חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

פרוגריה


פרוגריה.
מהי פרוגריה? פרוגריה היא תופעה פיזיולוגית הגורמת להאצת ההזדקנות ולמוות בגיל העשרה.
כדי להבין את תופעת הפרוגריה, ראשית עלינו להבין כבוגרים למה אנחנו מזדקנים ומתים? תהליך ההזדקנות זוהי תוכנה שהיא מובנת בתוכנו לרוב שלא במודע, שמאפשרת לנו את ההרס העצמי, כלומר את השמדת החומרה שהוא הגוף הביולוגי, וזאת לאחר מימוש התהליך הטבעי בהעברת הידע הגנטי שלנו לדור הבא ולמות.
שנית, רצוי שנבין איך מתנהל תהליך העברת הידע הגנטי לדור הבא, וכדי להבין את התהליך רצוי שנבין ממה מורכב בן האנוש? בן האנוש מורכב מהתודעה והגוף הביולוגי, התודעה היא מי שאנחנו, כאשר הגוף הפיזי משמש לתודעה ככלי, כאמצעי ביולוגי, שמאפשר לתודעה את ההשתקפות שלה היא זקוקה לשם מימוש מהות ומטרת החיים שמתרחש בתהליך הקרוי אבולוציה למודעות עצמית ונצחיות, וכאשר מתרחשת לה תופעת המוות, התודעה משתחררת באופן אינסטינקטיבי ועוזבת לה את הגוף המת.
כאשר שני בני זוג מחליטים להביא ילד לעולם כדרך הטבע והם מקיימים יחסי מין לשם כך, הזרע של הגבר שפוגש את הביצית של האישה ומפרה אותה, הריאקציה ביניהם יוצרת בראשית התהליך את התודעה, התודעה שנוצרה שהיא מי שאנחנו, קולטת מהאם שדר אנרגטי שמשודר אליה באופן טלפתי, אשר מכיל את כול הידע הגנטי לבניית הגוף המשוכלל אשר כולל בתוכו את הידע הגנטי של הגבר והאישה, כשהאישה היא זו שקובעת מה יקדם את הדור הבא מבחינה בריאותית והתפתחותית, שנעשה לרוב באופן אינסטינקטיבי שלא במודע, ולאחר קליטת הידע ששודר באופן טלפתי מהאם, תודעתית מתחיל מי שאמור להיווצר כעובר לבנות את עצמו באופן עצמאי, כאשר את כול האנרגיה שכוללת בתוכה מזון, חמצן, מים, טמפרטורה ועוד, הוא מקבל ישירות מהאם.
כלומר, התוכנה שכוללת בתוכה את הידע הגנטי לבניית הגוף, והאנרגיה לבניית החומרה שהוא הגוף, מקבל מי שעתיד להיווצר כעובר ברחם מהאם.
לכן, השאלה המתבקשת שרצוי שתישאל, היכן הטעות של האם שהביאה לעולם ילד בעל תופעת הפרוגריה, תופעה פיזיולוגית שנוצרה שלא במודע בניסיון המימוש להביא ילד בריא לעולם?
כיוון שבעל תופעת הפרוגריה אינו מגיע לבשלות מינית, והוא נולד ישירות לתהליך של הרס עצמי באמצעות תהליך הזקנה, שמוביל לתופעת המוות בגיל העשרה שאלה הן העובדות, המסקנה המתבקשת היא שזה הידע הגנטי ששודר מהאם לתודעה של מי שאמור לבנות את גופו ולהיוולד כבעל התופעה.
השאלה שרצוי שתישאל היא למה? למה האם הזינה תודעתית את הידע הגנטי הנתון הזה שמוביל לתופעה, שמדלג על כול השנים הרבות בתהליך החיים של לחיות באופן טבעי להיות, ילד, נער, מתבגר, בוגר אשר מוביל ישירות לזקנה ובהמשך למוות? התשובה היא הרגשות הפנימיים שבנו, מה כוללים בתוכם הרגשות הפנימיים שבנו?
הרגשות הפנימיים כוללים בתוכם את הרגשות החיוביים והשליליים.
הרגשות החיוביים כוללים בתוכם את רגש האהבה, אושר, שמחה, הנאה, צחוק, יצר מיני ועוד.
הרגשות השליליים כוללים בתוכם את רגש הרוע, פחד, חרדה, דיכאון, כעס, לחץ, צער, עצב ועוד.
מהם רגשות? רגשות הם סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות, סמים אלו גורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון ולכול שאר הבעיות האישיות הקימות בנו, שמנתקים אותנו ושאינם מאפשרים לנו לפרש את האני העצמי, את הזהות והמציאות באופן הברור, השפוי.
כתוצאה מהרגשות החיוביים והשליליים אנחנו חיים בנדנדה רגשית, זיגזג רגשי, שאינו מאפשר לנו להיות רגועים.
מהו הרוגע הפנימי? הרוגע הפנימי יכול להתאפשר לנו ללא ייצור הסמים, שהם הרגשות החיוביים והשליליים, תיקון ובניית האישיות וההגעה לרוגע הפנימי מאפשר לנו להתחבר לאני העצמי, לזהות האמיתית שלנו, מה שיאפשר לנו לפרש את עצמנו ואת המציאות באופן הברור, השפוי.
מה כול זה קשור לפרוגריה? הקשר הוא מעצם ההבנה שכתוצאה מהזיה רגשית שבה הייתה שרויה האישה באותה תקופה בעת הכניסה להריון, פרוש האני והמציאות התבלגנו אצלה מה שהוביל ליצירת התופעה המוזכרת, שנובעת בעיקר בגלל הרגשות השליליים, שהם הסיבה העיקרית שמובילה להרס עצמי על המגוון הרחב של האפשרויות הקיימות שנעשות באמצעות גורם פנימי שמאפשר את מימוש הרצון למות, כשבמקרה הזה המעשה להרס עצמי נתפס אצלה באמצעות הזקנה שמובילה למוות, כי כשאנחנו מרגשים את הרגשות החיוביים אנחנו חושבים שהכול טוב מה שגורם לנו לרצות לחיות וליהנות, כתוצאה מתפיסה שגויה זו הידע הגנטי ששודר והועבר באופן טלפתי לתודעה של מי שאמור להתפתח כעובר, נושא בתוכו את התוכנה לתהליך הפרוגריה.
כלומר, האימא השליכה את בעיית האישיות האישית על הילד שלה בעל הפרוגריה, מצב שמשמש לה כהשתקפות, כמראה, לאישיותה באותה עת בכניסה להריון.
רצוי לדעת שהאישה היא זו שיוצרת והאחראית ליצרה שנקראת בן האנוש.
ההורים שמגדלים את ילדם בעל תופעת הפרוגריה, רוצים להעניק בזמן הקצר שנותר לו לחיות חיים אוהבים ומאושרים ולהצמידו לרגשות החיוביים, אבל כיוון שהרגשות החיוביים והשליליים לא מאפשרים את הרוגע הפנימי שמשקף את האני העצמי, את הזהות האמיתית שלו ובעיקר את בריאותו, גורם הדבר לכך שהם אינם מכוונים אותו לאני העצמי שלו, וזאת כנראה כיוון שהם עצמם אינם מודעים לכך, היכולת להביא את בעל הפרוגריה לרוגע פנימי, יאפשר לו לסבול פחות בחייו, אך האם בזמן הקצר שנותר לבעל התופעה לחיות הוא יוכל לתקן את אישיותו שיהיו לכך השלכות על גופו ולהבריא, ועוד כשמדובר בגיל צעיר כול כך? לשאלה זו אין לי תשובה כיוון שאין לי ניסיון.
העלאת הידע שצוין במאמר למודע אצל האישה שרוצה בעתיד להביא ילד לעולם, יכול למנוע את תופעת הפרוגריה.    
מחקר מדעי מתייחס לפן הביולוגי שכולל תא וגן פגומים, שאלה הם ממצאים חשובים כדי להבין את התהליך הפנימי להרס עצמי, אך אין למדע את ההבנה ממה נובעים הפגמים המתוארים להרס עצמי פנימי זה.
מסקנה: האישה היא זו שיוצרת והאחראית ליצרה שנקראת בן האנוש.
סיכום: כאשר שני בני זוג מחליטים להביא ילד לעולם כדרך הטבע, והם מקיימים יחסי מין לשם כך, הזרע של הגבר שפוגש את הביצית של האישה ומפרה אותה, הריאקציה יוצרת בראשית התהליך את התודעה, התודעה שנוצרה שהיא מי שאנחנו קולטת מהאם שדר אנרגטי שמשודר אליה באופן טלפתי, אשר מכיל את כול הידע הגנטי לבניית הגוף המשוכלל אשר כולל בתוכו את הידע הגנטי של הגבר והאישה, כשאישה היא זו שקובעת איך ליצור גנטית את הדי.אן.איי שיקדם את הדור הבא מבחינה בריאותית והתפתחותית, שנעשה לרוב באופן אינסטינקטיבי שלא במודע, ולאחר קליטת הידע באופן טלפתי מתחיל מי שאמור להיווצר כעובר, תודעתי לבנות את עצמו באופן עצמאי, כאשר את כול האנרגיה שכוללת בתוכה מזון, חמצן, מים, טמפרטורה ועוד, הוא מקבל ישירות מאימו.
התוכנה שכוללת בתוכה את הידע הגנטי לבניית הגוף, והאנרגיה לבניית החומרה שהוא הגוף, מקבל מי שעתיד להיווצר כעובר ברחם מאימו.
כלומר, הידע לתהליך הפרוגריה שודר באופן טלפתי מהאם, ונקלט בתודעה של מי שאמור להתפתח לעובר ברחמה.
המסר במאמר: תהליך הפרוגריה זוהי תוכנה להרס עצמי באמצעות תהליך הזקנה וזאת כדי למממש את תופעת המוות, שמשקפת את הבעיה האישיותית שבה הייתה שרויה האישה בעת הכניסה להריון, ששודרה לתודעתו של מי שעתיד להתפתח לעובר ברחמה, ובהמשך ההריון להיוולד כבעל התופעה.

אין תגובות: