חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

חיסונים

חיסונים.
מה גורם החיסון? במאמר זה אינני מתכוון להמליץ או שלא להמליץ על קבלת חיסונים מפני מחלות ותופעות פיזיולוגיות ומניעתם, וחשוב לי להדגיש שאני גם לא נגד חיסון, כל אחד ואחת רצוי שיבינו ויחליטו על כך בעצמם, ורצוי להתייעץ עם הרופא המטפל, כוונתי היא לנסות להסביר את תופעות הלוואי והנזק הבריאותי, שנגרמים כתוצאה מהחדרה של חומרים זרים שאינם לשם הזנה לעצם קיומו של הגוף הפיזי שלנו.
חיסון תפקידו לרפא ולמנוע מחלות ותופעות פיזיולוגיות.
מטרתו של החיסון לנטרל וירוסים, חיידקים וכל מיני טפילים שחודרים לגוף והתרבותם, שגורמים למחלות ולנזק בריאותי.
מטרתו של החיסון הוא גם לנסות ולרפא תופעות פיזיולוגיות כמו, סרטן, אלצהיימר, פרקינסון, אפילפסיה ועוד.
המחלות שנגרמות כתוצאה מוירוסים, חיידקים, וטפילים אחרים אחראית מערכת החיסונית שלנו.
התופעות הפיזיולוגיות שציינתי, קשורות לכך שאיננו מכירים ומחוברים לאני העצמי, לזהות האמיתית שלנו, וכתוצאה מכך אורח החיים אינו מתאים ובריא לגוף. 
דוגמה, לגוף יש מערכת חיסונית, שאמורה לזהות ולנטרל את אותם מזיקים שחדרו לגוף שלנו, ואת זה המערכת החיסונית יודעת לעשות באמצעות ייצור נוגדנים, וזהו חיסון שמתבצע באמצעים ובאופן ביולוגי, כלומר הידע קיים בתת מודע, אך אין לנו את המודעות העצמית לכך, והנוסחה לייצור אותם נוגדנים ביולוגים בשביל מערכת החיסונית שלנו מיוצרת בתוך גופנו, כלומר האמצעים לריפוי קיימים.
כדי שהגוף יחיה ויפעל באופן מאוזן ויציב, מה שמאפשר לו לתפקד באופן מכוון, עלינו להבין איך להפעיל, להזין ולתחזק אותו באופן הבריא, מה שיאפשר חיים רגועים ושלווים שלו זקוק הגוף, וזאת כדי שנהיה בריאים.
במידה וההפעלה, ההזנה, והתחזוקה של הגוף מדויקת, והגוף פועל באופן יציב ומאוזן ומכוון, אנחנו מאפשרים למערכת החיסונית שלנו לתפקד באופן המלא, ובכך לייצר את אותם הנוגדנים הביולוגים שינטרלו את אותם מזיקים שחדרו לגופנו.
רצוי לזכור, שכך שרדנו את כל תהליך ההתפתחות האבולוציונית שלנו עד היום, גם בתקופות שלא חשבו וידעו על חיסונים.
כדי להגיע לרמת מודעות עצמית מתקדמת ומפותחת יותר, עלינו ללמוד לחיות באורח חיים רגוע ושלוו, שיש בו סדר ושיגרה שלו זקוק הגוף.
כיוון שאת החיסון מזריקים לתוך הגוף שלנו, ואין בחיסון את אותם החומרים הביולוגים שמערכת החיסונית מייצרת, אלא חומרים כימיים אחרים, המצב הזה גורם לגוף שלא לתפקד באופן שהוא אמור להיות רגיל, כלומר אותם החומרים חודרים למערכת הדם שלנו ומשנים את הרכבו, שינוי הרכב הכימי בדם שלנו והשפעתו, גורם לשינוי בתפקוד הגוף בהתנהגותו ובריאותו.
שינוי בתפקודו והתנהגותו של הגוף כתוצאה משינוי, גורם לכך שבן האנוש מתנתק מהאני העצמי שלו, מזהותו האמיתית.
כלומר, אותם חומרים כימיים שאינם מתאימים ואינם תואמים, גורמים למצבי הזיה, שגורמים לניתוק מהאני העצמי, מהזהות האמיתית שלנו ולתרגום שגוי של המציאות האמיתית, וליצירת מציאות שהיא אשליה, ולתופעות לוואי.
חשוב להגדיש שאותם חומצות אמיניות, שהם חלק מהרכבו הכימי של הדם, מגיעות ומאפשרות לכל תא ותא בגופנו לתפקד באופן מאוזן ויציב, מכוון.
לכן, כדי להגיע לרמת מודעות עצמית והתפתחותית זו, רצוי להבין במגוון רחב של נושאים, שהעיקריים שבהם זה הרוגע הפנימי, תזונה, פעילות גופנית, שינה, שמירה על טמפרטורת הגוף, נשימות סדירות, היגיינה אישית וסביבתית, לחיות ללא לחץ של זמן, לחיות ללא בעיות הישרדות, ועוד.
מסקנה: ההרכב הכימי שמכיל הדם שלנו, אמור להכיל את אותם חומצות אמיניות, שנוצרות בעיקר מפרוק כימי של התזונה והשתייה והאוויר שאנחנו מכניסים לתוך גופנו הפיזי.
חיסונים, כלומר הזרקת חומרים כימיים לגופנו, משנים את ההרכב הכימי הקבוע שמכיל הדם שלנו, מה שגורם לכל מיני תופעות לוואי, ולשינוי התנהגותי, שגורם לניתוק מהאני העצמי, מהזהות האמיתית שלנו, וכן לתרגום שגוי של המציאות האמיתית.
סיכום: חיסון הוא אמצעי חיצוני שאמור לרפא, להגן ולשמור על גופנו הפיזי.
מערכת החיסונית הטבעית שלנו, זהו אמצעי ריפוי פנימי, שאמורה להגן ולשמור עלינו מפני אותם מזיקים.
להחדרת חומרים כימיים, שאינם מתאימים לגוף הפיזי שלנו יש השפעה.
תופעות הלוואי, כתוצאה מחיסון ותופעות של קשיי תקשורת והפרעות מוטוריות והתנהגותיות הם כנראה רק חלק מתופעות לוואי רבות הנגרמות כתוצאה מכך.
החדרת חומרים שאינם מתאימים לגוף הפיזי שלנו, גורמים להוצאתו מהתפקוד המאוזן והיציב שעליו לעבוד ולתפקד באופן מכוון.
החיסון הוא אמצעי עזר למקרה שהמערכת החיסונית אינה מתפקדת.
המסר במאמר: לחומרים שמחדירים לגופנו יש השפעה, וההשפעה יכולה להיות לטווח הקצר ולטווח הארוך, ובאין סוף אפשרויות לנזק, אבל גם לריפוי למי שזקוק.
רצוי לזכור שלגוף יש את היכולת לנקות את עצמו מרעלים, לרפא, לחדש, לתקן ואף לבנות את עצמו.
למערכת החיסונית הטבעית הקיימת בגופנו, אין תופעות לוואי והיא אינה מזיקה לנו.
ולכן כדי שמערכת החיסונית הטבעית שלנו, תהיה יעילה לכשנצטרך אותה, עלינו להבין איך לחיות באורח חיים אחר, כיוון שבאורח החיים הנוכחי שלנו אנחנו חלשים ולכן מערכת החיסונית שלנו היא חלשה, ולא ממצה את יכולותיה, ולכך יש השפעה על בריאותנו, לכן רצוי לעשות לעצמנו סדר תודעתי חדש, ולחיות באורח חיים רגוע ושלוו שיש בו סדר ושיגרה.
 

אין תגובות: