חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

אמון


אמון.
האם ניתן לתת אמון? אמון משקף יושר, אמון זה אמיתי.
אמון זו תוצאה של מערכת יחסים נטולת אינטרסים.
מערכת היחסים יכולה להיות על בסיס אינטרסים רגשיים, אמוציונלי, כלכלי.
מערכת היחסים יכולה גם להיות על בסיס של רוגע, רציונאליות.
כאשר מערכת היחסים היא על בסיס רגשי, אמוציונאלי ו/או כלכלי, אנחנו דואגים אך ורק לעצמנו, לאינטרסים האגואיסטים האישים שלנו, שאותם אנחנו צריכים ולהם אנחנו זקוקים, ולכן אנחנו משתמשים, מנצלים את מערכת היחסים להשגת מטרותינו באופן מניפולטיבי.
לכן, במערכת יחסים כזו לא יכול להיווצר אמון.
כאשר מערכת היחסים היא על בסיס רגוע נטול רגשות, נטול אמוציות, שמתנהל באופן רציונאלי, ענייני, עם מטרות מוגדרות ומשותפות, היא מערכת יחסים יציבה על בסיס של יושר, כנות, אמת, של הבנה ושיתוף וחזון משותף.
כלומר, אמון יכול להתקיים אך ורק במערכת יחסים, שהבסיס שלה הוא רוגע ללא רגשות, ללא אמוציות, אלא רציונאליות וענייניות משותפת.
עוד לפני שתכננו הורינו להביא אותנו לעולם השיקול שלהם היה אמוציונלי, כלומר רגשי.
במערכת יחסים רגשית לא יכול להתקיים אמון, וזאת כיוון שכול אחד חי עם רגשותיו המשתנים, שאיתם הוא מנסה לבנות לעצמו מציאות שבה הוא רוצה לחיות.
לכן, כול אחד חי באשליה שהוא יצר לעצמו, והכול החל כבר במערכת יחסים שלנו במשפחה ומלווה אותנו כל חיינו, וככה זה עובר מדור לדור, לכן לא יכול להיווצר האמון.
מסקנה: כדי ליצור מערכת יחסים אמיתית, שהבסיס שלה הוא אמון, רצוי להבין מהי זהותנו האמיתית, כי רק לאחר שנתקן את אישיותנו ונתחבר לאני העצמי הרגוע נוכל לחיות באמון הדדי.
סיכום: בלתי אפשרי נכון לשלב זה של תהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות האישית והחברתית שלנו כחברה, ליצור ולחיות במערכת יחסים כשהבסיס שלה הוא אגואיסטי ואינטרסנטי, לכן אין אמון הדדי, גם אם חיים ביחד תמיד קיים החוסר האמון.
אמון הדדי יכול להתבסס אך ורק כאשר אנחנו לא אגואיסטים, ואין לנו אינטרסים רגשיים ו/או כלכליים.
המצב כיום גורם לנו להיות חשדנים אחד כלפי השני, וליצירת מציאות שגורמת סבל לכולם.
כאשר נגיע לרמת מודעות מתקדמת זו, נוכל לממש את אורח החיים הרגועים והשלווים, ובעיקר הבריאים שלהם אנחנו זקוקים, כשהאמון הוא הבסיס.
המסר במאמר: כשנבין מהי זהותנו האמיתית ונתקן את אישיותנו ונתחבר לאני העצמי נוכל להבין מהו אמון הדדי ולחיות בהרמוניה.

 

אין תגובות: