חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

ישוע

ישוע.
האם ישוע המשיח הביא את הגאולה לאנושות?
ישוע היה המשיח לדעת מאמיניו, והוא הגיע לרמת מודעות עצמית שאפשרה לו לבצע נסים.
לדעתי אין דבר כזה נסים שנחשבים כביכול למשהו שהוא על טבעי במציאות האמיתית, קיימים מעשי קוסמות.
השאלה שצריכה להישאל היא, האם ישוע הביא את הגאולה?
כדי לענות על השאלה הזו רצוי קודם כול להבין מהי גאולה?
גאולה היא הפסקת הסבל האישי והחברתי של המין האנושי בעולם.
כדי להגיע לגאולה האישית והחברתית, רצוי להבין איך לחיות באורח חיים רגוע ושלוו שמתאים לגוף ומותאם למהות ומטרת החיים.
הגאולה תתרחש כאשר בן האנוש יבין את זהותו ואת המציאות האמיתית שבה הוא נמצא וחי, את מהות ומטרת חייו הן מהבחינה האבולוציונית קוסמית, אבל בעיקר מהבחינה הרוחנית, ורק אז בן האנוש והאנושות יגאלו את עצמם מהסבל האישי והחברתי שקיים מאז ועד היום.
כיוון שהדבר לא קרה עד היום, ישוע לא הביא את הגאולה לעצמו ולאנושות, כיוון שהוא לא עשה את התיקונים והשינויים האישיותיים שהוא אמור היה בעצמו לעבור עוד בחייו.
לכן, ללא היכולת של ישוע להבין מהי זהותו האמיתית לא התאפשר לו להבין את המציאות האמיתית שבה הוא נמצא וחי מכול הבחינות שציינתי.
ישוע גם לא הביא את הידע לאורח החיים הבריא, להוראות התפעול, ההזנה, והתחזוקה של הגוף הפיזי האנושי, וגם לא את הידע לחיים רגועים ושלווים, ולא את ההבנה וההסבר למהות ומטרת החיים, הן מבחינת תהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית הקוסמית והן מהבחינה הרוחנית, ידע שהיה יכול לעזור לאנשים לגאול את עצמם מהסבל ומהייסורים.
ההוכחה לכך היא מעצם הרצון של ישוע למות ובדרך שבה ישוע בחר למות, דרך הייסורים, כשמהות ומטרת החיים היא להיות נצחיים.
מהבחינה אבולוציונית קוסמית וגם מהבחינה הרוחנית, ישוע מת בדרך שמת כיוון שזו הייתה דרכו שלו לבחור ולחיות את חייו, ולעורר את עצמו כבן אנוש, וגם לעבור את תיקון הנשמה שלו מהבחינה הרוחנית באותו גלגול חיים שעבר, ובכך לגרום לעצמו לעבור ולעשות את התיקון שהוא היה אמור לעשות באותו גלגול הנוכחי שלו עוד בחייו ואז למות.
למרות שהיהדות כדת לא הייתה הדרך הנכונה לפי הבנתו של ישוע, קמה לה הנצרות לפלגיה כדת, וכתות נוספות המאמינות בו. 
ישוע עשה את התיקון שהוא היה אמור לעשות באותו גלגול חיים שעבר, וכעת עלינו ללמוד ולהסיק מסקנות עד כמה שאפשר מהתובנות של ישוע וגם מטעויותיו, וזאת כדי להתקדם בתהליך ההתפתחות לקראת מימוש מהות ומטרת החיים והמטרות המשותפות של המין האנושי.
מסקנה: אז וגם היום חושבים המאמינים שקיימים ניסים, כלומר תופעות שהן על טבעיות.
מחשבות אלו של האנשים המאמינים נובעות כתוצאה מחוסר למודעות עצמית וליכולותיו של בן האנוש.
סיכום: כדי להבין את הנושא הרוחני על בן האנוש להכיר את זהותו האמיתית ולהתחבר אליה.
למה? כיוון שברגע שבן האנוש יתחבר לזהותו האמיתית, תהיה לו את היכולת לפתור לעצמו בעיקר את החידה הרוחנית, אבל גם את היכולת לשתף את המין האנושי בפתרון החידה לנושא הרוחני.
פתרון וקץ למחלוקות בנושא הרוחני יקדם את האנושות לקראת הגאולה מהייסורים.
המסר במאמר: האם רמת המודעות של ישוע עזרה למין האנושי להבין איך לגאול את עצמה מהייסורים? כי מאז ועד היום הדבר לא קרה.
 

אין תגובות: