חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

אטום

אטום.
מהו אטום? בשלב מסוים בתהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית שלנו, המדענים קבעו שהאטום הוא חלקיק של יסוד כימי, ושהוא הקטן ביותר הקיים בחומר ושאין קטן ממנו, מאוחר יותר גילו המדענים שהאטום עצמו מורכב מאלקטרונים, פרוטונים ונויטרונים, ומאוחר יותר גילו המדענים שהם עצמם מורכבים מחלקיקים נוספים.
ככול שנתעמק ונחקור יותר ויותר נגלה שגם החלקיקים האלו שהתגלו מורכבים גם הם מחלקיקים, ושהם בעלי קשרים נוספים עם חלקיקים שמורכבים מחלקיקים אחרים וכך הלאה.
האטום הוא חלקיק שמורכב  ממגוון רחב של סוגים של אנרגיות של חלקיקים שעשויים מחלקיקים שעשויים מחלקיקים ועוד כחלק משרשרת של קשרים אנרגטיים שעשויים ממגוון רחב של סוגים של אנרגיות שקשורים תלויים ומחוברים בניהם.
מהי אנרגיה? אנרגיה להגדרתי היא עצם קיומו של משהו.
הנויטרונים שהם חלק מחלקיקי האטום הם אינם אנרגיה ניטראלית ונקייה, ויש לנויטרונים את השדה האלקטרומגנטי, המשקל והטמפרטורה שלהם ואחר שמאפשרים להם את הקשר עם הפרוטונים והאלקטרונים ושאר החלקיקים, אך אין למדענים כנראה את האפשרות למדוד או לזהות את הקשר בניהם.
במידה והנויטרונים היו באמת ניטראליים הם לא היו חלק ממרכיבי האטום, אלא אנרגיה שהיא משוחררת וחופשייה מכול קשר עם אנרגיה וחלקיקים שהם בעלי שדה אלקטרומגנטי משקל וטמפרטורה, אנרגיה כזו נחשבת לישות.
חלקיק הוא אנרגיה, כלומר עצם קיומו של משהו קטן יותר, כשהכול יחסית.
לכן, האטום שהוא בסך הכל מרכיב אחד מתוך שרשרת רחבה של סוגים ומורכבויות של מגוון רחב של אפשרויות, אם זה ממה שמורכב האטום וחלקיקיו, ואם זה ממה שמרכיב את אוסף האטומים שיוצר אנרגיה מסוימת מגוונת, גם אם לא נראה לנו שיש קשר בניהם, אבל ביקום הכול קשור לכול ולכל סוגי האנרגיות יש יעד.
האטום מוגדר כאטום על אוסף החלקיקים שמרכיבים אותו, אך לדעתי עצם ההגדרה של האטום כאטום יוצרת מציאות שהיא אשליה, כיוון שבעצם ההגדה יוצרת מציאות שהאטום הוא היסוד, או חלק נפרד משרשרת ההקשרים הרחב, מה שלא נכון.
לא ניתן להגדיר את האטום כחלקיק של יסוד, כי אין כזה דבר יסוד, וככול שנעמיק יותר ויותר נבין שכול חלקיק עשוי מחלקיקים.
אפשר להגדיר את האטום כאוסף של חלקיקים שמקושרים לאוסף של אנרגיות.
חשוב לזכור שהאנרגיה שהתנפצה במפץ הגדול יצרה מציאות שבה ישנם מגוון רחב של קשרים אנרגטיים ביקום שכולם קשורים אחד לשני, וכיוון שהאנרגיה שהתנפצה התנפצה ואין אנרגיה שזהה לאנרגיה אחרת נוצרו להן מגוון רחב של סוגים של אנרגיות, אך כול ההרכבים שואפים ליצור את התנאים לשכפול האנרגיה שהתנפצה לה במפץ הגדול, כלומר למצב הצבירה.
לכן, המצב הצבירה ביקום הוא אותה האנרגיה שהתנפצה לה במפץ הגדול, ולא כמו שנקבע, מוצק, נוזל, גז ופלזמה.
הדרך היחידה להבין את המציאות האמיתית היא בהתבוננות ובניסיון להבין את התנהגות האנרגיות לכול סוגיהן, ולנסות להבין את התהליך והשלבים שהן עוברות בדרך ליעד.
כול ניסיון להבין את המציאות האמיתית מלבד מלהתבונן באירועים, וכול ניסיון להבין את התנהגות האנרגיה ומטרתה באמצעות שפת המתמטיקה, יגרום לכך שהבנת המציאות האמיתית תהיה שגויה.
מסקנה: אטום זוהי אנרגיה מתוך שרשרת רחבה של הקשרים אנרגטיים שמרכיבים את היקום שנוצר לאחר המפץ הגדול.
הניסיון לקחת אנרגיה ולהפריד אותה מהשרשרת הרחבה של ההקשרים האנרגטיים ביקום, ולהגדיר אותה כבסיס משקפת חוסר הבנה.
סיכום: רגע לפני המפץ הגדול הייתה אנרגיה במצב הצבירה שלה, במפץ הגדול התנפצה אותה אנרגיה.
לאחר המפץ הגדול נוצר היקום וכול מה שהוא מכיל בתוכו, היקום שנוצר לאחר המפץ הגדול יחזור למצב הצבירה הראשוני של אותה האנרגיה שהתנפצה במפץ הגדול.
לכן, כול האנרגיה ביקום שלאחר המפץ הגדול הן בעלות משקל, טמפרטורה, ושדה אלקטרומגנטית או אחר הקיימות ביקום שקשורים כשרשרת.
אטום הוא חלקיק מתוך שרשרת רחבה של חלקיקים שאי אפשר לנתקו ולהגדירו בנפרד מכול מכלול סוגי האנרגיות הקימות ביקום, אפשר לנסות להבין את השלב בתהליך האנרגטי שנוצר בשרשרת הקשרים האנרגטיים.
המסר במאמר: אם מתבצע ניסיון להפריד סוג מסוים של אנרגיה, כמו הניסיון שנעשה עם האטום למשל ממכלול השלם של ההקשרים המרכיבים את היקום וכול מה שהוא מכיל בתוכו, הפרוש של המציאות האמיתית תהיה שגויה. 

אין תגובות: