חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

מוזיקה

מוזיקה.
למה אנשים שומעים מוזיקה? מוזיקה היא יצירת אומנות, בעלת קצב ומנגינה בסגנון תרבותי במגוון רחב של צלילים, שיוצרת הרמוניה מסוגים שונים.
מטרתה של המוזיקה היא לרגש את קהל השומעים, המאזינים, כלומר המוזיקה מטרתה ליצור פולחן רגשי.
טקס הפולחן הרגשי מאפשר לנו להרגיש את הרגשות שגורמים לנו להרגשה הטובה שבנו, ובמקרה של המוזיקה גם את הרגשות שגורמים לנו להרגשה הרעה שבנו.
כאשר השאיפה היא לרוב שהמוזיקה תגרום לנו להרגשה הפנימית הטובה.
לכול מוזיקה יש את הצלילים ואת הקצב שמרגשים אותנו, כדי שלרוב נרגיש טוב עם עצמנו.
הרגשות הפנימיים שבנו הם גם הרגשות החיוביים שגורמים לנו להרגשה הטובה, והם גם הרגשות השליליים שגורמים לנו להרגשה הרעה.
הרגשות החיוביים שגורמים לנו להרגשה הטובה, כוללים בתוכם את רגש האהבה, אושר, שמחה, צחוק, הנאה, יצר מיני ועוד.
הרגשות השליליים שגורמים לנו להרגשה הרעה, כוללים בתוכם את רגש הפחד, רוע, חרדה, דיכאון, כעס, לחץ, צער, עצב ועוד.
כול אומן בוחר את יצירת האומנות המוזיקלית האמוציונלית שלו, וזאת כדי לרגש את קהל מאזיניו.
למה המצאנו את המוזיקה? בשלב זה של תהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית של המין האנושי, אנחנו מייצרים, מפעילים, ומתנהגים בהתאם לרגשות הפנימיים שבנו.
לכן, עם הנדנדה הרגשית, עם הזיגזג הרגשי, שנע בין הרגשות החיוביים הטובים, לבין הרגשות השליליים הרעים שבנו אנחנו חיים, והמוזיקה משקפת זאת.
למה אנחנו לא יכולים לחיות בשקט עם עצמנו? כיוון שאנחנו בשלב זה של תהליך ההתפתחות יצורים רגישים, אמוציונליים, שצריכים וזקוקים לטקס הפולחן הרגשי, כדי להתרגש ובעיקר להרגיש טוב עם עצמנו, ולמצב זה אנחנו שואפים להגיע חיים שלמים.
למה? כי לרוב אנחנו שקועים בתוך הרגשות השליליים שקשה לנו להירגע מהם, ולכן רע לנו עם עצמנו.
המוזיקה אינה משקפת את זהותנו ואת המציאות האמיתית.
זהותנו האמיתית היא כאשר אנחנו רגועים, רציונליים, שמתייחסים למהות ומטרת החיים שלנו באופן ענייני, ואורח החיים השקט משקף זאת.
כלומר, כאשר אנחנו מחוברים לעצמנו, לזהותנו האמיתית, השקט משקף זאת ולא רעש המוזיקה.
רק כאשר אנחנו רגועים ולא רגישים, אנחנו מחוברים לעצמנו, לזהותנו האמיתית, ואז היכולת שלנו לפרש את המציאות האמיתית שבה  אנחנו נמצאים ושבה אנחנו חיים, נעשית באופן ברור יותר, שפוי יותר.
לעומת זאת, כאשר אנחנו שומעים מוזיקה כדי להתרגש, אנחנו מתנתקים מזהותנו ומהמציאות האמיתית לעולם הדמיון והאשליות, ולכן התנהגותנו משתנה בהתאם, וכדי לממש את הפנטזיה הזו אנחנו זקוקים לרעש, שנקרא מוזיקה.
הגוף הפיזי האנושי צריך וזקוק לשקט, כדי שהוא יוכל להיות רגוע.
הרוגע הפנימי, השקט, מאפשר לנו להיות בריאים יותר.
כמובן, שנושא הבריאות קשור למגוון רחב של נושאים שעלינו להבין ולחיות את אורח החיים הבריא שלו אנחנו זקוקים.
הרעש שנקרא מוזיקה לא מאפשר לנו להיות רגועים, ולכן הגוף הפיזי שלנו יוצא מהאיזון ומהיציבות, שאינו מאפשר לו לפעול ולתפקד באופן מכוון, מה שיכול לפגוע בבריאותנו.
מסקנה: המוזיקה נוצרה בגלל הצורך והנזקקות שלנו להתרגש, כלומר המוזיקה היא טקס פולחן רגשי.
סיכום: המוזיקה כטקס פולחן רגשי, משקפת את הרעש שלו המאזינים זקוקים, ואף לפעמים מכורים, וזאת כדי להתרגש.
הרצון לשקט משקף את הרוגע הפנימי, הרוגע הפנימי משקף את זהותנו האמיתית, שמאפשר את הבריאות.
המסר במאמר: הגוף הפיזי צריך וזקוק לרוגע פנימי, כדי לפעול ולתפקד באופן המכוון והבריא.
כדי להיות רגועים ובריאים ולא לסבול, רצוי לחיות בסביבה שקטה.
לכן, להתרגש ממוזיקה זה לא בריא.