חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית פל. 052-2798272

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית פל. 052-2798272
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

הבורא חשיפה האמת הרוחנית

הבורא חשיפת האמת הרוחנית.
מתי ניחשף ונדע את האמת הרוחנית? מבחינה רוחנית התהליך שאנחנו עברנו מתחילת בריאת בן האנוש הראשון, העולם, והיקום וכול מה שהוא מכיל בתוכו ועד לתקופה זו, שנערכה במספר רב של גלגולי הנשמות, והגלגולים שעוד נעבור, נעשה בכוונה ובמטרה לחשוף בשלב מסוים את היעד הרוחני הסופי, וזה יקרה כאשר נהיה מוכנים ויכולים להבין ולהכיל את הידע בנושא.
למה? כיוון שהנושא הרוחני קשור למגוון רחב של נושאים הקשורים למהות ולמטרת חיינו, ולשם כך צריך לבנות את היכולת הפיזיולוגית להכיל ידע זה, וזאת כדי שתהיה לנו היכולת לקשר בין המגוון הרחב של הנושאים האבולוציוניים קוסמים שיאפשרו לנו להבין את המהות והמטרה הרוחנית, כשבשלב זה אנחנו עדיין לא יודעים מהי זהותנו האמיתית, כי רמת המודעות העצמית שלנו מוגבלת.
היכולת שלנו להבין ולהתחבר לזהותנו האמיתית, תאפשר לנו להבין את מכלול הנושאים הקשורים לנושא הרוחני, כי אחרת לא ניתן יהיה להתקדם לרמה התפתחותית מתקדמת יותר שתאפשר זאת.
מהבחינה האבולוציונית קוסמית אלה הם נושאים שקשורים אלינו בני האנוש, העולם, והיקום וכול מה שהוא מכיל בתוכו אשר קשורים לנושא הרוחני, כלומר הכול קשור לכול.
תהליך האבולוציה זהו בית הספר שלנו לחקירה, למידה, ולהתפתחות אישית וחברתית, והחיים של כול אחד ואחת מאיתנו הם תוכנית לימודים שמטרתה היא תיקון האישיות, טרנספורמציה, שינוי ומעבר למודעות עצמית ונצחיות.
התהליך הקוסמי כולל בתוכו את התהליך האבולוציוני שמאפשר לנו את החיים.
הנושא הרוחני מכיל בתוכו את התהליך הקוסמי שמכיל בתוכו את התהליך האבולוציוני.
כלומר, כמו שציינתי קודם לכן הכול קשור לכול.
מה המטרה של כול זה? מבחינה רוחנית בעולם האמיתי אנחנו נשמות.
מטרת הנשמות היא לעבור תיקון, טרנספורמציה, שינוי ומעבר למודעות עצמית ונצחיות, ולהיות כמו הבורא.
לכן, ברא ויצר הבורא את התהליך הקוסמי, שכולל בתוכו את התהליך האבולוציוני כדי שנבצע ונממש את מהות ומטרת חיינו.
הנשמה עוברת הרבה מאוד גלגולים כשבכול גלגול נעשה תיקון קל, שנעשה בשלבים איטיים בתהליך האבולוציה.
לאחר כול  הגלגולים הרבים שעברה ותעבור הנשמה, השלבים ותהליך התיקונים והשינויים שנעשו בכול גלגול וגלגול, תגיע התקופה האבולוציונית שבה תתאפשר לנו היכולת הפיזיולוגית להכיל את כול ההקשרים, ולהיחשף לידע לגבי מהות ומטרת החיים שלנו כבני האנוש מהבחינה הרוחנית.
מסקנה: השלב שבו נוכל להיחשף לאמת הרוחנית יקרה כאשר נבין מהי זהותנו האמיתית ונתחבר אליה.
כלומר, לא ניתן יהיה להבין קודם את הנושא הרוחני ולהיחשף אליו, כול עוד אנחנו לא יודעים מי אנחנו ומה מהות ומטרת חיינו, ומהי המציאות שאנחנו נמצאים ושבה אנחנו חיים, הן מהבחינה האבולוציונית והן מהבחינה הקוסמית, מה שיאפשר לנו אישיות בעלת בסיס איתן שלא תתפרק.
סיכום: הנושא הקוסמי מכיל בתוכו את הנושא האבולוציוני.
הנושא הרוחני מכיל בתוכו את הנושא הקוסמי שמכיל בתוכו את הנושא האבולוציוני.
כלומר, הכול קשור לכול, אבל בעיקר קשור אלינו.
לכן, עלינו לצבור את הידע בנושאים שציינתי, כדי שיתאפשר לנו להיחשף לידע הרוחני, כול זה יקרה כאשר נהיה מוכנים לכך פיזיולוגית ואישיותנו תהיה איתנה.
המסר במאמר: חשיפת האמת הרוחנית תתאפשר לנו אך ורק כאשר נגיע לרמה התפתחותית שתאפשר לנו להבין ולהכיל את כול הידע לכך, על המגוון הרחב של נושאים הקשורים לנושא הרוחני.