חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

משיח

משיח.
מיהו המשיח? המשיח זהו שם תואר שניתן למי שאמור להביא את הגאולה הפנימית לבן האנוש ולעולם, המשיח מוזכר בדתות כשליח האלוהים, שאמור לבוא ולעשות נסים וסדר עולמי.
האומנם? כדי לגאול את בן האנוש מייסוריו ואת העולם צריך את הידע לכך.
כלומר, הגאולה מהסבל האנושי לא תושג באמצעות מאבקי כוח, מהפכות, מלחמות, מנהיג, שליט, או שליח האלוהים בדמות משיח שיעשה נסים כאלו ואחרים, אלא באמצעות ידע בלבד.
כלומר, מי שיביא את הידע הדרוש לתיקון האישיות ולמודעות עצמית, יאפשר לאנשים להבין ולהכיר את עצמם ואת המציאות שבה הם נמצאים ושבה הם חיים באופן שפוי, כמו כן ידע זה לכשעצמו יגרום לאנשים לגאול את עצמם בעצמם מהייסורים הפנימיים, וזאת אך ורק מעצם הידע הדרוש לתיקון אישיותי שאנשים יבצעו לעצמם, מה שיוביל לשינוי המציאות הקיימת בעולם. 
משיח יכול להיות בן אנוש כאחד שמתחזה, ואז הוא יוגדר כמשיח שקר.
משיחי שקר קמו בהיסטוריה האנושית והם סחפו אחריהם מאמינים רבים, אך בסופו של דבר התברר שהמציאות שהם ניסו ליצור הייתה אשליה, ולכן האשליה התנפצה לה במבחן המציאות האמיתית, מה שגרם סבל רב למאמינים, והסבל האנושי המשיך להתקיים מאז ועד היום.
נכון עד לשלב זה של תהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית שלנו, אומנם היו אנשים שקידמו בידע שלהם את האנושות מבחינה התפתחותית, אך לא הופיע מי שיביא את הידע שיאפשר לאנושות לשדרג את עצמה לרמה התפתחותית מתקדמת יותר, שהסבל האנושי יפחת באופן משמעותי.
הציפייה שמישהו יביא את הידע לפתרון החידה שתאפשר את ההבנה מהו אותו האני העצמי, כלומר מהי זהותו האמיתית של בן האנוש?
כמו כן, מצופה לפתור את החידה לשאלה מהי המציאות האמיתית שבה אנחנו נמצאים ושבה אנחנו חיים, הן מהבחינה האבולוציונית, הן מהבחינה הקוסמית, אבל בעיקר את הפתרון לחידה בנושא הרוחני.
פתרון החידה לזהותנו האמיתית, יגאל את בן האנוש והאנושות מהייסורים כיום.
למה? כיוון שהתיקון האישיותי יאפשר לנו להיות בריאים יותר, להאריך חיים יותר, את ביטול הזקנה ואף להיות נצחיים.
כלומר, תיקון אישיותי יאפשר את שינוי אורח החיים, שיאפשר את אורח החיים הרגוע והשלוו.
פתרון החידה למציאות האמיתית מהבחינה האבולוציונית, קוסמית ורוחנית, יאפשר לאנושות להתאחד.
כלומר, אורח חיים בריא, רגוע ושלוו, והבנת מהות ומטרת החיים, הן מהבחינה האבולוציונית קוסמית ורוחנית, יאפשר את הגאולה לאנושות, כי כולנו שותפים לאותו מסע, וזאת כדי שנגיע לאותה המטרה, אם המעשה נעשה במודע או שלא במודע.
התייחסות רציונלית זו תאפשר לנו להתייחס לגופנו באופן המתאים והבריא לו, ותאפשר לנו גם להתאים את עצמנו למהות ומטרת החיים, מהבחינה האבולוציונית קוסמית ורוחנית.
מסקנה: משיח הוא בסך הכול שם תואר למי שאמור להביא את הידע לאנושות, שיאפשר לנו את התיקון האישיותי והבריאותי, וגם את פתרון החידה לשאלה, מה מהות ומטרת עצם קיומנו, הן מהבחינה האבולוציונית, קוסמית, אבל בעיקר להקנות לאנושות את הידע הקשור לנושא הרוחני.
סיכום: לאורך כול ההיסטוריה האנושית קמו מנהיגים שסחפו אחריהם אנשים שחשבו שהינה בא המשיח, הינה הגיע הגואל שלהם שיגאל אותם, אך בסופו של דבר הם התאכזבו, כיוון שבמבחן המציאות האמיתית האשליה שאותו משיח שקר הכניס אותם אליה התנפצה להם במבחן המציאות האמיתית.
התיקון, השינוי האישיותי ושינוי המציאות לא יתרחשו כתוצאה מבחירת מנהיג, שליט, ובאמצעות מאבקי כוח, מהפכות, מלחמות, נסים, משיח ועוד, אלא באמצעות ידע בלבד.
כלומר, כאשר מתכוונים למשיח אמת, מתכוונים ומחכים למי שיביא את הידע האמיתי הדרוש לכך, וזאת כדי שנשדרג את רמת המודעות העצמית וההתפתחותית שלנו לשלב מתקדם יותר.
שלב התפתחותי מתקדם יותר משמעותו הידע והיישום לבריאות, אחדות, ומימוש מהות ומטרת החיים.
המסר במאמר: משיח מוזכר בדתות כשליח האלוהים, שאמור לעשות נסים ולהיות גואל האדם והאנושות מייסוריהם, אך אין לתואר המשיח כול קשר לכך, הקשר היחידי הוא לתהליך של המין האנושי למודעות עצמית כמעבר לשלב התפתחותי מתקדם יותר בתהליך האבולוציה.
 
                                     

אין תגובות: