חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

סודות

סודות.
מה מניע אותנו לשמור סוד? סוד נובע מהצורך והנזקקות הרגשית שלנו להסתיר ולהעלים דבר מה מאנשים אחרים, מה שמניע אותנו לשמור סוד מבחינה רגשית הוא בעיקר רגש הפחד.
כלומר, מי שפוחד שומר בסוד, ובכך הוא מסתיר ומעלים דבר מה מאנשים אחרים.
כאשר המניע לשמור בסוד דבר מה בגלל רגש הפחד, המעשה גורם לסבל ועם הסבל המצפוני הזה צריך לחיות.
ישנם אנשים ששומרים סוד במשך חיים שלמים כתוצאה מאירועים שחווה בעברם, מה שגורם להם לחיות את חייהם בפחד ובסבל.
הסבל נובע מהמצב הרגשי שנקלעים אליו, כלומר רגש הפחד שגורם לחיות איתו באופן מתמיד, מרגע ההחלטה לשמור דבר מה בסוד, אפילו אם מדובר בשמירת סוד של מישהו אחד, כי אז אנחנו שותפים ליצירת המציאות המפחידה הזו.
רצוי להיות מודעים לעצם שמירת הסוד, כיוון שלרוב המעשה של שמירת הסוד נעשה שלא במודע.
כדי להשתחרר מהפחד שגורם לנו לחיות בסבל, עלינו לספר ולחשוף בכך את הסוד, מה שיגרום לנו להקלה רגשית.
מצב שבו אנחנו שומרים סוד גורם לכך שהגוף אינו מתפקד באופן רגוע.
כאשר הגוף אינו מתפקד באופן רגוע, הוא אינו מתפקד באופן מאוזן ויציב.
כאשר הגוף אינו מתפקד באופן מאוזן ויציב, הגוף הפיזי אינו מכוון.
כאשר הגוף אינו מכוון, האפשרות להגיע למסקנות האמיתיות אינה מתאפשרת לנו.
כלומר, אנחנו משתנים ולכן התפקוד של הגוף משתנה, וכול זאת כתוצאה מרגש הפחד שבנו, שגורם לנו למצבי הזיה, שמירת הסוד יכולה להוביל לפגיעה בריאותית, כי הסוד גורם לנו לחיות עם מועקה.
מסקנה: הסתרת דבר מה ושמירת סוד שנובעת מרגש הפחד שבנו, גורמת לשומר הסוד לחיות את חייו בסבל מצפוני.
סיכום: הפחד מחשיפת האמת הוא הגורם העיקרי לשמירת הסוד.
לחיות עם פחד מתמיד ולא לספר לאף אחד את הסוד שאנחנו שומרים, גורם לנו להתנהג בהתאם לרגש הפחד, מה שלא מאפשר לנו להשתחרר ולהיות רגועים.
הסוד גורם לנו לאי שקט פנימי, כלומר לאיבוד הרוגע הפנימי, שגורם לתפקוד לא יציב ולא מאוזן של הגוף, דבר היכול לגרום לנו לפגיעה בריאותית.
רצוי לא לפחד ולספר את הסוד, ואם זה אינו אפשרי לאנשים הקרובים לנו, אז רצוי לספר לאנשים זרים שאין לנו כול קשר אליהם, העיקר להוציא ולספר ולא לשמור.
המסר במאמר: שמירת הסוד משקפת את רגש הפחד הפנימי שבנו.
רצוי לדעת שכשאנחנו מפוחדים, אנחנו פוחדים אך ורק מעצמנו כי הרגש הוא בתוכנו, ואין לו כול קשר לאף אחד מאשר מלבדנו, הטעות השכיחה היא שאנחנו מיחסים את רגש הפחד שבתוכנו, לכול מיני גורמים שהם חיצוניים לנו, פחד שמלווה עם מחשבות ודמיונות שווא.


אין תגובות: