה הדבר דומה? הדבר דומה למכשיר רדיו, שברגע שאנחנו מדליקים אותו באמצעות מפסק ומאפשרים למתח חשמלי להפעיל את הרדיו, נשמע קול מעוות בהתחלה עד אשר הקול שבוקע מהרדיו ישמע באופן ברור.
דוגמה נוספת, הדבר דומה גם למכשיר טלביזיה, שברגע שמדליקים אותו באמצעות מפסק ומאפשרים למתח חשמלי להפעיל אותו, נשמע קול מעוות והתמונה נראית מעוותת בהתחלה, עד אשר הקול שבוקע מהטלביזיה ישמע באופן ברור וגם התמונה.
איך רצוי להתייחס לחלום? העצה שלי היא פשוט לא להתייחס, כלומר למחוק את החלום מהזיכרון, כיוון שאין בו כול תועלת.
למה? כי החלום מייצג עיוות של האני העצמי, ועיוות של המציאות האמיתית שבה אנחנו נמצאים וחיים, כלומר החולם לא נמצא בחלום, והחולם גם לא נמצא במציאות שבחלום כי היא אינה המציאות האמיתית, החולם נמצא במיטה שבה הוא ישן והגוף נמצא במציאות האמיתית.
כול התייחסות לחלום תגרום לפרוש שגוי של האני העצמי האמיתי והמציאות האמיתית.
כול התייחסות לדמות או לדמויות ולאירועים במציאות שבחלום, מנתקת את בן האנוש מזהותו האמיתית ומהמציאות האמיתית.
פירוש חלומות, מאז שהתחלנו להיות מודעים לכך שאנחנו חולמים נתנו לחלומות פירושים שונים ומגוונים.
כתוצאה מהחלומות אנשים חשבו שהם מקבלים מסרים מהעולם שמעבר.
כתוצאה מהחלומות אנשים חשבו שהם חלק מהחלום.
כתוצאה מהחלומות אנשים חשבו שהם חלק ממציאות אחרת שנמצאת בחלום.
כול זה הוביל את בן האנוש לפרש את עצמו ואת המציאות שבה הוא נמצא וחי באופן שגוי.
כול זה גרם לבן האנוש לתת פירוש לכול חלום וחלום.
כול זה גרם לבן האנוש המאמין לבסס את הדתות.
כשבעצם החלום הוא בסך הכל שלב מעבר שיוצר סרט תלת מימד מעוות בתודעה, עיוות שנוצר כתוצאה ממצב של ערות וכניסה למצב של הרפיה לשם השינה, ויציאה ממצב של השינה שבה היינו רפויים למצב של ערות, כמו שהסברתי קודם לכן.
למה אנחנו נחשפים לכול כך הרבה חלומות בתהליך השינה? אנחנו נחשפים למצב זה וחולמים הרבה חלומות כי השינה שלנו היא אינה רצופה, כלומר במהלך השינה אנחנו נרדמים ומתעוררים מספר רב של פעמים.
מצב שבו אנחנו נרדמים ומתעוררים מספר רב של פעמים בתהליך השינה, גורם לכך שנעבור את תהליך החלימה, העיוות, מספר רב של פעמים.
הרבה חלומות משקפים שינה שהיא אינה רצופה, שינה שהיא אינה רצופה משקפת אורח חיים שהוא אינו בריא, כלומר אורח חיים שאינו מתאים ובריא לגוף הפיזי שלנו.
ישנם גורמים שמפרים את השינה הרצופה שלנו שהם פנימיים לגוף הפיזי שלנו.
ישנם גורמים שמפרים את השינה הרצופה שלנו שהם חיצוניים לגוף הפיזי שלנו.
אבל באופן כללי אורח החיים הלא מתאים ובריא שלנו, בשלב זה של תהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית, אינו מאפשר לנו שינה רצופה בגלל מגוון רחב של נושאים הקשורים לכך.
הגורמים הפנימיים העיקריים להפרעות שינה הם, רגשות, מחשבות, דמיון, בעיות אישיות, טמפרטורה גוף, נשימות לא סדירות, היגיינה, שתן, צואה, רעב, צמא, מחלות, תופעות פיזיולוגיות, רעלים בגוף ועוד.
הגורמים החיצוניים העיקריים להפרעות שינה הם, תזונה שאינה מתאימה ובריאה, שתייה שאינה מתאימה ובריאה, זיהום אוויר, רעש, מזג אוויר, חום, קור, תופעות טבע כמו רעידות אדמה, עישון, סמים, אלכוהול, תרופות, מורכבות הבית, מיטה, צורת השינה, קרינה, בן/בת זוג, ילדים, בעלי חיים ועוד.
לכן, כדי לישון רצוף ללא הפרעות רצוי לחיות באורח חיים רגוע ושלוו, מה שינטרל את ההפרעות שגורמות לנו להתעורר מספר רב של פעמים בעת השינה בלילה, מצב זה ינטרל את החלומות.
מסקנה: חלום הוא עיוות של זהותנו והמציאות, שמתרחש בעת התהליך שבין ערות לשינה ובין שינה לערות.
סיכום: התופעה שנקראת חלום היא תוצר של התרחשות כיבוי הגוף והכנסתו למצב של הרפיה לשם שינה, ויציאתו של הגוף ממצב של שינה למצב של ערות.
השינה מאפשרת לנו טעינה אנרגטית וללא שינה נצבור עייפות עד כדי תשישות, כלומר התרוקנות אנרגטית של הגוף מה שיכול להוביל אף למוות.
כאשר אנחנו חולמים סימן שהגוף היה בתהליך של כיבוי או הדלקה בעת תהליך השינה.
רצוי שההתייחסות לחלום תהיה עניינית, כלומר למחוק את החלום מהזיכרון.
למה? כיוון שלחלום אין כול משמעות מלבד ההסבר רציונלי וענייני, למה שעובר עלינו בעת תהליך השינה והערות שמשקף עיוות של המציאות.
ישנם גורמים רבים לכך שהשינה שלנו היא אינה רצופה, אבל הסיבה היחידה לחלום היא המעבר שבין מצב ערות למצב של שינה ולהפך, תהליך זה יוצר את העיוות התודעתי, סרט בתלת מימד שנקרא חלום.
המסר במאמר: מי שמתייחס באופן שגוי לחלום גורם לעצמו למצב שבו הוא מתנתק מהאני העצמי שלו, מזהותו האמיתית ומהמציאות האמיתית שבה הוא נמצא וחי לעולם הדמיון.
למה? כי החולם אינו נמצא בחלום, והגוף של החולם נמצא במיטה.
החולם אינו נמצא במציאות שבחלום, כי הגוף של החולם נמצא במיטה שבמציאות האמיתית.
 
 אין תגובות: