חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

הטרדה מינית

הטרדה מינית.
למה מתרחשת הטרדה מינית? הטרדה מינית מתרחשת כאשר בן אנוש גורם לאי נעימות על רקע מיני לבן אנוש אחר.
ההטרדה המינית מתרחשת בין גבר לאישה, אישה לגבר, גבר לגבר, אישה לאישה, תלוי בנטייה המינית.
ההטרדה הנפוצה ביותר היא בין גבר לאישה על פי הפרסומים.
לא כל האנשים מדווחים, מתלוננים, על ההטרדה שחוו על פי הפרסומים.
ההתנהגות הנחשבת כהטרדה מינית נחשבת בגלל שהמוטרד/ת אינו חפץ בכך.
כאשר מתרחשת ההטרדה בין שני אנשים צריכה להיות לכך סיבה.
למה? כי לכול החוויות, האירועים, התרחישים, המצבים, שקורים לנו בחיינו, מטרתם היא לעורר אותנו להיות מודעים להתנהגות סמויה, מסוימת, שאנחנו לא היינו מודעים אליה קודם לאירוע.
בשלב זה של תהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית של המין האנושי, עדיין לא הגענו לרמת מודעות עצמית כזו, שתאפשר לנו להבין את כל מכלול ההתנהגויות והמסרים שאנחנו משדרים.
כי רמת המודעות של המין האנושי בשלב זה אינה מאפשרת לנו להבין מהי זהותנו האמיתית, ולכן היכולת שלנו לפרש את המציאות האמיתית שבה אנחנו נמצאים ושבה אנחנו חיים, נעשית באופן שהוא אינו תמיד ברור לנו.
כלומר, היכולת המוגבלת שלנו לנושא מודעות עצמית, לרוב אינה מאפשרת לנו להבין את עצמנו בעצמנו, אז בטח שיהיה לנו קשה להבין את עצמנו ביחס לאנשים אחרים שבחברתנו.
לכן, השדרים והמסרים המיניים, אינם מפורשים באופן הברור אצל המעורבים באירוע.
רמת המודעות שלנו משקפת גם את ההתנהגות המינית הרגשית שלנו, שלא תמיד אנחנו מודעים אליה.
חשוב להבין שלקיום יחסי מין יש מהות ומטרה מבחינה אבולוציונית.
המהות והמטרה שבקיום יחסי המין היא להביא תינוק לעולם.
כלומר, מבחינה רציונלית, ייצור הזרע אצל הגבר וייצור הביצית אצל האישה, נעשה למען מטרה אחת מוגדרת, וכמו שציינתי מקודם לשם הבאת תינוק לעולם.
קיום יחסי מין שמתרחש לשם ההנאה הרגשית והפורקן, ממחיש את הפיצול, הקונפליקט, את הניגוד התודעתי שאיתו אנחנו חיים, שנע בין הרציונליות לאמוציונליות שבנו, שגורם לנו לבלבול אשר משתקף בהתנהגותנו הסהרורית.
כלומר, כאשר אנחנו אמוציונליים ומרגישים מגורים מינית או רוצים להיות מגורים מינית, או מחפשים את הריגוש המיני בסביבה החברתית, ההתנהגות שלנו משקפת זאת, לרוב שלא במודע.
בגלל שיש לאנשים את הצורך והנזקקות הרגשית בקיום יחסי מין שנעשה לשם ההנאה והפורקן, וזהו צורך רגשי בעבורם, אנשים מחפשים את הגירוי המיני החיצוני, שיאפשר להם את ההנאה המקסימלית בעת קיום יחסי המין.
קיום יחסי מין לשם ההנאה והפורקן הוא טקס פולחן רגשי, שמטרתו להרגיש את הרגשות החיוביים שבנו שגורמים לנו להרגיש טוב עם עצמנו, וזאת כדי שלא להרגיש את הרגשות השליליים שבנו שגורמים לנו להרגיש רע עם עצמנו, שגורמים למחשבות שווא, דמיון, פחד, דיכאון, קולות פנימיים, הרס עצמי וכול אותן בעיות אישיות שנלוות לרגשות, ועוד.
בעת של קיום יחסי המין שנעשה לשם ההנאה הרגשית והפורקן, זהו צורך שמלווה בניצול, בשימוש, בבן/ת הזוג שהופך להיות האובייקט לשם הצרכים הרגשיים המיניים האישיים, האינדיבידואליים, האגואיסטיים, האינטרסנטיים והמניפולטיביים, גם אם המעשה נעשה בהסכמה, מה שהופך את המעורבים לקורבן.
כתוצאה מכך לא תמיד אנשים מודעים שהם מחפשים את הריגוש המיני, כי הם מתנהגים באופן אינסטינקטיבי ופועלים באופן אוטומטי.
הבלבול שנוצר כתוצאה מחוסר ההבנה, מפורש כמטריד/ה וכמוטרד/ת.
לכן, כשקורה לנו משהוא אנחנו מחפשים את האשם במה שקרה לנו, אבל רצוי להתחיל מהשאלה הבאה,
למה זה קרה לי?
מרגע שמתחילים לשאול את השאלה לאחר חוויה כזו או אחרת מתחיל המסע שלנו להתבוננות פנימית ואישית למודעות עצמית, לחקר האירוע שיאפשר לנו את התשובה לשאלה.
כשמוצאים את התשובה לשאלה, אז התיקון, השינוי באישיות החל, ואז מתאפשרת היכולת שלא להיכנס למצבים שלא היינו רוצים להיות מעורבים בהם.
כאשר בן האנוש הבין את ההתנהגות שלו, שגרמה לו לחוסר ההבנה במעשהו, בהתנהגותו, הוא יכול לתקן את עצמו, ובכך הוא יאפשר לעצמו להשתחרר מאותה המועקה ומהסבל הרגשי שאיתו הוא או היא חיו, כתוצאה מהחוויה שחווה.
מסקנה: כתוצאה מחוסר היכולת שלנו להיות מודעים לעצמנו, ומכך שאנחנו מונעים באופן אוטומטי על ידי הרגשות הפנימיים שבנו, אנחנו מתנהגים בהתאם, ומשדרים בהתנהגותנו גם מסרים יצרים מיניים.
המסרים הרגשיים המיניים שאנחנו לא מודעים אליהם, משודרים בהתאם להרגשה, כי אחרת לא היה יכול להתרחש אירוע ההטרדה.
הפיצול, הקונפליקט, הניגוד התודעתי, שנע בין הרציונליות שבהתנהגותנו שמשקף את הזהות האמיתית שלנו, לבין האמוציונליות ובעיקר המינית רגשית שלנו מנתקת אותנו מזהותנו האמיתית, וגורמת לנו לבלבול שמשתקף בהתנהגות סהרורית.
סיכום:בשלב זה של תהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית, אנחנו עדיין לא הגענו לרמת המודעות שתאפשר לנו להבין מהי זהותנו האמיתית.
כתוצאה מחוסר ההבנה לזהותנו האמיתית, התנהגותנו הרגשית משתקפת מכך, והיא מוקרנת כהתנהגות רגשית מינית מבולבלת וסהרורית.
כאשר ההתנהגות הרגשית משתקפת כהתנהגות מבולבלת, כסהרורית, קשה לנו להבין את עצמנו בעצמנו, ובעיקר קשה עד בלתי אפשרי לאנשים שסביבנו, שגם כן התנהגותם מבולבלת וסהרורית, להבין אותנו ובעיקר את עצמם.
מציאות בלתי אפשרית זו שבה אנשים מנסים לחיות חיי חברה רגועים ושלווים היא בלתי אפשרית.
מציאות בלתי אפשרית זו שנוצרה יוצרת את אי ההבנות.
כתוצאה מאי ההבנות יש מטריד/ה ומוטרד/ת.
כדי למנוע את כל הבלגן החברתי שנוצר, רצוי להבין מהי זהותנו האמיתית, מהי הזהות המינית שלנו, מהי התנהגות רגועה, מה מהות ומטרת קיום יחסי המין מבחינה אבולוציונית, ואז היכולת שלנו להבין את עצמנו ואת האנשים שבחברתנו, כלומר את המציאות שבה אנחנו נמצאים ושבה אנחנו חיים תהיה לנו ברורה יותר, שפויה יותר.
הרגשות הפנימיים שבנו הם הגורם העיקרי לכל הבלבול והסהרוריות בהתנהגותנו האמוציונלית.
הרגשות הפנימיים שבנו הם גם הרגשות החיוביים שגורמים לנו להרגיש טוב באמצעותם כמו, אהבה, אושר, צחוק שמחה, הנאה, יצר מיני ועוד, והם גם הרגשות השליליים שגורמים לנו להרגיש רע באמצעותם כמו, פחד, חרדה, דיכאון, כעס, לחץ, עצב, צער, ועוד.
כתוצאה מכך, אנחנו חיים בנדנדה רגשית, בזיגזג רגשי שנע בין הטוב והרע שבנו, שמשקף קונפליקט.
רק כאשר אנחנו לא מייצרים את הרגשות הפנימיים שבנו, ולא מפעילים את גופנו ומתנהגים בהתאם להם, אנחנו יכולים להיות רגועים ומחוברים לעצמנו, לזהותנו ולמציאות האמיתית.
כיום בן האנוש הוא אינו רגוע, אלא רגיש, אמוציונלי ולא ענייני.
כאשר נתקן את עצמנו, את אישיותנו, ונלמד להיות רגועים ולא רגישים, רק אז נוכל להיות רציונליים וענייניים, אבל בעיקר מודעים להתנהגותנו, לעצמנו.
כלומר, כיום גופנו הפיזי אינו מכוון מבחינה כימית, הורמונאלית.
המסר במאמר: מטריד/ה ומוטרד/ת הם תוצאה של בלבול יצרי, רגשי מיני, אישי, חברתי.
במידה ואירע אירוע שבו מישהו/י הטריד/ה מינית, רצוי שכל המעורבים באירוע יבינו שהם שידרו בהתנהגות, במראה החיצוני, בלבוש, שדר יצרי מיני, כי אחרת לא היה מתרחש האירוע.
כאשר מתרחש אירוע שבו הייתה הטרדה מינית, האירוע לא קרה סתם כך, והוא אמור ללמד את כל המעורבים במקרה על עצמם, ואותנו כחברה על עצמנו.
לאחר ההבנה, והסקת המסקנות האישיות מהמקרה, ובנית הרצון והיכולת לתקן ולשנות הרגלים שגויים, מתאפשר לנו לשדרג את עצמנו לשלב התפתחותי מתקדם יותר, וכבר לא נהיה מה שהיינו מלפני האירוע.