חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

מציאות מדומה

מציאות מדומה.
מהי מציאות מדומה? מציאות מדומה היא סימולציה של סביבה מדומה, כלומר חיקוי של האני העצמי האמיתי והמציאות האמיתית באמצעות טכנולוגית המחשוב.
כיום מציאות מדומה היא חוויה ויזואלית על מסך או דרך עדשות סטיראוסקופיות.
ישנה גם סימולציה הכוללת מידע חושי נוסף כגון, קולות וצלילים, והושבת הגוף על משטח שתנועתו מבוקרת.
סימולציה היא מערכת היוצרת אשליה של העתקה של האני העצמי האמיתי והמציאות האמיתית למקום דמיוני אחר.
בסימולציה כיום משתמשים בכמה חושים לשם יצירת האשליה, שבה כביכול בן האנוש נמצא במקום אחר כמו, ראיה, שמיעה, מישוש, ערכת שיווי משקל ועוד.
אפשר לכתוב שהטכנולוגיה שהמציא בן האנוש כיום היא טכנולוגיה של סימולציה, שתואמת את רמת המודעות וההבנה של הגוף הפיזי האנושי כיום.
אבל, הטכנולוגיה של הסימולציה כיום היא עדיין לא תואמת את רמת המודעות העצמית שמאפשרת את הבנה שלנו את המורכבות של בן האנוש במלואו.
כאשר רמת המודעות שלנו תתפתח, ונתקדם לשלב התפתחותי מתקדם יותר, ונבין את ההרכב שממנו עשוי בן האנוש אשר מכיל את התודעה והגוף הפיזי, נוכל ליצור את הטכנולוגיה שתתאים ליצירת מציאות מדומה שדומה מאד לזהותנו ולמציאות האמיתית, אבל זו תהיה כמובן אשליה.
כדי להבין למה הכוונה מציאות מדומה עתידנית, רצוי להבין את המכלול השלם שממנו מורכב בן האנוש.
בן האנוש מורכב מהתודעה והגוף הפיזי, התודעה היא מי שאנחנו.
התודעה היא אנרגיה, אנרגיה של מעטפת כדורית הקולטת מהחוץ ומשדרת כלפי פנים המאפשרת את ההולוגרמה.
כלומר, כתודעה אנחנו צופים בעצמנו, בתוכנו, במציאות שיצרנו לעצמנו באמצעות הגוף, כהולוגרמה.
לאחר התרחשות תופעת המוות התודעה משתחררת באופן אינסטינקטיבי ועוזבת את הגוף המת.
הגוף הפיזי הוא כלי, אמצעי ביולוגי שנבנה בתהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית שלנו.
הגוף שמאפשר לנו את החיים, מאפשר את ההשתקפות שלה זקוקה התודעה, לשם מימוש מהות ומטרת החיים, כלומר את המעבר מחיים שמתחילים ומתנהלים מתוך אינסטינקט והתנהגות שמבוצעת באופן אוטומטי ללא כל מודעות עצמית למעשינו, מעבר למודעות עצמית ונצחיות.
המוח, כחלק מהגוף הפיזי הוא איבר המקשר שבין התודעה לגוף הפיזי.
כלומר, המוח מאפשר את ההמרה של השדרים, שדרים המגיעים מהתודעה לגוף לשם הפעלתו, כמו כן המוח מאפשר גם את התרגום של השדרים המגיעים מהגוף לתודעה.
מה הקשר למציאות מדומה? הקשר הוא שברגע שתהיה לנו את היכולת להבין מי אנחנו וממה אנחנו מורכבים, נוכל ליצור מכשור שיעקוף את המוח והשדרים שמגיעים מהחושים, ונשדר שדר אנרגטי ישירות לתודעה, שדר אנרגטי שהוא סרט כהולוגרמה, שיאפשר לנו להיכנס לעולם וירטואלי, כדמות וירטואלית, שנמצאת בעולם דמיוני שנמציא, ובכך נעקוף את הגוף שכולל את המוח שתפקידו להמיר ולתרגם לתודעה את זהותנו האמיתית ואת המציאות האמיתית שבה אנחנו נמצאים וחיים, ובכך ניצור את המציאות המדומה, את האשליה.
מסקנה: התודעה היא מי שאנחנו.
התודעה שהיא מי שאנחנו מקבלת את השדרים מהגוף הפיזי שלנו, וקולטת אותם כסרט שהוא תלת מימד, כהולוגרמה, מה שמאפשר לתודעה לצפות בסרט המשודר לתוכה.
ניתן לשדר לתודעה שדר אנרגטי, סרט באמצעות טכנולוגיה עתידנית שתאפשר את המציאות המדומה, ובכך לעקוף את הגוף בניגוד למה שנעשה כיום.
סיכום: בן האנוש מורכב מהתודעה והגוף הפיזי.
המוח כחלק מהגוף הפיזי הוא איבר המקשר, בין התודעה לגוף הפיזי.
כלומר, המוח מאפשר את ההמרה של השדרים, שדרים המגיעים מהתודעה לגוף לשם הפעלתו, כמו כן המוח מאפשר גם את התרגום של השדרים המגיעים מהגוף הפיזי לתודעה.
לאחר התרחשות תופעת המוות משתחררת התודעה מהגוף המת ועוזבת אותו.
התודעה שמשתחררת מהגוף היא מי שאנחנו.
בעודנו בחיים לתודעה שלנו אפשר לשדר שדר אנרגטי באמצעות טכנולוגיה עתידנית, שתאפשר קליטה של השדר, הסרט, שיאפשר לבן האנוש להיכנס לתוך מציאות מדומה, כסרט שהוא תלת מימד, כהולוגרמה.
הכניסה לתוך המציאות המדומה כרוכה בניתוק מהאני העצמי האמיתי, ובניתוק מהמציאות האמיתית.
במידה וההתייחסות לטכנולוגיה העתידנית של המציאות המדומה אינה עניינית, ייווצר מצב שבו אנשים יתמכרו לשימוש בטכנולוגיה זו, וכתוצאה מכך יזיקו לעצמם ולבריאותם, בכך שהם עלולים להתנתק ולשכוח מהי זהותם האמיתית ומהי המציאות האמיתית שבה הם נמצאים וחיים, שגם כך כיום אינה ידועה לאנושות.
המסר במאמר: עם התפתחות הטכנולוגיה, ובמקביל לכך נלמד להכיר ממה מורכב בן האנוש, נוכל להמציא וליצור את הטכנולוגיה שתאפשר את המציאות המדומה העתידנית.
נוכל ליצור מכשור שישדר שדר אנרגטי ישירות לתודעה שלנו, השדר האנרגטי שיהיה סרט, סרט תלת מימד שיוקרן ישירות לתודעה שלנו כהולוגרמה, שדר שיעקוף את הגוף הפיזי והחושים שלנו.
סרט שהוא תלת מימד, כהולוגרמה, שבו נוכל לצפות בדמות וירטואלית שנמצאת במציאות וירטואלית שנמצאת בתוך מציאות מדומה והכול יתרחש בדמיוננו.