חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

גוף האדם

גוף האדם.
מהו היעוד של הגוף שלנו? הגוף הוא כלי, הוא אמצעי ביולוגי שנבנה בתהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית שלנו.
ממה מורכב בן האנוש? בן האנוש מורכב מהתודעה והגוף הפיזי, כשהתודעה היא מי שאנחנו.
בעת התרחשות תופעת המוות, התודעה משתחררת ועוזבת את הגוף המת.
בעודנו בחיים המוח הוא איבר המקשר בין התודעה לגוף.
המוח הוא מתרגם שדרים שמשודרים מהתודעה אל הגוף, המוח תפקידו גם להמיר שדרים לתודעה שמגיעים מהגוף.
מהי התודעה? התודעה היא אנרגיה ששוחזרה ושוכפלה לה, והיא דומה לאותה האנרגיה שהתנפצה לה במפץ הגדול, התודעה היא מצב הצבירה של האנרגיה ביקום.
כדי להתחיל להבין איך ולמה, רצוי להבין ממה מורכבות להן כול צורות החיים, ולמה הן נוצרו.
כלומר, המסע לגילוי המציאות האמיתית ופתרון החידה לכול מתחיל בנו, מהשאלה ממה אנחנו מורכבים.
התודעה היא זהותנו האמיתית שאותה אנחנו מנסים להבין ושאליה אנחנו שואפים להתחבר ולעלות ידע זה למודע באמצעות הגוף והחיים, כאשר בשלב זה בהתפתחותנו המעשה נעשה שלא במודע.
התודעה נמצאת בגזע המוח, התודעה היא אנרגיה כדורית המאפשרת את ההולוגרמה.
כלומר, התודעה צופה בתוכה בסרט שמוקרן אליה מהמוח.
מה תפקידו של המוח? המוח הוא מקרן, המוח קולט את כל השדרים הפנימיים והחיצוניים שנקלטים ואשר משודרים מהגוף ומועברים למוח, כשהמוח הוא מנגנון המקשר.
המוח ממיר את אותם השדרים ומקרין את כל הידע שנאגר ושמתנקז אליו מהגוף אל התודעה, שמוקרן כסרט שהוא תלת ממד, שיוצר את ההולוגרמה ונקלט בתוך התודעה שצופה במתרחש.
כמו כן, המוח הוא איבר הקולט ומתרגם את השדרים המשודרים מהתודעה, לשם הפיקוח, הבקרה, וההפעלה של הגוף ויצירת המציאות.
למה צריכה התודעה את הגוף? התודעה צריכה וזקוקה לגוף לשם התיקון, לשם הטרנספורמציה, לשם השינוי, לשם המעבר למודעות עצמית ונצחיות.
התודעה לשם מימוש המודעות העצמית והנצחיות, צריכה את הגוף כדי שישמש לה כהשתקפות, כדי שישמש לה כמראה לביצוע המשימה באמצעות תהליך החיים.
הבנייה למימוש מטרה זו מתרחשת בתהליך שנקרא אבולוציה, ולכן הגוף עובר מוטציה גנטית ומתפתח ומשתנה מדור לדור עד לבניית היכולת הפיזיולוגית, עד ליכולת שתאפשר לתודעה לממש את יעודה, לכן לחיים יש מהות ויש להם מטרה שעלינו לממש אותה.
לכן נוצרו להם כל אותם ההרכבים וצורות החיים, כשלכל אחד הדרך והמסע הייחודי לו, כשכול התהליך מתרחש בהרמוניה.
איך נוצרה לה התודעה? כדי לענות על השאלה הזו רצוי להבין בנושא היווצרותם של החיים.
היווצרותם של החיים משקפת את התהליך שעובר היקום ומטרותיו מרגע המפץ הגדול ועד לסיומו.
החיים משקפים את הצורך האינסטינקטיבי של האנרגיה ביקום ליצור את התנאים שיאפשרו את שכפולה והתרבותה של אותה האנרגיה שהתנפצה לה במפץ הגדול.
כלומר, האנרגיה הקיימת ביקום לסוגיה הרבים שואפת ליצור את התנאים שיאפשרו את היכולת למחזור האנרגיה הקיימת למצב הצבירה שלה.
מצב הצבירה הוא אותה האנרגיה שהתנפצה לה במפץ הגדול.
מהי אותה האנרגיה שהתנפצה לה במפץ הגדול? האנרגיה שהתנפצה לה במפץ הגדול היא ישות אנרגטית ניטראלית ונקייה שמודעת לעצמה ונצחית.
אנרגיה ניטראלית נקייה זו אינה מכילה בהרכבה טמפרטורה, משקל, ושדה אלקטרומגנטי או כל הרכב אנרגטי אחר שיגביל אותה או שימנע ממנה את החופש והחרות המוחלט.
התודעה נוצרה לה במקרה שלנו בני האנוש, כאשר התאפשרו להם התנאים על פני כוכב הלכת.
התנאים החלו בשלב מסוים כאשר הרכב אנרגטי בעל צורה נבנה לו באופן אינסטינקטיבי, כשבשלב מסוים הרכב זה התפצל לו להרכב זכרי והרכב נקבי.
מצב זה אפשר את ההזדווגות ביניהם, ההזדווגות שמטרתה רבייה והתרבות לשם השכפול.
בעת תהליך ההזדווגות בין הזכר לנקבה נוצרת לה התודעה, שקולטת באופן טלפתי את הידע לבניית הגוף מההרכב הנקבי.
בעת היווצרותה של התודעה היא כבר נמצאת במצב צבירה, ולכן היא חשופה לכול, ולכן היא מכילה בתוכה את כל הידע הקיים.
כדי להעלות את הידע הקיים בתודעה מתת המודע למודע, צריכה התודעה לבנות את הגוף בתהליך שנקרא אבולוציה, כך שבאמצעות החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית, תוכל התודעה מתוך ניסיון החיים והידע שהיא תצבור במהלך חייה ובעזרת הגוף להעלות את הידע הקיים בה מתת המודע למודע.
במידה ולא כך נעשה הדבר עוד בהיותה של התודעה עם הגוף, התודעה שעזבה את הגוף הפיזי שמת לא תהיה מודעת לעצמה ולעצם קיומה ולידע הקיים בה והיא לא תהיה נצחית.
כלומר, במקרה כזה התודעה לא מימשה את יעודה בעודה בחיים עם הגוף.
אך כשהיא כן הייתה עם הגוף בעודה בחיים, הידע שהיא צברה מתוך ניסיון החיים יעבור לדור הבא, וככה הלאה עד למימוש היעד.
מסקנה: התודעה היא אותה האנרגיה שהתנפצה לה במפץ הגדול.
התודעה היא מצב הצבירה שאליו האנרגיות לסוגיהן הקיימות ביקום שואפות להגיע.
מבחינה אבולוציונית מרגע היווצרותה של התודעה, השאיפה באמצעות הגוף שהוא הכלי, שהוא האמצעי, לעבור תיקון, לעבור טרנספורמציה, לעבור שינוי, ולהפוך ולהיות תודעה שהיא מודעת לעצמה ולעצם קיומה ונצחית, אנרגיה ניטרלית ונקייה, לכן לחיים יש מהות ויש להם מטרה שאותם אנחנו שואפים לממש.
סיכום: השאיפה של כול ההרכבים ההתחלתיים שהם בעלי הצורה ביקום, ליצור את התנאים להיווצרות מצב הצבירה של האנרגיה שהתנפצה לה במפץ הגדול, כלומר למצב הצבירה הראשוני של האנרגיה.
מרגע ההגעה למטרה זו שנעשית באופן אינסטינקטיבי, נוצרת לה ההזדמנות שיוצרת את התודעה, שמשכפלת את עצמה ומתרבה במגוון רחב של אפשרויות הקיימות ביקום, כשהשאיפה של התודעה היא להיות מודעת לעצמה ולעצם קיומה ונצחית, וזה מסע התיקונים שעליה לעבור בעצמה ועם עצמה, כשבמקרה שלנו עם הגוף.
המסר במאמר: התודעה היא מי שאנחנו, הגוף הוא הכלי, הוא האמצעי, שצריכה התודעה שישמש לה כהשתקפות, כמראה, באמצעות תהליך החיים למודעות ונצחיות, כי ללא מודעות אין נצחיות.
ואנחנו בעודנו בחיים כבני אנוש שואפים בתהליך האבולוציה להגיע לרמת מודעות עצמית שתאפשר לנו לממש את יעודנו ולהיות מודעים לעצמנו ולעצם קיומנו ונצחיים.
 

אין תגובות: