חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

קבלה

קבלה.
מהי הקבלה? הקבלה היא תורת הסוד והמיסטיקה היהודית.
מאז ועד היום אנחנו מנסים להבין מהי זהותנו והמציאות האמיתית שבה אנחנו נמצאים ושבה אנחנו חיים, הן מהבחינה האבולוציונית והן מהבחינה הקוסמית.
מאז ועד היום אנחנו מנסים לפתור לעצמנו את הנושא הרוחני.
הקבלה מאפשרת למצוא תשובות לגבי נושאים רבים שקשורים אלינו, לאורח חיינו, וכן גם לגבי אמונה, דת, אלוהים, ונושאים נוספים שציינתי קודם לכן.
האם באמצעות דת הקבלה ניתן לקבל את התשובות האמיתיות?
כדי לענות על השאלה הזו רצוי שנשאל את עצמנו כמה שאלות עיקריות:
האם באמצעות דת הקבלה ניתן להוכיח את עצם קיומו של האלוהים?
האם באמצעות תפילה לאלוהים באמת ניתן ליצור עימו קשר?
האם דיבור, פניה, בקשה, תפילה לאלוהים נעשים שלא במודע כדיבור עצמי?
אם כך הדבר, האם תפילה לאלוהים לא יוצרת במאמין באלוהים קונפליקט, ניגוד תודעתי?
האם אמונה באלוהים כדרך דת הקבלה מאפשרת את ההבנה לעצם קיומו של בורא לכול, כלומר האם אמונה מאפשרת את ההבנה, שיכולה להוביל ולהוכיח את פתרון החידה לכך?
האם באמצעות דת הקבלה אנחנו יכולים להבין מהי זהותנו האמיתית?
האם באמצעות דת הקבלה ניתן להבין את המציאות האמיתית, הן  מהבחינה האבולוציונית קוסמית, כתהליך חקירה, למידה, והתפתחות של המין האנושי?
האם באמצעות דת הקבלה ניתן להבין את מהות ומטרת החיים?
האם באמצעות דת הקבלה אפשר להבין מהו אורח החיים הבריא, הרגוע והשלוו, שיאפשר לנו את הגאולה האישית, ובכך לבטל את תהליך הזקנה שיאפשר לנו את הנצחיות, הן מהבחינה האבולוציונית קוסמית, אבל בעיקר מהבחינה הרוחנית כנשמה?
דת הקבלה היא דת שמאמינה בקיומו של אלוהים, את האלוהים המציא בן האנוש בדמיונו, מה שגורם למאמין לחיות במציאות שהיא אשליה.
למה? כיוון שבשלב זה של תהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית שלנו, אנחנו עדיין לא הגענו להבנה מהי זהותנו האמיתית.
כיוון שכך אין באפשרותנו להבין את עצמנו ואת מהות ומטרת חיינו, ולכן אין ביכולתו גם לפרש באופן האמיתי את המציאות האמיתית שבה אנחנו נמצאים ושבה אנחנו חיים.
לכן, דת הקבלה היא אפשרות אחת מיני אפשרויות רבים שהמצאנו לעצמנו בחיפוש אחר האמת, וזאת כדי לפתור לעצמו את החידה לכול.
כול עוד שאנחנו לא מבינים מהי זהותנו האמיתית, לא נוכל להיות מודעים לעצמנו, ובטח שלא נוכל לפרש את המציאות האמיתית מהבחינה האבולוציונית, קוסמית ורוחנית.
הקבלה עוסקת במשמעות האותיות, המילים, המשפטים, הכתובים ולכן חשוב להבין שהשפה האמיתית שלנו היא אינה השפה המדוברת והכתובה, אלא שפת הטלפתיה, זו השפה האמיתית לזהותנו האמיתית.
בשפת הטלפתיה אין אותיות, אין מילים, אין משפטים, ואין כתובים, מה שיצר וקיים בדת הקבלה ושעל כך היא מבוססת.
בשפת הטלפתיה אין דיבור, ולכן אין בכלל אפשרות להתפלל.
תובנה זו ממחישה עד כמה שדת הקבלה היא אינה האפשרות שיכולה להוביל לאמת.
למה? כי הבסיס שעליו מבוססת דת הקבלה, הבסיס הזה לא קיים במציאות האמיתית, ולכן נוצרה לה מציאות שהיא אשליה.
מסקנה: האמונה באלוהים שהובילה להקמת דת הקבלה, זהו ניסיון של בן האנוש להבין מהי זהותו והמציאות האמיתית שבה הוא נמצא וחי, מהבחינה האבולוציונית קוסמית, ואין לכך כל קשר לנושא הרוחני שדורש הוכחה.
הנושא הדתי הוא אינו הנושא הרוחני, אלה הם שני נושאים שונים.
אמונה באלוהים היא אינה הבנה לעצם קיומו של בורא לכול.
אלוהים שמוזכר בדתות הוא אינו הבורא לכול, המצאת האלוהים קשורה לתהליך למודעות עצמית, שהוא תוצר של תהליך של חיפוש אחר תשובות שעובר על המין האנושי.
כדי להבין למה? רצוי שבן האנוש קודם יבין מי הוא, כלומר מהי זהותו האמיתית ויתחבר אליה, ואז יהיה ניתן לפרש את עצמו באופן האמיתי, ורק אז תהיה לו את היכולת לפתור לעצמו את החידה הרוחנית, התהליך לא יכול להיות הפוך שקודם ננסה להבין את הנושא הרוחני, ורק אחר כך ננסה להבין מהי זהותנו.
סיכום: הקבלה שנחשבת דת הסוד והמיסטיקה היא אפשרות אחת מיני אפשרויות רבות, שמנסה בן האנוש להגיע עם עצמו להבנה איך להתאים או איך לקשר את עצמו למציאות האמיתית שבה הוא נמצא וחי.
במציאות האמיתית אין סודות, במציאות האמיתית אין מיסטיקה, במציאות האמיתית הכול חשוף, צריך רק את הידע כדי להבין.
האם האפשרות ללכת בדרך דת הקבלה היא האפשרות האמיתית? לכול אחד יש את מסע חייו לפתרון החידה.
המסר במאמר: השפה שבה מדברים וכותבים בדת הקבלה היא לא השפה האמיתית.
השפה שבה מתקשר בן האנוש אשר מחובר לזהותו האמיתית היא שפת הטלפתיה.
בשפת הטלפתיה אין אותיות, אין מילים, אין משפטים ואין כתובים עתיקים, בשפת הטלפתיה לא מדברים ולא מתפללים לאלוהים.
לכן, דת הקבלה היא אינה הדרך הנכונה שמובילה להבנת האמת.
כמובן, שכל אחד/ת זכותו לבחור את דרכו, כשלב בתהליך החקירה והלמידה שעליו לעבור, וזאת כדי להבין את עצמו ואת המציאות האמיתית שבה הוא נמצא וחי, הן מהבחינה האבולוציונית קוסמית, והן מהבחינה הרוחנית.