חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית פל. 052-2798272

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית פל. 052-2798272
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

תפילת הדרך

תפילת הדרך.
תפילה לאלוהים לפני יציאה לדרך היא אפקטיבית? תפילת הדרך היא תפילה המופנית לאלוהים לפני היציאה לדרך ומטרתה היא שאלוהים ישמור ויגן על המתפלל, מרגע היציאה לדרך ועד ההגעה, כך שהוא יגיע שלם ובריא ליעד.
לתהליך החקירה, הלמידה, והתפתחות האבולוציונית שלנו יש לה מהות ויש לה מטרה, המהות והמטרה של תהליך האבולוציה היא לגרום לכך שנעבור תיקון, טרנספורמציה, שינוי ומעבר למודעות עצמית ונצחיות, ואת זה עלינו להבין לרצות ולבצע לעצמו ובעצמו בלבד, כמובן שבעזרת האנשים שהם חלק מהקהילה שמשמשים לנו כהשתקפות, כדי שנלמד להכיר את עצמנו.
תיקון ושינוי האישיות שעלינו לעבור הוא ממצב של אי מודעות עצמית, כלומר מבן אנוש שאינו מודע לעצמו ולעצם קיומו שנולד וחי באופן אינסטינקטיבי והתנהגותו היא אוטומטית, להשתנות ולהפוך ולהיות מודע לעצמו ולעצם קיומו, שהאחראי הבלעדי על התכנון השמירה וההגנה על חייו ונצחי.
כדי לעבור את התיקון והשינוי האישיותי המשמעותי הזה שהוא בעצם מהות ומטרת חיינו, קודם כול עלינו להכיר ולהבין איך להתחבר לעצמנו, לזהותנו האמיתית.
למה? כיוון שברגע שנבין ונתחבר לזהותנו האמיתית נוכל להבין את יכולותינו ולפרש את המציאות האמיתית שבה אנחנו נמצאים ושבה אנחנו חיים באופן ברור ושפוי יותר, הן מהבחינה האבולוציונית קוסמית, אבל בעיקר מהבחינה הרוחנית.
לכן, כדי שנוכל לבצע בעצמנו את התיקון ואת השינוי האישיותי, עלינו לדבר לעצמנו ובכך נתחבר לעצמנו ולא לאלוהים.
מעצם ההבנה שאנחנו האחראים הבלעדיים לתכנון חיינו וליצירת המציאות שבה נרצה לחיות, מתאפשר לנו לקחת אחריות על עצמנו, ובכך נוכל לשמור ולהגן על עצמנו בעצמנו.
כול ניסיון לדבר, לפנות, להתפלל לאלוהים, יגרום הדבר לקונפליקט, ניגוד תודעתי, ובמעשה זה אנחנו מתנתקים מזהותנו האמיתית, כמו כן במעשה זה נפרש באופן שגוי את המציאות האמיתית שבה אנחנו נמצאים ושבה אנחנו חיים, ובכך נפקיר את התכנון, השמירה וההגנה על חיינו, לכן תפילת הדרך רצוי שתשתנה לתכנון הדרך באופן הרצוי והבטוח.
מסקנה: תפילת הדרך מטרתה היא בקשה מאלוהים שישמור ושיגן עלינו בדרכים במהלך המעבר שלנו ליעדנו, תפילת הדרך אינה מאפשרת לנו לקחת אחריות על תכנון השמירה וההגנה על עצמנו בעצמנו, ובכך אנחנו מסכנים את חיינו.
סיכום: תפילת הדרך שמופנית לאלוהים גורמת לנו להתנתק מהאני העצמי שלנו, מזהותנו ומהמציאות האמיתית, ובכך להפקיר את תכנון השמירה וההגנה על חיינו.
בן האנוש שמחובר לזהותו האמיתית מדבר לעצמו ומגדיר ומתכנן לעצמו ובעצמו את יעדיו בחייו, והוא היחיד שיכול לשמור ולהגן על עצמו בכול תחום בחייו, וביצירת המציאות שבה הוא רוצה לחיות.
רמת מודעות עצמית מתקדמת זו מאפשרת את הפרוש וההבנה באופן ברור יותר של המציאות האמיתית שבה אנחנו נמצאים ושבה אנחנו חיים.
חשוב להעלות את התובנה הזו מתת המודע שלנו למודע.
בתת מודע שלנו ישנם נתונים שאנחנו עדיין לא מודעים להם, ולכן איננו מודעים עדיין ליכולות שלנו ומכאן נוצרה לה התופעה של תפילת הדרך.
המסר במאמר: תפילת הדרך מפקירה את המתפלל, ויכולה להוביל אותו להיקלע לאירועים שיסכנו את חייו.