חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

נשמה זיהוי מצבה

נשמה זיהוי מצבה.
איך אפשר לזהות באיזה שלב בתהליך נמצאת הנשמה שלנו? זיהוי השלב שבו נמצאת הנשמה בתהליך התיקון שהיא עוברת מבחינה רוחנית, כבן אנוש אשר נמצא בתהליך האבולוציה, ניתן לאבחון על ידי רמת המודעות העצמית שבה הוא נמצא, בתהליך שלו למימוש מהות ומטרת חייו.
אך לפני שמנסים להבין באיזה שלב נמצאת הנשמה שלנו, רצוי להבין מה המהות והמטרה של תיקון הנשמה? מהות ומטרת תיקון הנשמה היא לגרום לכך, שהנשמה שאינה מודעת לעצמה ולעצם קיומה תתוקן, ותהיה מודעת לעצמה ולעצם קיומה, האחראית הבלעדית לעצמה ונצחית.
מה המהות והמטרה של חיינו כבני אנוש? מהות ומטרת חיינו היא לגרום לכך שבן האנוש שאינו מודע לעצמו ולעצם קיומו, יתעורר ויתקן את אישיותו, ישתנה ויהפוך להיות מודע לעצמו ולעצם קיומו האחראי הבלעדי לתכנון חייו ונצחי.
כלומר, יש הקבלה, חפיפה, שבין התיקון של בן האנוש לנשמה שלו.
לכן, האבחון נעשה בהתאם לרמת המודעות העצמית של בן האנוש, שמתבטא בבריאותו, באורח חייו, באריכות חייו, בתובנות שאליהן הוא הגיע מתוך ניסיון החיים והידע שהוא צבר.
כמה פרמטרים עיקריים שכדאי לדעת, הנשמה עוברת מספר רב של גלגולים, לידה, חיים ומוות נחשב לגלגול אחד.
למה? מספר הרב של הגלגולים שעוברת הנשמה, נעשה כיוון שהתיקון של הנשמה אינו ניתן לביצוע בגלגול אחד, בגלל הקושי, המורכבות, ואי היכולת לבצע את השינוי הקשה בתהליך כה קצר שצריך להתבצע במהלך חיים אחד.
במהלך חיינו אנחנו עוברים תהליך, כשבתחילת חיינו אנחנו נולדים וחיים מתוך אינסטינקט ומתנהגים באופן אוטומטי ללא כול מודעות עצמית למעשינו.
בשלב מסוים בחיינו לאחר שצברנו ניסיון חיים וידע, אנחנו יוצאים מתוך דפוס ההתנהגות האינסטינקטיבי שאיתו נולדנו ושאיתו חיינו, ואנחנו מתחילים את השלב למודעות עצמית.
שלב זה הוא הקשה ביותר בחיינו.
למה? כיוון שלאחר שהתחלנו את השלב למודעות עצמית, אנחנו מחפשים אחר אורח חיים אחר, בריא שיתאים לגוף ושיהיה מותאם למהות ומטרת החיים, הן מהבחינה האבולוציונית קוסמית ומהבחינה הרוחנית.
ללא צבירת הידע שציינתי לא יוכל בן האנוש לשדרג את רמת המודעות שלו, כתוצאה מכך גם הנשמה שלו לא תוכל לשדרג את עצמה ולבצע את התיקון.
בגמר התיקון של הנשמה שיקרה בסוף כול הגלגולים, תתעורר הנשמה בעולם האמיתי מבחינה רוחנית, כאשר היא מודעת לעצמה ולעצם קיומה ונצחית.
כך גם יהיה על הנשמה של בן האנוש שהצליח לתקן את עצמו להשתנות ולהיות נצחי, ולהבין מהי זהותו והמציאות האמיתית שבה הוא נמצא וחי, הן מהבחינה האבולוציונית, קוסמית, אבל בעיקר מהבחינה הרוחנית.
מסקנה: זיהוי מצב הנשמה מקביל, חופף, לרמת המודעות שנמצא בו בן האנוש.
לכן, רצוי להבין את כול התהליך מתחילתו ועד סופו, וזאת כדי לזהות את המצב שבו נמצאת הנשמה.
סיכום: תיקון הנשמה מצריך אותה לעבור גלגולים רבים עד לתיקון הסופי.
כאשר בן האנוש יגיע לרמת מודעות שתאפשר לו להיות נצחי, הנשמה שלו תתקיים לנצח.
המסר במאמר: רצוי להבין את מהות החיים שלנו, וזאת כדי להבין את התהליך להשגת המטרה לעצם היותנו חיים, הן מהבחינה האבולוציונית קוסמית ורוחנית, רק לאחר מכן ניתן יהיה לזהות באיזה מצב נמצאת הנשמה בדרך לתיקון הסופי.
 

אין תגובות: