חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

מנהרת החלל

מנהרת החלל.
מהי מנהרת החלל? חור התולעת הוא מושג מדעי המסמל כניסה למנהרת חלל.
תופעת מנהרת החלל מאפשר מעבר מקוצר במרחב, בזמן בחלל.
כלומר, מסדרון בחלל שמאפשר מסע במרחב ובזמן על פי תורת היחסות.
האם אפשרי הדבר? כדי להבין האם אפשרי הדבר, רצוי להתייחס לשני מימדים עיקריים.
מהם שני המימדים העיקריים? מימד ראשון הוא מימד הדמיון, מימד שני הוא מימד המציאות האמיתית.
מהו מימד הדמיון? במימד הדמיון קיים זמן וקיימת מהירות.
מהו מימד המציאות האמיתית? במימד המציאות האמיתית לא קיים זמן ולא קיימת מהירות?
זמן משקף את המצאת השעון, מכשיר מכני, כיום אלקטרוני, שנוצר מתוך מחשבה דמיונית ומוטעית שקיים סדר מדויק בחלל שבו אנחנו נמצאים ושבו אנחנו חיים.
זמן גם משקף את אורח החיים שיצר המין האנושי בעקבות המצאת השעון, שהכניס את האנשים ללחץ, וליצירת אורח חיים שמבוסס על רגש הלחץ.
הלחץ שאנחנו מרגישים בתוך גופנו נוצר כתוצאה מהורמון, חומר כימי, שאנחנו מייצרים בתוך גופנו הפיזי, גורם לנו להרגיש לחוצים ולהתנהג בהתאם, חומר כימי זה שגורם לנו להרגיש לחוצים גורם לנו למצבי הזיה.
הרגשת הלחץ הפנימי מתעתעת זו, גורמת לנו למחשבות ולדמיון, שאפשר וניתן כביכול לשחק עם הזמן גם בחלל.
כתוצאה מכך שאנחנו הוזים, אנחנו מפרשים באופן שגוי את זהותנו והמציאות האמיתית שבה אנחנו נמצאים וחיים.
מה הקשר למנהרת החלל? עצם השימוש במימד הזמן, חישוב המהירות בחלל שכולל בתוכו את מרכיב הזמן, יוצר מציאות דמיונית שאינה קשורה להבנת המציאות האמיתית בחלל.
כלומר, כדי להבין האם קיים חור התולעת שמאפשר כניסה למנהרת החלל, רצוי להבין שלא קיים מימד הזמן בחלל.
אם ככה מה כן קיים? כדי לעבור מנקודה
 A לנקודה B בחלל, צריך להבין שקיימים שני סוגים של אנרגיות, שלכול אחת מהן התנהגות ואפשרות שונה לתמרון, אך משמעותית מאד בהתייחסות.
אנרגיה אחת היא אנרגיה שהיא אינה ניטראלית ושהיא אינה נקייה.
אנרגיה שנייה היא אנרגיה שהיא ניטראלית ושהיא נקייה.
מה זה אומר? ההבדל בין שני סוגי האנרגיות הוא, שאנרגיה ניטראלית נקייה היא אנרגיה שנחשבת כישות, ישות זו מודעת לעצמה ולעצם קיומה ונצחית.
ישות זו אינה בנויה ואינה מכילה בתוכה שדה אלקטרומגנטי, משקל, טמפרטורה וכול דבר אחר שיכול לקשור אותה או לכבול אותה או להגביל אותה מהחופש והחרות המוחלט.
אנרגיה ניטראלית נקייה זו, ישות זו, אינה עוברת מנקודה
A לנקודה B אלא היא גומעת את המעבר.
כלומר, אנרגיה זו יכולה להימצא במקום אחד, להימצא במקום שני, ללא דרך וללא זמן והצורך לנוע ולעבור את המרחק.
לעומת, אנרגיה שהיא אינה ניטראלית ושהיא אינה נקייה, שצריכה לנוע ולעבור את המרחק.
לכן, המחשבה שקיים חור התולעת שדרכו אפשר להיכנס לתוך מנהרת החלל, מחשבה זו נגרמת כתוצאה מפרוש שגוי של המדענים לזהות האמיתית של בן האנוש, כתוצאה מכך לפרוש שגוי של המציאות האמיתית בחלל.
למה? כיוון שלא ניתן להבין את המציאות האמיתית שבה אנחנו נמצאים וחיים, מבלי שתהיה לנו את היכולת להבין מהי הזהות האמיתית שלנו.
כלומר, לא ניתן להבין את הדברים בסדר ההפוך, ולכן חוסר היכולת של המדענים להבין את סוגי האנרגיות הקיימות ביקום והתנהגותן בהתייחסותם אליהם.
למה? כיוון שראשית צריך להבין מה מהות ומטרת חיינו, כסוג של הרכב אנרגטי שהוא בעל צורה, אנרגיה שנמצאת בתהליך אבולוציוני, כחלק מהיקום וכול מה שהוא עובר ומכיל בתוכו.
מי אנחנו בכלל? בן האנוש מורכב מהתודעה והגוף הפיזי, התודעה היא מי שאנחנו.
התודעה, לאחר התרחשות תופעת המוות משתחררת ועוזבת את הגוף המת באופן אינסטינקטיבי.
השאלה היא באיזה מצב התודעה משתחררת ועוזבת את הגוף המת?
בתהליך האבולוציה מהות ומטרת התודעה, כשהגוף משמש לה כהשתקפות לבנייה עצמית, הוא לבצע תיקון, טרנספורמציה, שינוי ומעבר מאנרגיה שהיא אינה ניטראלית ושהיא אינה נקייה ומגובשת, לאנרגיה שהיא ניטראלית ונקייה שמודעת לעצמה ולעצם קיומה, מגובשת, האחראית הבלעדית לחייה חופשית ונצחית.
מה מהות היקום? מרגע המפץ הגדול ועד חזרתה של האנרגיה שהתנפצה למצב הצבירה הראשוני שלה, היקום הוא בית חרושת לייצור ישויות אנרגיות ניטראליות נקיות מודעות ונצחיות, לכן נוצרים להם כול אותם ההרכבים והצורות האנרגטיים הקיימים ביקום, ככלי המשמש להשתקפות לתודעה למימוש התיקון, הטרנספורמציה, השינוי והמעבר למודעות ונצחיות.
לכן, חור התולעת ומנהרת החלל הם מושגים שאינם תואמים את המציאות האמיתית בחלל.
מסקנה: מנהרת החלל הוא מושג מדעי, שנוצר כתוצאה מפרוש שגוי ליכולת ההבנה לזהות האמיתית והרכבו של בן האנוש.
כתוצאה מכך, לפרוש שגוי של המציאות האמיתית שבה אנחנו נמצאים וחיים כחלק מהיקום וכול מה שהוא מכיל בתוכו.
לכן, חשוב להבין את הדברים בסדר הנכון, קודם את זהותנו ויכולותינו, ולאחר מכן יהיה ניתן לפרש את המציאות האמיתית גם בחלל.
סיכום: ישנן ביקום שתי קבוצות עיקריות של אנרגיות.
אנרגיה שהיא אינה ניטראלית ושהיא אינה נקייה.
אנרגיה שהיא ניטראלית ונקייה.
אנרגיה ניטראלית נקייה היא ישות אנרגטית שמודעת לעצמה ולעצם קיומה, שהאחראית הבלעדית לחייה ונצחית, אנרגיה זו חופשית מכול קשר או מגבלה כלשהי.
המסר במאמר: ניתן לעבור את הדרך ממקום אחד למקום שני, וניתן לגמוע את המעבר ללא דרך ממקום למקום, כלומר להיות כאן, להיות שם.
ישות אנרגטית שהיא ניטראלית ונקייה מסוגלת לכך.
לכן, המושג מנהרת החלל הוא תוצר דמיוני.

אין תגובות: