חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

היפנוזה

היפנוזה.
מהי היפנוזה? היפנוזה היא אמצעי שיש למהפנט, כדי להשפיע תודעתית עם השלכות פיזיות על המהופנט.
היפנוזה זהו מצב שבו המהפנט, לוקח את הפיקוד, הבקרה, והשליטה על המהופנט.
כלומר, מרגע ההפנוט המהופנט אינו נמצא במודעות עצמית.
ביכולתו של המהפנט לנטרל את היכולת של המהופנט לשלוט בעצמו, אם הדבר נעשה מרצונו החופשי ובאישורו, ואם המעשה יכול להיעשות גם בניגוד לרצונו החופשי של המהופנט.
ההפנוט נעשה בעיקר באמצעות תקשורת חושית כמו דיבור ו/או ראיה ו/או שמיעה, וגם באמצעות שפת הטלפתיה.
למהפנט יש מגוון רחב של אפשרויות השפעה על תודעתו וגופו הפיזי של המהופנט, ולכך יכולה להיות השפעה התנהגותית ובריאותית.
היפנוזה יכולה לשמש לצרכים רפואיים, והיפנוזה יכולה גם לשמש גם לצרכי אומנות הבידור ו/או קסמים, או לשם יצירת אידיאולוגיה ותכנות ההמונים.
במצב של היפנוזה, רצוי להבין שהמהופנט מרגע ההפנוט מתנתק מהאני העצמי שלו, מזהותו האמיתית, ומהמציאות האמיתית שבה הוא נמצא ושבה הוא חי, למציאות דמיונית.
כדי להבין מהו הפנוט, רצוי להבין גם מהי שפת הטלפתיה?
אבל לפני שמבינים מהי שפת הטלפתיה, רצוי שנבין ממה מורכב בן האנוש?
בן האנוש מורכב, מהתודעה והגוף הפיזי.
התודעה היא מי שאנחנו.
הגוף הפיזי הוא רובוט ביולוגי, שנבנה בתהליך החקירה, הלמידה וההתפתחות האבולוציונית שלנו.
התודעה זקוקה לגוף, לשם התיקון, לשם הטרנספורמציה, לשם השינוי והמעבר למודעות עצמית ונצחיות בתהליך האבולוציה, והגוף משמש לתודעה כמראה, כהשתקפות, למימוש מהות ומטרת החיים.
התודעה לאחר התרחשות תופעת המוות, משתחררת ועוזבת את הגוף המת באופן אינסטינקטיבי למרחב הקוסמי.
המוח כאיבר בגוף תפקידו לקשר בין הגוף הפיזי לתודעה, ולהפך.
המוח כאיבר שמקשר בין התודעה לגוף ולהיפך, תפקידו להמיר ולתרגם את השדרים שמשודרים לתודעה ומהתודעה.
התודעה שקולטת את השדרים שמוקרנים אליה מהמוח, קולטת אותם כהולוגרמה, כסרט בתלת ממד.
כלומר, כתודעה אנחנו צופים בתוכנו במתרחש.
לכן, ההפנוט מתבצע בתודעה ויש לכך השפעה פיזית.
אם כך, מהי טלפתיה? טלפתיה היא שפה, שפת הטלפתיה היא השפה האמיתית שלנו.
התקשורת הטלפתית נקלטת בתודעה שלנו ומשודרת מהתודעה שלנו, כהולוגרמה, כסרט תלת ממד, מה שמנטרל את תקשורת הדיבור שנעשה באמצעות הגוף.
המסר באמצעות השדר הטלפתי שברצוננו לשדר, אנחנו יוצרים אותו בתודעתנו, והוא דומה לחלום שאנחנו חולמים בלילה.
כמו כן, הדבר נכון גם לגבי קליטת המסר באמצעות השדר האנרגטי הטלפתי בתודעתנו, וככה מתנהלת לה שיחה באמצעות שפת הטלפתיה.
אם כך מהי היפנוזה?
דרוש איש חיצוני שיש לו את המודעות ליכולת טלפתית, כך שהמהפנט לוקח מהמהופנט את השליטה עליו, בכך שהוא משדר לו שדר טלפתי לתוך תודעתו של המהופנט, ובאמצעות דמיון מודרך הוא משפיע עליו.
כמו שהמהפנט מכניס את המהופנט למצב של הפנוט, רצוי גם שיוציא אותנו מההפנוט, אחרת המהופנט יישאר כלוא תודעתית ולא יוכל להתחבר לעצמו ולמציאות האמיתית.
למה הדבר דומה? הדבר דומה לשני אנשים שנוסעים ברכב פרטי, כאשר רק לאחד יש את האפשרות לנהיגה ושליטה על הרכב והוא הנהג.
כאשר במהלך הנסיעה, הנוסע הנוסף לצורך העניין המהפנט, מנטרל את יכולותיו של הנהג שנוהג, והוא זה שלוקח לעצמו את השליטה על תודעתו וגופו של הנהג באמצעות שדר טלפתי שמוקרן ישירות לתוך תודעתו של הנהג, ועכשיו באחריות המהפנט לשלוט על הנהיגה ברכב, ואז הנהג יכול רק לצפות במתרחש, ויכולת הזיכרון של הנהג המהופנט נתונה בידי המהפנט, שיכול להחליט האם לאפשר לנהג לזכור את האירוע או שלא.
מתי משתמשים בהיפנוזה? לצורכי בריאות, למשל כאשר יש צורך בהיפנוזה לשם נטרול כאב, אם זה בעת התרחשות ניתוח או בטיפול בשיניים, מה שמונע מאיתנו את השימוש בחומרי הרדמה, שלפעמים יש איתם תקלות והם לפעמים אינם משפיעים כמצופה מהם, וגם בגלל יש להם גם תופעות לוואי.
כאשר יש צורך לשחזר אירוע שחווינו, ואנחנו לא זוכרים אותו.
כאשר יש לנו צורך לטפל ולתקן את האישיות כתוצאה מטראומות בעיקר רגשיות מהעבר.
כמו כן משתמשים בהיפנוזה בתחום אומנות הבידור, כלומר הקוסמות, שמכניס אותנו לעולם הדמיון והאשליות.
האם ניתן להפנט כל אחד? במידה ובן האנוש מגובש באישיותו והוא אינו מאפשר שיהפנטו אותו, לא יהיה ניתן להפנט אותו בניגוד להסכמתו.
בשלב זה של תהליך החקירה, הלמידה וההתפתחות האבולוציונית שלנו, אנחנו עדיין איננו מודעים לזהותנו האמיתית, לכן אנחנו לא מגובשים באישיותנו, כי בשלב זה אנחנו מייצרים ומפעילים את גופנו באמצעות הרגשות הפנימיים שבנו, כתוצאה מכך התנפצה אישיותנו למגוון רחב של דמויות שהופכות להיות התדמית שלנו בחיי היום יום, לכן יכולת ההשפעה החיצונית עלינו על מגוון האפשרויות הקימות במציאות שבה אנחנו נמצאים וחיים, גורמות לנו להיות מושפעים מהן ולחיות כסהרוריים.
דוגמה, פרסומות שמשודרות באמצעי התקשורת ונקלטות בחושינו מועברות לתודעה, והן גורמות לנו להתרגש ממנה, מצב רגשי זה בהעברת המסר שנקלט אצל הצופה גורם לו להיכנס למצב של הפנוט, וליצור לעצמו כתוצאה מההתרגשות את המציאות שהוא קלט בפרסומת שבה הוא צפה.
מידע חדשותי שחוזר על עצמו ונקלט אצלנו, יגרום לנו להיכנס למצב של הפנוט, וליצור לעצמנו את הדמות והמציאות שרוצים שבה נמצא ונחיה.
לכן, מודעות עצמית מאפשרת לנו להיות ערים להשפעות חיצוניות, ולנטרל את ההשפעה שלהן עלינו.
כלומר, רצוי להתייחס באופן רגוע, רציונאלי וענייני לעצמנו ולחיים, מה שאישיותנו הנוכחית, הרגשית, האמוציונאלית, והלא עניינית, אינה יכולה להכיל כיום.
היפנוזה עצמית מתייחסת לרמת מודעות מתקדמת, שבה נוכל לנטרל את הצורך שלנו בגורם חיצוני כמו במהפנט.
מסקנה: בהיפנוזה המהפנט לוקח את הפיקוד, הבקרה והשליטה מבחינה תודעתית, ואת התפקוד וההפעלה מבחינה פיזית על המהופנט.
סיכום: התודעה שהיא מי שאנחנו, צופה במתרחש בתוכה כהולוגרמה, כסרט שהוא תלת ממד, מה שמתרחש אצלנו ביום יום.
במידה ובן האנוש מהופנט מרצון, המהופנט מאפשר למהפנט לשדר לתוך תודעתו שדר אנרגטי, סרט שהוא תלת ממד, כהולוגרמה, מה שגורם למהופנט לצפות בסרט שהוקרן לתוך תודעתו, מה שמנטרל את המהופנט מהיכולת על תודעתו וגופו.
המסר במאמר: תופעת ההיפנוזה מתאפשרת לרוב בהסכמה לצורכי בריאות ובידור על פי החוק, אך היא יכולה לעבוד גם על אנשים בניגוד לרצונם, באמצעי כזה או אחר, כשהם אינם מודעים ומגובשים באישיותם.
לכן, מודעות עצמית מאפשרת לנו להיות מגובשים באישיותנו ולא להיות מושפעים.אין תגובות: