חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

שמחה

שמחה.
למה אנחנו רוצים לשמוח? שמחה זהו רגש, אחד מתוך מגוון רחב של רגשות הקיימים בנו.
הרגשות הפנימיים שבנו גורמים לנו להזיות, למחשבות שווא, דמיונות שמלווים בהתנהגות שמשתנה בהתאם לכול סוג רגש ורגש, שגורמים לנו ליצור לעצמנו מציאויות שהן אשליה.
דוגמה למחשבה שגויה לרגש שגורם לנו להיות שמחים.
אם אני מרגיש שמח, אז אני זה שמרגיש את רגש השמחה, רגש השמחה זה פנימי זה בי, רגש השמחה הוא בגופי הוא בתוכי.
לכן, אני שמח עם עצמי בלבד, ואז אני נכנס למצב של הזיה רגשית, ואז אני מתנהג בהתאם לרגש השמחה, אני לא שמח ממשהו ששיך למציאות, אלא אני מייחס, משליך, את מה שאני מרגיש שזה את רגש השמחה שבי כלפי אותו גורם שהוא חיצוני לי, שהוא בעצם הופך להיות האובייקט והקורבן שלי לצורך ולנזקקות שלי להרגיש שמח, וזאת רק כדי שלא להרגיש את אותם הרגשות השליליים שבי שגורמים לי להרגיש רע עם עצמי.
בגלל חוסר ההבנה, אני חושב שאני שמח בגלל גורם כלשהו שהוא חיצוני לי, וכך אני מאבד את זהותי האמיתית.
למה אני מאבד את זהותי האמיתית? אני מאבד את זהותי האמיתית, כיוון שאם אני חושב שרגש השמחה שנמצא בי, נגרם בגלל מישהו או גורם כלשהו שהוא חיצוני לי, כשבעצם רק אני זה שמרגיש את רגש השמחה ואני זה ששמח עם עצמי, אז אני חושב ומדמיין שגורם אחר הוא הגורם האחראי לכך שאני שמח, כשבעצם אותו גורם הופך להיות הקורבן למחשבה השגויה שלי.
ישנם אנשים שחושבים שאם הם שמחים מישהו אחר אחראי לכך, אבל זו טעות לחשוב כך, הגורם החיצוני אינו האחראי לשמחה הפנימית שבנו, ובטח שזו אינה גישה רגועה, רציונלית ועניינית לחיים.
כמה דוגמאות לפרוש שגוי שלנו לרגש השמחה.
חג שמח, החג הוא אינו שמח, בן האנוש מחליט באותו היום אם להיות שמח או שלא.
סרט שמח, הסרט הוא אינו שמח, בן האנוש מחליט אם להיות שמח בעת הצפייה בסרט או שלא.
קומיקאי משמח, יכול להיות שהקומיקאי הוא משמח, אך רק בן האנוש מחליט אם להיות שמח בעת המופע או שלא.
ליצן שמח, יכול להיות שהליצן שמח, אבל בן האנוש הוא המחליט היחידי אם לשמוח או שלא מההופעה שלו, ועוד.
כלומר, הבחירה אם להתרגש ולשמוח היא בחירה בלעדית שלנו, ויש ביכולתנו שלא להתרגש.
זה נכון לא רק לגבי רגש השמחה, זה נכון גם לגבי כול הרגשות הפנימיים שבנו שמעצם ייצורם והפעלתם אישיותנו תתנפץ למגוון רחב של דמויות דמיוניות, שהופכות להיות התדמית שלנו בחיי היום יום.
כלומר, אנחנו לא שמחים ולא עצובים, כתוצאה מאף אחד אחר מלבד עם עצמנו, וכך גם עם שאר הרגשות הפנימיים שבנו.
מהם אותם הרגשות הפנימיים שבנו?
הרגשות הפנימיים שבנו כוללים בתוכם את הרגשות החיוביים וגם את הרגשות השליליים.
הרגשות החיוביים שבנו כוללים בתוכם את כול אותם הרגשות שגורמים לנו להרגיש איתם טוב כמו, אהבה, אושר, שמחה, צחוק, הנאה, יצר מיני ועוד.
הרגשות השליליים שבנו כוללים בתוכם את כול אותם הרגשות שגורמים לנו להרגיש איתם רע כמו, פחד, חרדה, דיכאון, שנאה, לחץ, כעס, צער, עצב ועוד.
הרגשות הפנימיים שבנו אינם מאפשרים לנו את הרוגע הפנימי.
מהו הרוגע הפנימי? הרוגע הפנימי, זהו מצב שבו אנחנו לא מייצרים ריגושים בתוך גופנו ולא מייצרים ומפעילים אותו באמצעות הרגשות החיוביים שבנו וגם לא באמצעות הרגשות השליליים שבנו, מה שמאפשר לנו להתנהג באופן רגוע, רציונלי וענייני וללא הנדנדה הרגשית, ללא הזיגזג הרגשי, שנע בין הרגש הטוב שבנו לבין הרגש הרע שבנו ולהפך.
הגוף שלנו הוא בית חרושת לייצור סמים, רק שאנחנו מכנים אותם רגשות.
כיום אישיותנו היא רגישה, אמוציונלית, שהיא אינה עניינת, אישיות שמתייחסת לגוף שלה באופן הלא מתאים והלא בריא, ואישיות שאינה מותאמת למהות ומטרת החיים.
הרוגע הפנימי מאפשר לנו לעבד נתונים ולהגיע למסקנות האמיתיות, מה שמאפשר לנו את הבהירות, את השפיות.
מהי אישיותנו האמיתית? זהותנו האמיתית היא אישיות רגועה, רציונלית ועניינית, שמתייחסת לגוף באופן המתאים והבריא עם אורח חיים בעל סדר ושיגרה שהוא רגוע ושלוו, אישיות שמותאמת למהות ומטרת החיים.
לכן, כאשר נזהה את רגש השמחה הפנימי שבנו ונלמד איך לא לשמוח, נבצע לעצמנו תיקון אישיותי ובריאותי משמעותי, במסע שלנו להתחבר לזהותנו האמיתית, ולהתאים את עצמנו למציאות האמיתית.
רגש השמחה שבנו יוצר את האשליה.
השמחה נובעת בעיקר מרגש הפחד הפנימי מעצמנו, שבאופן אינסטינקטיבי אנחנו רוצים שלא להרגיש איתו רע, אלא להרגיש טוב עם עצמנו ולשמוח.
התיקון האישיותי יתבצע כאשר נלמד לזהות בתוכנו את רגש השמחה, ומתוך הבנה ורצון נתנתק ממנו ונרגע.
אבל עיקר התיקון האישיותי יתרחש, מעצם ההבנה שכשאנחנו שמחים, אנחנו בעצם שמחים אך ורק עם עצמנו.  
מסקנה: רגש השמחה הוא אישי, הוא פנימי, הוא אינדיבידואלי, ולכן השמח שמח אך ורק עם עצמו.
כתוצאה מפרוש שגוי לרגשותינו, השמח מייחס את רגש השמחה הפנימי הקיים אך ורק בו כלפי האובייקט, כלפי הקורבן הנבחר, וזאת כדי להדחיק את תסכולם הרגשי הפנימי האישי. 
סיכום: רגש השמחה ושאר הרגשות הפנימיים שבנו, גורמים לנו להתנהג באופן סהרורי ולפרש באופן שגוי את זהותנו האמיתית, וכתוצאה מכך אנחנו מפרשים באופן שגוי גם את המציאות האמיתית שבה אנחנו נמצאים ושבה אנחנו חיים.
כתוצאה מהרגשות הפנימיים שבנו, מערכות היחסים שאנחנו מנהלים הופכות להיות רגשיות, אמוציונליות שאינן ענייניות, שהופכות את האנשים שעימם אנחנו בקשר לכמעט לבלתי אפשרית, בגלל המצבים הרגשיים המשתנים באישיות, ורגש השמחה משקף זאת.
לכן, כדי לשמור על עצמנו על בריאותנו, ולא לאבד את זהותנו האמיתית, יש ללמוד לזהות את רגש השמחה ואת שאר הרגשות הפנימיים שבנו ולהתנתק מהם במודע ומתוך רצון ולא מתוך הדחקתם, כי אז הם קיימים, ובכך הגוף יתפקד באופן רגוע, יציב, מאוזן, מה שמאפשר לגוף לפעול ולתפקד במצב מכוון, ובעיקר בריא.
המסר במאמר: רגש השמחה גורם למצבי הזיה וליצירת מציאויות שהן אשליה.
כשאתם שמחים אתם שמחים אך ורק עם עצמכם.
לשמוח זה לא בריא ואף יכול לפגוע בבריאות.
כשאנחנו שמחים זה לא האני העצמי שלנו, זה לא זהותנו האמיתית.
להתרגש מהרגשות השליליים והחיוביים זה לא בריא ולא מאפשר לנו את הרוגע הפנימי.
 

אין תגובות: