חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית פל. 052-2798272

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית פל. 052-2798272
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

אלוהים או בורא

אלוהים או בורא.
יש אלוהים או קיים בורא? אלוהים שהאיש המאמין מדבר, פונה, מתפלל אליו, המוזכר בדתות הוא אינו הבורא.
קיים בורא לבן האנוש, לעולם וליקום.
אם כך מהו ההבדל? אלוהים שהאיש המאמין רוצה להתחבר אליו, קשור באופן ישיר לתהליך תיקון האישיות שלו, כשהמטרה היא להבין מהי הזהות האמיתית ולהתחבר אליה, כשאלוהים הוא בעצם שלב בתהליך התיקון.
לכן, כאשר האיש המאמין מדבר, פונה, מתפלל לאלוהים הוא בעצם מדבר לעצמו אך הוא אינו מודע לכך.
התיקון יתבצע מעצם ההבנה שהאיש המאמין מדבר לעצמו, ובכך הוא יתחבר לאני העצמי שלו.
הבורא לעומת זאת ברא את בן האנוש, העולם והיקום, כשתוכנית האבולוציה היא תוכנית הלימודים של המין האנושי, ולכן עלינו להבין איך ולתקן את עצמנו בעצמנו ובעזרת האנשים שסביבנו, המשמשים לנו כהשתקפות, כשבסוף התהליך הנשמה תתוקן.
מרגע הבריאה ועד לסיומה אי אפשר היה בעבר, בהווה, ובעתיד ליצור כול קשר עם הבורא, כי הוא אינו משתתף בתוכנית התיקון של הנשמות בעולם החיים, שמתנהלת בינינו בלבד.
את הפתרון לחידה לעצם קיומו של בורא, ניתן למצוא מעצם השאלה שמופנית לעצם קיומנו, כלומר מי אנחנו כאנרגיה שהיא בעלת הרכב וצורה ביקום, כשהתשובה לכך נעוצה בתהליך האבולוציה וההבנה למהות ומטרת החיים, כשהמטרה שלנו  מבחינה תודעתית כשהגוף משמש ככלי להגיע למצב הצבירה של האנרגיה ביקום, שהיא אותה האנרגיה שהתנפצה לה במפץ הגדול, שזו ישות אנרגטית ניטרלית ונקייה שמודעת לעצמה ולעצם קיומה ונצחית. 
מה שמוביל לתשובה שקיים בורא, כי ישות אנרגטית שמודעת לעצמה ולעצם קיומה ונצחית אינה יכולה להתנפץ, ולכן המפץ הגדול לא היה יכול להתרחש.
מסקנה: אלוהים זוהי דמות דמיונית בתודעתו של האיש המאמין שהוא יצר אותה, וזאת כתוצאה מחוסר למודעות עצמית.
דיבור, פניה, ותפילה לאלוהים, יוצר מצב שבו האיש המאמין מדבר לעצמו, אך הוא אינו מודע לכך.
כתוצאה מחוסר למודעות עצמית זו, יוצר האיש המאמין לעצמו קונפליקט, ניגוד, באישיות.
התיקון יעשה מעצם ההבנה והפנית הדיבור הפנימי לעצמנו, מה שנקרא דיבור עצמי פנימי, מה שיחבר אותנו לאני העצמי שלו, לזהותו ולאישיות נשגבת זו אנחנו שואפים לרוב שלא במודע.
סיכום: אלוהים קשור באופן ישיר לתהליך תיקון האישיות.
הבורא קשור באופן ישיר לבריאה, ליצירה, של המין האנושי, העולם והיקום.
כדי להבין ולא להאמין לעצם קיומו של בורא, וכדי להגיע לתובנה זאת ולפתור לעצמנו את החידה לשאלה האם קיים בורא, עלינו לבצע לעצמנו תיקון אישיות, תיקון שיאפשר לנו את השפיות.
מרגע הבריאה, היצירה, לא ניתן היה בעבר, בהווה ובעתיד, ליצור כול קשר עם הבורא.
תהליך האבולוציה שברא הבורא, היא תוכנית הלמודים שלנו בני האנוש לתיקון אישיות, מה שיאפשר את תיקון הנשמה שלנו מהבחינה הרוחנית.
המסר במאמר: אלוהים המוזכר בתורה ובדתות הוא אינו הבורא מהבחינה הרוחנית.
 

אין תגובות: