חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית פל. 052-2798272

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית פל. 052-2798272
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

גורל חיים

גורל חיים.
מהו גורל חיים? גורל חיים פירושו שהאירועים שקרו, קורים, ושיתרחשו עלינו בעתיד, התרחשו במקרה, במזל, וזהו הגורל שלנו.
האומנם? מרגע המפץ הגדול ועד לסיומו של היקום, כול ההתרחשויות אשר כוללים בתוכם גם את מהלך חיינו כבר התרחשו, לכן אין בכך כול גורל או מזל או אקראיות.
האם גורם חיצוני כלשהו משפיע, אחראי, על תכנון חיינו האישיים ו/או החברתיים?
כדי לענות על השאלה הזו רצוי להבין מהי ההוויה? הנוכחות של עצם קיומנו ביחס למציאות שבה אנחנו נמצאים באמת, משקפת את ההוויה.
אבל אז נשאלת השאלה, מהי זהותה של אותה נוכחות, ומהי אותה המציאות שבה היא נמצאת?
כלומר, איך אני זה שאמור וצריך להבין, מפרש לעצמי את זהותי האמיתית ואת המציאות האמיתית שבה אני נמצא ושבה אני חי? תשובות לכך יובילו אותי להבין את ההוויה שבה אני נמצא.
אחלק את ההסבר שלי לשני נושאים עיקריים, הנושא האבולוציוני והנושא הקוסמי.
בשלב זה של תהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית, המין האנושי מחפש את התשובה לשאלה, מהי זהותו האמיתית?
מהי זהותנו האמיתית? המפתח לפתרון החידה לכול, מתחיל מהפרוש והזיהוי האמיתי לזהותנו האמיתית, מה שיאפשר לנו להתחבר לעצמנו, לאני העצמי שלנו, ואז תהיה לנו את האפשרות לפרש ולהבין את ההוויה שבה אנחנו נמצאים.
כיום זהותנו היא אישיות רגישה, אמוציונלית, אישיות שאינה מאפשרת לעצמה להתייחס לגוף הפיזי שלה באופן הענייני והבריא, וכתוצאה מכך אורח החיים אינו תואם למהות ומטרת החיים.
זהותנו האמיתית צריכה להיות אישיות שהיא רגועה, רציונלית, אישיות שמתייחסת לגוף הפיזי שלה באופן הענייני והבריא, אישיות שאורח החיים שלה מותאם למהות ומטרת החיים.
אישיות רגועה מתאפשר לאחר הפסקת ייצור והפעלת הגוף באמצעות הרגשות החיוביים והשליליים.
ברגע שנתחבר לזהותנו האמיתית, היכולת שלנו לפרש את המציאות האמיתית שבה אנחנו נמצאים וחיים תתאפשר לנו באופן ברור יותר, שפוי, מה שיאפשר לנו להבין את ההוויה, הן מהבחינה האבולוציונית והן מהבחינה הקוסמית.
מהי ההוויה מבחינה אבולוציונית? כדי לענות על השאלה הזו, רצוי שנבין ממה מורכב בן האנוש?
בן האנוש מורכב מהתודעה והגוף הפיזי, התודעה היא מי שאנחנו.
הגוף הוא כלי, אמצעי ביולוגי, שנבנה בתהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית שלנו, כדי שאנחנו כתודעה נוכל לממש את מהות ומטרת חיינו.
התודעה בעת התרחשות תופעת המוות משתחררת ועוזבת את הגוף המת.
ברמה התודעתית מרגע היווצרות החיים בתחילת תהליך האבולוציוני שלנו, באופן אינסטינקטיבי תכננו ויצרנו לעצמנו את התוכנית שתאפשר לנו את מימוש מהות ומטרת חיינו עד לסוף כול הדורות.
כלומר, ההוויה שבה אנחנו נמצאים בשלב זה מבחינה אבולוציונית כבר תוכננה.
כלומר, מה שקרה, מה שקורה ואת מה שיקרה, תכננו כבר לעצמנו.
לכן, מה שנותר לנו לעשות הוא לצפות בכול המתרחש ולנסות להבין את ההוויה שבה אנחנו נמצאים ללא היכולת להשפיע על התוכנית שתוכננה ומבוצעת.
כלומר, אנחנו בסך הכול שחקנים שצופים בתסריט שהוא ידוע מראש.
מהי ההוויה מבחינה קוסמית? ההתייחסות מבחינה קוסמית להוויה שבה אנחנו נמצאים מתייחסת להתרחשות המפץ הגדול, שיצר את היקום וכול מה שהוא מכיל בתוכו ואת התהליך שעובר על היקום.
מרגע התרחשות המפץ הגדול ועד חזרתה של אותה האנרגיה שהתנפצה לה במפץ הגדול למצב הצבירה הראשוני שלה, נוצרה לה מציאות שבה לנו כסוג של הרכב אנרגטי שהוא בעל צורה, אין כול אפשרות שליטה על מה שקרה, קורה, ויקרה לנו כחלק מהתהליך שהיקום עובר.
כלומר, ההוויה בהתייחסות קוסמית מתאפשרת לנו ברמת המודעות שלנו כיום, לפרש ולהבין את עצמנו ואת המציאות באמצעות הגוף הפיזי אשר מגביל אותנו, ובאמצעות האמצעים הטכנולוגים שהמצאנו לעצמנו, ולכן הפרוש למציאות שבה אנחנו נמצאים ולמציאות הקוסמית נעשית במושגים של זמן, כלומר מימד הזמן גורם לנו לחלק את ההוויה הקוסמית בהתאם, לעבר, הווה ועתיד.
אך מבחינה תודעתית מימד הזמן אינו קיים, מימד הזמן זו המצאה שנובעת מהרגש, מהמחשבה, שיוצרת מציאות דמיונית, בגלל הרגשות אישיותנו התנפצה לה.
לכן, ההוויה מבחינה קוסמית היא שמה שאנחנו מפרשים כיום שמתרחש התרחש.
כלומר, מבחינה קוסמית אין לנו כול שליטה על מה שקורה לנו, מה שנותר לנו לעשות הוא, לצפות בכול המתרחש בחיינו, וזוהי ההוויה שלנו מבחינה קוסמית.
מה מהות ומטרת חיינו? מהות ומטרת חיינו בתהליך האבולוציה היא, שמבחינה תודעתית באמצעות הגוף הפיזי שלנו נעבור תיקון, טרנספורמציה, שינוי ומעבר למודעות עצמית ונצחיות.
כלומר, שהתודעה שהיא מי שאנחנו תהיה מודעת לעצמה ולעצמם קיומה, האחראית הבלעדית לתכנון חייה ונצחית.
תודעה שהגיע לרמה התפתחותית מתקדמת זו, היא בעצם אותו הרכב אנרגטי שדומה לאותה האנרגיה שהתנפצה לה במפץ הגדול.
תודעה מודעת ונצחית זו תישאר מודעת ונצחית גם לאחר סיום תפקידו של היקום.
מסקנה: הנוכחות של עצם קיומנו ביחס למציאות שבה אנחנו נמצאים, משקפת את ההוויה.
לכן, ההתייחסות שלנו להוויה צריכה להיות הן מהבחינה האבולוציונית והן מהבחינה הקוסמית.
סיכום: מבחינה אבולוציונית ההוויה היא בהבנה, שמרגע היווצרותנו ועד סוף החיים הכול תוכנן כבר, לכן מבחינה אבולוציונית אנחנו עדים וצופים למה שתוכנן כבר בעבורנו.
מבחינה קוסמית ההוויה היא בהבנה שמימד הזמן אינו קיים במציאות האמיתית.
כלומר, אין עבר, אין הווה, אין עתיד, קיימת ההוויה.
האנרגיה שהתנפצה במפץ הגדול חזרה לעצמה, ולכן התובנה מבחינה תודעתית קיימת, ואנחנו רק יכולים לצפות במתרחש, אך לא בעזרת היכולות המוגבלות של הגוף הפיזי שלנו.
המסר במאמר: פתרון החידה לזהותנו האמיתית יוביל אותנו להבנת הנושא האבולוציוני.
פתרון החידה לנושא האבולוציוני יוביל אותנו להבנת הנושא הקוסמי.
פתרון החידה לנושאים שציינתי יוביל אותנו להבנת ההוויה.
לכן, כדי לפתור לעצמנו את החידה, ובעיקר כדי להבין את ההוויה שבה אנחנו נמצאים וחיים, רצוי קודם כול להבין מהי זהותנו האמיתית.
כלומר, גורל חיים, מזל, אקראי, אינם מושגים שתואמים את המציאות האמיתית והבנת מהות ומטרת חיינו, הן מהבחינה האבולוציונית והן מהבחינה הקוסמית.אין תגובות: