חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית פל. 052-2798272

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית פל. 052-2798272
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

האני העצמי

האני העצמי.
מהו אותו האני העצמי שלנו? כשמתכוונים לאני העצמי מתכוונים לזהותנו האמיתית.
אם כך מהי זהותנו האמיתית? לפני שעונים על השאלה, רצוי להבין למה אנחנו לא יודעים מהי זהותנו האמיתית?
כיום אנחנו מייצרים ומפעילים את גופנו הפיזי באמצעות הרגשות הפנימיים שבנו.
רגשות פנימיים אלו הם אינם יציבים, ולכן הם גורמים לנו להתנהג באופן שונה, ובהתאם לכל סוג רגש שאנחנו מייצרים, מה שניפץ את אישיותנו.
כלומר, אם אנחנו אוהבים אנחנו מתנהגים בהתאם, ואם אנחנו מפחדים אנחנו מתנהגים בהתאם, ואם אנחנו שמחים אנחנו מתנהגים בהתאם, ואם אנחנו כועסים אנחנו מתנהגים בהתאם, וכך גם עם שאר הרגשות הפנימיים שבנו.
כל סוג רגש שאנחנו מייצרים בגופנו גורם לנו להזיות, למחשבות שגויות, לדמיין, לשמוע קולות פנימיים, להרס עצמי, ולמגוון בעיות אישיות.
מצבים רגשיים אלו גורמים לנו למצבי הזיה, ויצירת מציאויות שהן אשליה.
למה? כיוון שהרגשות הפנימיים שבנו הם חומרים כימיים, שגורמים לנו למצבי הזיה.
הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים שמסממים אותנו רק שאנחנו קוראים להם רגשות.
לכן בשלב זה של תהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית שלנו, אישיותנו היא רגישה, אמוציונאלית, שאינה מתייחסת באופן ענייני ובריא לגוף, והוא אינו מותאם למציאות האמיתית שבה אנחנו נמצאים ושבה אנחנו חיים.
מהם אותם הרגשות הפנימיים שבנו?
הרגשות הפנימיים שבנו כוללים בתוכם את הרגשות החיוביים שגורמים לנו להרגשה הטובה, וגם את הרגשות השליליים שגורמים לנו להרגשה הרעה.
הרגשות החיוביים שבנו כוללים בתוכם את רגש האהבה, אושר, שמחה, צחוק, הנאה, יצר מיני, ועוד.
הרגשות השליליים שבנו כוללים בתוכם את רגש הפחד, חרדה, דיכאון, כעס, לחץ, צער, עצב, ועוד.
מצב זה גרם לאישיות שלנו, מבחינה תודעתית להתנפץ למגוון רחב של דמויות.
למה? כיוון שזהותנו האמיתית היא כאשר אנחנו רגועים.
מהו רוגע פנימי? הרוגע הפנימי מתאפשר לנו כאשר אנחנו לא מייצרים ולא מפעילים את הרגשות הפנימיים שבנו, לא את הרגשות החיוביים ולא את הרגשות השליליים.
מצב תודעתי ופיזיולוגי זה מנטרל את הנדנדה הרגשית, את הזיגזג הרגשי, שבין הרגשות החיוביים לשליליים.
רמה התפתחותית מתקדמת זו מאפשרת לנו את הרוגע הפנימי, שמשתקפת בהתנהגות רגועה.
הרוגע הפנימי שבנו מאפשר לנו להתחבר לאני העצמי, לזהותנו האמיתית.
כלומר, זהותנו האמיתית היא רק כאשר אנחנו רגועים.
כאשר אנחנו רגועים, מתאפשר לנו להתנהג באופן רגוע, באופן רציונאלי, ואז ההתייחסות היא עניינית שמתאימה ובריאה לגוף, ומותאמת למהות ומטרת החיים.
כמובן שנושא הרגשות הוא נושא אחד, מתוך מגוון רחב של נושאים שרצוי להבין בהם ולחיות לפיהם, כמו: רוגע, שינה, תזונה, פעילות גופנית, היגיינה אישית וסביבתית, נשימות סדירות, שמירה על טמפרטורת הגוף, חיים ללא לחץ של זמן, חיים ללא בעיות הישרדותיות ועוד, מה שמאפשר לנו את החיים הרגועים והשלווים.
ללא אורח חיים שיש בו סדר ושיגרה, שכוללים את הנושאים שציינתי, יהיה לנו קשה עד בלתי אפשרי להתחבר ולשמור על האני העצמי, על זהותנו האמיתית.
לכן רצוי להבין שהמטרה שלנו בחיים היא לשאוף ולהתחבר לאני העצמי שלנו, לזהותנו האמיתית.
כשנתחבר לאני העצמי שלנו, לזהותנו האמיתית, נפתור לעצמנו את כול הבעיות האישיות הקיימות, ותתאפשר לנו היכולת לתרגם באופן ברור, שפוי יותר, את המציאות האמיתית שבה אנחנו נמצאים ושבה אנחנו חיים, הן מהבחינה האבולוציונית, הן מהבחינה הקוסמית, אבל בעיקר מהבחינה הרוחנית.
מסקנה: כשמתכוונים לאני העצמי שלנו, מתכוונים לזהותנו האמיתית.
סיכום: כיום בעיקר בגלל הרגשות הפנימיים שבנו, גופנו הפיזי מתפקד ופועל באופן שהוא אינו מכוון.
מצב זה גורם לנו לסבל בחיינו, מה שיכול לפגוע לנו בבריאות, אם לא נתקן זאת.
לכן, חשוב מאד לתרגם ולהבין מהי זהותנו האמיתית באופן הברור, ולשאוף להתחבר אליה.
הרוגע הפנימי מאפשר לנו להתחבר לאני העצמי שלנו, לזהותנו האמיתית, מה שמאפשר לנו את השפיות.
המסר במאמר: האני העצמי שלנו, זהותנו האמיתית, מתאפשרת לנו אך ורק כאשר אנחנו רגועים ואורח החיים שלנו הוא שלוו.