חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

מאמנים מטפלים מרפאים

מאמנים, מטפלים, מרפאים.
האם לאמן, לטפל ולרפא זוהי ההתייחסות הרצויה? בראשית כתובי ברצוני לציין שהאנשים שהגיעו לתובנות בחייהם, מתוך ניסיון החיים והידע שהם צברו, ושאת התובנות שלהם הם משתפים עם אנשים שצריכים וזקוקים לכך, הם גרמו לשינוי חברתי, ובכך עברנו את השלב בתפיסה הממסדית המקובעת שהייתה לנו כחברה ושחיינו לפיה, שרק לקובץ של אנשים יש להם את הבלעדיות ואת הידע לעזרה לזולת, ושרק הם יודעים את מה שאנחנו צרכים ללמוד ולדעת על עצמנו.
מצב זה מאפשר לכל אחד להחליט ולבחור את דרכו שלו בחיים, ולהחליט ולבחור את מי שהוא רוצה, וזאת כדי שיעזור לו לעזור לעצמו.
אם ישנם אנשים שצרכים וזקוקים למאמן או מטפל או מרפא, וזאת כדי שיאמן אותם או יטפל או ירפא אותם, וזו הדרך שלדעתם תעזור להם, כמובן שזו זכותם המלאה.
רצוי להבין, שמעצם הסמכות והתדמית הנלווים לשמות תואר כמו, מאמן, מטפל, מרפא ואחרים, יוצרת מציאות של מערכת יחסיים תלותית, שאותם האנשים, שמאמנים, שמטפלים ושמרפאים, מקרינים ומשדרים שהם אלו שלוקחים את האחריות והסמכות על התיקון והשינוי על הלקוחות שלהם, במקום שהלקוחות ייקחו את האחריות על עצמם על בריאותם.
וזאת כיוון, שהמאמן משדר ללקוח שלו שהוא זה שיאמן אותו, כי הוא מגדיר את עצמו כמאמן.
והמטפל משדר ללקוח שלו שהוא זה שיטפל בו, כי הוא מגדיר את עצמו כמטפל.
המרפא משדר ללקוח שלו שהוא זה שירפא אותו, כי הוא מגדיר את עצמו כמרפא.
רצוי לזכור שרק אנחנו בעצמנו, ואפשר להיעזר גם בגורמים חיצוניים, יכולים מתוך הבנה, רצון ובנית היכולת הפיזיולוגית לשינוי הרגלים שגויים, לתקן, לרפא, לנקות, לחדש, ולבנות את גופנו הפיזי, ואם הדבר אינו נעשה כך, והמחשבה היא שמישהו אחר יעשה את העבודה בשבילנו או במקומנו, אז הדבר יגרום לניתוק מהאני העצמי שלנו, מה שלא יאפשר לנו להבין את היכולות הקיימות בנו.
רצוי להסביר למי שזקוק לעזרה, הכוונה, תמיכה, ליווי, שרק הוא בעצמו יכול להבין את המקור והסיבות לבעיותיו שלו, ואת הידע וההשתקפות לכך הוא יכול לקבל ממי שהוא בוחר שיעזור לו לעזור לעצמו.
מסקנה: שמות תואר כמו מאמן, מטפל, מרפא ואחרים, משקפים אגו ויוצרים דיסטנס והתנשאות.
כשרצוי שהמטרה תהיה ליצור מערכת יחסים רגועה שהיא ללא דיסטנס, ללא מעמדות, ללא סמכות, שיוצרים אנטגוניזם.
סיכום: מצב בריאותי תקין, משתקף באורח חיים שבריא לגוף הפיזי שלנו, ומותאם למהות ומטרת החיים.
ידע זה נרכש מתוך החוויות שחווינו ומתוך ניסיון החיים שצברנו.
כלומר, ההוכחה למצב בריאותי תקין, צריכה להשתקף בנו.
המסר במאמר: המטרה בעזרה לזולת היא היכולת לעורר ידע שטמון בנו, ואת ההשתקפות שנוכל להכיר את עצמנו.