חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

קוסמולוגיה

קוסמולוגיה.
מהו היקום? קוסמולוגיה זהו מדע העוסק בחקר מבנה היקום, ההיסטוריה של היקום, ומקומה של האנושות בו, ובחיפוש אחר הסדר או הארגון הקיים ביקום.
היקום מכיל בתוכו מגוון רחב של אנרגיות.
מהי אנרגיה? אנרגיה היא עצם קיומו של משהו, כלומר אם קיים משהו ביקום הוא נחשב לאנרגיה.
איזו אנרגיה התנפצה לה במפץ הגדול? ביקום שלאחר המפץ הגדול קיימים שני סוגים של אנרגיות, אנרגיה ניטראלית נקייה, ואנרגיה שהיא אינה ניטראלית ושהיא אינה נקייה.
אנרגיה שהיא אינה ניטראלית ושהיא אינה נקייה היא בעלת טמפרטורה, שדה אלקטרומגנטי, משקל, ושאר ההרכבים שגורמים לה לתלות באנרגיות אחרות.
אנרגיה ניטראלית נקייה היא אנרגיה שאינה בעלת טמפרטורה, שדה אלקטרומגנטי, משקל, והרכבים אחרים שיכולים לגרום לה לתלות באנרגיות אחרות, שיכולים למנוע ממנה את החופש והחירות המוחלטת.
כלומר, האנרגיה הניטראלית הנקייה היא שהתנפצה לה במפץ הגדול וזה המצב הצבירה שאליו שואפת האנרגיה ביקום.
אותה אנרגיה ניטראלית נקייה שהתנפצה לה במפץ הגדול תחזור בסוף כול התהליך שעובר על היקום למצב הצבירה הראשוני שלה, כלומר לעצמה.
לכן, המצב הצבירה שאליו שואפים להגיע כול סוגי האנרגיות, תוך כדי התהליך שמתרחש ביקום הוא לאנרגיה ניטראלית נקייה, ולא לארבעת מצבי הצבירה שהמדענים קבעו.
כדי להבין את התהליך שעובר על היקום ובאיזה שלב הוא נמצא, רצוי להבין שמימד הזמן אינו קיים במציאות האמיתית.
למה? כיוון שמימד הזמן הוא תוצר דמיונו של בן האנוש, שמפעיל את גופו הפיזי באופן כימי שאינו מכוון, ולכן הוא חי את חייו בלחץ ובהזיה רגשית, וחושב ומדמיין במושגים של מימד הזמן.
כתוצאה מכך הפרוש למציאות האמיתית היא שגויה, כלומר היא מפורשת כאשליה.
תוך כדי התהליך שעובר על היקום נוצרים להם הכלים האנרגטיים שמאפשרים את התיקון, את הטרנספורמציה, את השינוי והמעבר, לאנרגיה שהיא ניטרלית ונקייה.
ככה נוצרות להן האפשרויות ליצירת ישויות אנרגטיות ניטראליות ונקיות נוספות.
איך ניתן לדעת זאת? תוך כדי התהליך שעובר על היקום נוצרנו גם אנחנו, המין האנושי.
המין האנושי עובר גם כן תהליך שתואם את התהליך שעובר על היקום.
בן האנוש הוא הרכב אנרגטי שהוא בעל צורה.
בתהליך שהמין האנושי עובר כסוג של הרכב אנרגטי, לחיים יש מהות ויש להם מטרה, שמתאים ותואם לתהליך שהיקום עובר, תהליך זה נקרא אבולוציה.
מה הקשר ליקום? הקשר הוא שבן האנוש מורכב מהתודעה והגוף הפיזי, התודעה היא מי שאנחנו.
הגוף הפיזי, הוא הכלי, האמצעי הביולוגי שמאפשר לנו כתודעה שאינה מודעת לעצמה ולעצם קיומה את ההשתקפות, את התיקון, את הטרנספורמציה, את השינוי והמעבר התודעתי לאנרגיה שהיא ניטראלית ונקייה, כישות אנרגטית מודעת עצמאית ונצחית.
היקום הוא בית חרושת לייצור ישויות אנרגטיות המודעות לעצמן ולעצם קיומן ונצחיות.
לכן, באופן אינסטינקטיבי היקום יוצר את התודעה והכלי, כמו במקרה שלנו את התודעה והגוף בתהליך האבולוציה, שיאפשר לתודעה לעבור טרנספורמציה למודעות ונצחיות על מגוון הרחב של האפשרויות הקיימות ביקום.
לכן, כדי להבין את מהות ומטרת היקום, רצוי להבין קודם כול את מהות ומטרת עצם קיומו.
כאשר נבין את מהות ומטרת עצם קיומנו, נוכל להבין את מהות ומטרת עצם קיומו של היקום.
לא ניתן להבין את היקום כול עוד לא נבין את עצמנו.
כאשר נבין את עצמנו ונבין מהי זהותנו האמיתית, נוכל לפרש באופן ברור יותר את המציאות האמיתית שבה אנחנו נמצאים וחיים, הן מהבחינה האבולוציונית קוסמית והן מהבחינה הרוחנית.
מסקנה: בן אנוש מורכב מהתודעה והגוף הפיזי, התודעה היא מי שאנחנו.
התודעה היא המצב צבירה של היקום, השואפת בתהליך החיים למודעות עצמית ונצחיות.
ללא היכולת להבין מהי זהותנו ומהות ומטרת חיינו לא נוכל להבין את היקום, כלומר לא ניתן להבין את הדברים בסדר ההפוך, שקודם נבין את היקום ורק אחר כך את עצמנו.
סיכום: לאחר המפץ הגדול היקום הוא בית חרושת לייצור ישויות אנרגטיות המודעות לעצמן ולעצם קיומן ונצחיות.
לכן, באופן אינסטינקטיבי היקום יוצר את הכלי, כמו במקרה שלנו את הגוף בתהליך האבולוציה, שיאפשר לתודעה לעבור טרנספורמציה למודעות ונצחיות.
המסר במאמר: תהליך האבולוציה מוביל אותנו להבין מהי זהותנו האמיתית, כאשר נבצע את תיקון האישיות ונתחבר לזהותנו האמיתית, רק אז נוכל לפרש ולהבין את המציאות האמיתית שבה אנחנו נמצאים וחיים, הן מהבחינה האבולוציונית קוסמית והן מהבחינה הרוחנית.
 

אין תגובות: