חפש בבלוג זה

תרגום/Translate

חפש בבלוג זה. Search this blog

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.

החזון של יוסי קרמר Yossi Kramer מייעץ בחינם למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים. האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים. רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? דברו איתי! הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון, קולות, הרס עצמי וכל אותן תופעות אישיותיות. זכרו שלרגשות הפנימיים שבנו אין כול קשר לחיצוני.Self-awareness, sanity, post-schizophrenia, manic depression, depression, fear, anxiety, inner voices, self-destruction, etc., and I experienced the process without help and pills. Can you identify your inner feelings? Do you suffer from your feelings? Do you interpret your feelings correctly? Because if not the ego and reality are confused by what creates chaos in life. Want to know how to get out of this mental confusion ...? Talk to me! The body is a drug factory only we call those positive and negative emotions that cause us to hallucinations, delusions, imagination, voices, self-destruction and all these personality phenomena. Remember that our inner feelings have nothing to do with the exterior.

היווצרות החיים

היווצרות החיים.
איך ולמה נוצרו החיים? הדרך היחידה להבין איך ולמה נוצרו החיים, רצוי שתתחיל מהשאלה, איך אנחנו נוצרנו ולמה נוצרנו?
למה זו הדרך היחידה? כיוון שכול הידע לכך טמון בנו, בתודעתנו, בתת המודע שלנו והוא עובר אלינו מדור לדור, ומה שאנחנו אמורים לעשות הוא להעלותו למודע.
כאשר נהיה מוכנים להכיל ידע זה ונעלה אותו מתת המודע שלנו למודע, רק אז נוכל להבין את עצמנו ואת היקום שאנחנו חלק ממנו, לשם כך נוצרו החיים כדי להעלות את הידע הטמון בתת המודע שלנו למודע, מה שיאפשר לנו את המודעות העצמית והנצחיות, הן מהבחינה האבולוציונית והן מהבחינה הקוסמית.
איך נוצרנו? נוצרנו כאשר כוכב הלכת השתנה, ואפשר את התחברותן ביניהן של מולקולות, שמעצם התחברותן הם החלו את תהליך הבניה, תהליך בניה שממנו אפשרי היה ליצור את ההרכב האנרגטי הראשוני שהוא בעל צורה.
אך התחברותן של אותן המולקולות הראשוניות שיצרו את ההרכב האנרגטי שהוא בעל צורה, עדיין לא אפשרו את החיים.
למה? כיוון שאותו הרכב מולקולארי היה ההרכב הראשוני, שאיפשר את ההגעה לשלב התפצלותו של אותו הרכב מולקולארי ראשוני לשני סוגים של הרכבים, ההרכב הזכרי וההרכב הנקבי שיוצרים חיים.
ההרכב הזכרי וההרכב הנקבי אפשרו את יצירת החיים שיכולים לשכפל את עצמם ולהתרבות.
למה יש את הצורך בהתפצלות לזכר ולנקבה? כיוון שאותו ההרכב האנרגטי המולקולארי הראשוני שהתפצל ויצר את הרכב הזכרי ואת ההרכב הנקבי, איפשר את יכולת ההזדווגות ביניהם ויצירת התודעה וגם את הכלי שהוא הגוף הפיזי, מה שאפשר את תהליך השכפול וההתרבות.
מה המניע לתהליך הזה? המניע לתהליך זה שנעשה באופן אינסטינקטיבי הוא, השאיפה של האנרגיה ביקום ליצור את התנאים, שיאפשרו את ההגעה של האנרגיה למצב הצבירה.
מצב הצבירה הוא אותה האנרגיה שהתנפצה לה במפץ הגדול.
כלומר, השאיפה בתהליך שהיקום עובר היא, להגיע ליכולת שתאפשר את השחזור ואת השכפול ההתרבות של אותה האנרגיה שהתנפצה לה במפץ הגדול, אותה האנרגיה שיצרה את היקום שאנחנו עדים לו ושאנחנו חלק ממנו, כלומר היקום הוא בית חרושת שמטרתו לייצור את אותה האנרגיה ולהופכה לישות מודעת ונצחית.
מהי אותה האנרגיה שהייתה רגע לפני המפץ הגדול? האנרגיה שהייתה רגע לפני המפץ הגדול היא אנרגיה ניטראלית נקייה, כמו התודעה שלנו.
הגוף הפיזי שלנו הוא אמצעי, כלי ביולוגי שנבנה בתהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית שלנו.
הגוף תפקידו בתהליך האבולוציה לאפשר לתודעה לעבור תיקון, טרנספורמציה, שינוי ומעבר למודעות עצמית ונצחיות.
מהי אנרגיה ניטראלית נקייה? אנרגיה ניטראלית נקייה היא אנרגיה ללא טמפרטורה, שדה אלקטרומגנטי ומשקל או כל סוג אחר שיגרום לה לתלות.
לכן, אנרגיה ניטראלית נקייה היא ישות חופשית ומשוחררת ללא כול תלות בגורם כזה או אחר, מודעת לעצמה ולעצם קיומה, אחראית לעצמה, ונצחית.
אנחנו באמצעות החיים, מתאפשר לנו כתודעה לעבור טרנספורמציה, ולכן אנחנו שואפים באמצעות הגוף להביא את התודעה שלנו להיות מודעת לכך.
במידה ולא הצלחנו לבצע לעצמנו את הטרנספורמציה עוד בהיותנו בחיים, התודעה לא תהיה מודעת לעצמה ולעצם קיומה, ולכן היא גם לא תהיה נצחית.
למה נוצרנו? אנחנו כסוג של אנרגיה שהיא בעלת הרכב וצורה, נוצרנו עם האפשרות לעבור תיקון, טרנספורמציה, שינוי ומעבר למודעות עצמית ונצחיות.
נוצרנו, כשאנחנו איננו מודעים לעצמנו ולעצם קיומנו.
כלומר, נולדנו וחיינו מתוך אינסטינקט, כשדפוס ההתנהגות הרגשי שלנו היה מקובע, עד שלב מסוים בחיינו שבו אנחנו יוצאים מהאינסטינקט ומתחילים את התהליך שלנו למודעות עצמית.
תהליך האבולוציה שבו אנחנו חוקרים ולומדים מאפשר לנו להתפתח.
כלומר, היכולת העצמית שלנו להתפתח, מאפשרת לנו לחקור וללמוד על עצמנו ועל והמציאות שבה אנחנו חיים, ולכך יש מהות ומטרה.
האפשרות לחקור וללמוד על עצמנו ועל המציאות שבה אנחנו חיים, מאפשרת לנו להעלות את הידע הקיים בתודעתנו מתת המודע שלנו למודע, וזוהי מטרת תהליך האבולוציה למודעות עצמית ונצחיות, ולכן נוצרו להם החיים.
מסקנה: התנאים להיווצרותם של הרכבים מולקולאריים על כוכב הלכת, אפשרו את התהליך ליצירת אנרגיה זכרית ואנרגיה נקבית, כשהמטרה בעת ההזדווגות ביניהם היא ליצור את התודעה.
סיכום: בן האנוש מורכב מהתודעה והגוף הפיזי, התודעה היא מי שאנחנו.
הגוף הפיזי הוא אמצעי, כלי ביולוגי שנבנה בתהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית שלנו.
בעת התרחשות תופעת המוות התודעה משתחררת באופן אינסטינקטיבי ועוזבת את הגוף המת.
בעת תהליך החיים, תפקיד הגוף הוא לשמש כהשתקפות, כמראה, לתודעה לשם התיקון, הטרנספורמציה, השינוי והמעבר למודעות עצמית ונצחיות, לשם ביצוע המשימה עלינו להתרבות כך שנשמש כהשתקפות אחד לשני.
המסר במאמר: התודעה שהיא מי שאנחנו שוחזרה לאחר המפץ הגדול והיא משוכפלת ומתרבה, והיא אותה האנרגיה שהתנפצה לה במפץ הגדול, כשבאמצעות הגוף והאפשרות להתרבות בתהליך האבולוציה מתאפשרת לתודעה המודעות העצמית והנצחיות.
 

אין תגובות: