חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

משיח איסלמי

משיח איסלמי.
כתוצאה מכול המהפכות שקורות בעולם, האם זוהי תחילתה של המהפכה האיסלמית?
מי זוכר את תחילת המהפכה שקרתה בתוניסיה, כתוצאה מרצף האירועים המתרחשים בעולם הערבי האיסלמי?
מי יזכור את מה שקורה כיום במצרים, בסוריה, בלוב, בתימן, בבחריין, בעירק?
מי יזכור בעתיד שהיו בכלל מדינות ערביות, את זאת יזכרו כנראה רק ההיסטוריונים.
למה זה קורה? כדי להבין את התהליך שעובר על מדינות ערב האיסלמיות בשלב זה, רצוי להבין מהי השאיפה של הדתות? שאיפה שכוללת גם דת האיסלם.
השאיפה של כול דת שיקום עליהם משיח מטעמם כשליח ונציג האלוהים שיגאל אותם, כלומר כול הדתות מחכות לגאולה.
תהליך זה מתרחש לרוב בתת מודע ולא במודע אצל רוב המאמינים, שפועלים ומתנהגים ומכוונים את עצמם לשם מימוש בואו של המשיח מטעמם, ועם בנית הרצון להכתיר מישהו יקום מישהו, וכול דת או כול אידיאולוגיה מחכים בתורם לנציג המשיחי שינהיג אותם, שישלוט בהם, ושאמור יהיה לגאול אותם כנציג ושליח האל כבעל הבשורה בדרך כזו או אחרת.
בשלב זה למודעות עצמית והתפתחותית בתהליך האבולוציה שלנו, הגיע כנראה תורה של המהפכה האיסלמית העולמית.
האירועים שקורים לכיוון המטרה של יצירת התנאים לבואו של משיח איסלמי, משתקפת במציאות המתרחשת עלינו בעולם הערבי והתפשטות דת האיסלם בעולם, בתקופה זו של ההיסטוריה האנושית.
כלומר, התפרקותן של המדינות האיסלמיות מידי השליטים הרודנים והמשטרים הטוטליטריים ובניית כוח דתי שיתאחד בעת עלייתו לשלטון של המשיח האיסלמי, כמשיח אשר יבטיח למאמיניו את הגאולה.
מה תהיה המטרה של המשיח האיסלמי? מטרתו תהיה כנראה לאחד את כול המאמינים השייכים לדת האיסלם בעולם, ובכך לנסות ולחולל את המהפכה האיסלמית העולמית.
איחוד זה מטרתו תהיה לכפות את דת האיסלם על האנושות.
אך כמו כל משיח שקר הדבר יגרום לסבל אנושי רב, והתנפצותה של האשליה.
השאלה היא מתי סבל זה יסתיים, וכמה מאמינים ימותו בשם ניסיון המהפכה האיסלמית, וכמה אנשים ימותו כדי למנוע ממהפכה הזו להתרחש, ואיזה נזק יגרם לכוכב שלנו?
 

אין תגובות: